О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 147 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2024 года № 69. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 22 февраля 2024 года № 7691-15
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 147 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6368) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Айыртауская районная
избирательная комиссия
__________Р. Даулетов
Приложение
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 147 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 69 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 ақпанда № 7691-15 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 147 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 6368 тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулының алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Айыртау аудандық
сайлау комиссиясы
__________Р. Дәулетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің

от 21 февраля 2024 года
№ 69
Приложение 1
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 17 июня 2020 года № 147
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Номер избирательногоучастка
Месторасположение
1
село
Антоновка
14
Информационный стенд у здания отделения Казпочты, расположенного по адресу Айыртауский район, село Антоновка, улица Акана-Сере № 39
2
село Арыкбалык
45
Информационный стенд у здания торгового центра "РИК", расположенного по адресу Айыртауский район, село Арыкбалык, улица Центральная№ 19
3
село Саумалколь
8
Информационный стенд у здания магазина "Кристалл", расположенного по адресу Айыртауский район, село Саумалколь, угол улиц Байкена Ашимова и Михаила Янко
4
село
Гусаковка
51
Информационный стенд у здания магазина "Луч", расположенного по адресу Айыртауский район, село Гусаковка, улица Школьная, № 38
5
село
Елецкое
7
Информационный стенд у здания магазина "Рахмет", расположенного по адресу Айыртауский район, село Елецкое, улица Центральная, № 26/1
6
село
Имантау
57
Информационный стенд у здания магазина "Мега", расположенного по адресу Айыртауский район, село Имантау, улица Шоқан Уәлиханов, № 36
7
село
Казанка
22
Информационный стенд у здания производственного участка №3 товарищества с ограниченной ответственностью "Dostyk Dan GCK", расположенного по адресу Айыртауский район, село Казанка, улица Рабочая, № 17
8
село
Қамсақты
18
Информационный стенд у здания магазина "ИП Мукашова А.Б.", расположенного по адресу Айыртауский район, село Қамсақты, улица Озерная № 75
9
село
Каратал
27
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каратальского сельского округа", расположенного по адресу Айыртауский район, село Каратал, улица Орталык № 36
10
село Константиновка
53
Информационный стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Константиновка-2004" , расположенного по адресу Айыртауский район, село Константиновка, улица Достық, № 70 "а"
11
село
Лобаново
59
Информационный стенд у здания магазина "Оксана", расположенного по адресу Айыртауский район, село Лобаново, улица Абай, № 32
12
село
Нижний Бурлук
63
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Нижнебурлукского сельского округа" расположенного по адресу Айыртауский район, село Нижний Бурлук, улица Центральная, № 34
13
село Сырымбет
31
Информационный стенд у здания магазина "Алма", расположенного по адресу Айыртауский район, село Сырымбет, улица Школьная, № 3
14
село Кирилловка
39
Информационный стенд у здания магазина "Женис", расположенного по адресу Айыртауский район, село Кирилловка, улица Абай, № 35

2024 жылғы 21 ақпандағы
№ 69 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 17 маусымдағы
№ 147 қаулысына
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Орналасқан жері
1.
Антоновка ауылы
14
Айыртау ауданы, Антоновка ауылы, Ақан-Сере көшесі, № 39 мекенжайында орналасқан Қазпошта бөлімшесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
2.
Арықбалық ауылы
45
Айыртау ауданы, Арықбалық ауылы, Центральная көшесі, № 19 мекенжайында орналасқан "РИК" сауда орталығы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
3.
Саумалкөл ауылы
8
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Байкен Әшімов пен Михаил Янко көшелерінің қиылысында орналасқан "Кристалл" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
4.
Гусаковка ауылы
51
Айыртау ауданы, Гусаковка ауылы, Школьная көшесі, № 38 мекенжайында орналасқан "Луч" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
5.
Елецкое ауылы
7
Айыртау ауданы, Елецкое ауылы, Центральная көшесі, № 26/1 мекенжайында орналасқан "Рахмет" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
6.
Имантау ауылы
57
Айыртау ауданы, Имантау ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, № 36 мекенжайында орналасқан "Мега" дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
7.
Казанка ауылы
22
Айыртау ауданы, Қазан ауылы, Рабочая көшесі, № 17 мекенжайында орналасқан "Dostyk Dan GCK" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің №3 өндірістік учаскесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
8.
Қамсақты ауылы
18
Айыртау ауданы, Қамсақты ауылы, Озерная көшесі, № 75 мекенжайында орналасқан "ЖК Мукашова А. Б." дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
9.
Қаратал ауылы
27
Айыртау ауданы, Қаратал ауылы, Орталық көшесі, № 36 мекенжайында орналасқан "Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
10.
Константиновка ауылы
53
Айыртау ауданы, Константиновка ауылы, Достық көшесі, № 70 "а" мекенжайы бойынша орналасқан "Константиновка-2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
11.
Лобанов ауылы
59
Айыртау ауданы, Лобаново ауылы, Абай көшесі, № 32 мекенжайында орналасқан "Оксана" дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
12.
Нижний-Бурлук ауылы
63
Айыртау ауданы, Нижний-Бурлук ауылы, Центральная көшесі, № 34 мекенжайында орналасқан "Нижнебурлук ауылдық округі әкімнің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
13.
Сырымбет ауылы
31
Айыртау ауданы, Сырымбет ауылы, Школьная көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Алма" дүкенінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
14.
Кирилловка ауылы
39
Айыртау ауданы, Кирилловка ауылы, Абай көшесі, № 35 мекенжайында орналасқан "Женис" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд