О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 марта 2022 года № 143 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний"
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 18 декабря 2024 года № 146. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 23 декабря 2024 года № 5242-06
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 марта 2022 года № 143 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27694) следующее изменение:
Приложение 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложена на постоянную комиссию Маслихата города Атырау по соблюдению законности и правовой защите (В. Кулмагамбетов).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата
города Атырау
Б. Мурзагалиев
Приложение к решению
Маслихата города Атырау
от 18 декабря 2024 года № 146
Приложение 3 к решению
Маслихата города Атырау
№ 143 от 28 марта 2022 года
Границы прилегающих территорий объектов, в которых не допускается проведение пикетирования в городе Атырау
На территории города Атырау не допускается проведение пикетирования ближе 800 метров от границы прилегающих территорий:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к резиденциям Президента Республики Казахстан, Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы.
5) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
6) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.

"Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері бойынша" Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 143 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 146 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 желтоқсанда № 5242-06 болып тіркелді
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері бойынша" Атырау қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 143 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 27694 тізілімінде тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалысы Атырау қаласы Мәслихатының заңдылықты сақтау, құқық қорғау тұрақты комиссиясына (В. Кулмагамбетов) жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы
Мәслихатының төрағасы
Б. Мурзагалиев
Атырау қаласы Мәслихатының
2024 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 146 шешіміне қосымшасы
Атырау қаласы Мәслихатының
2022 жылғы 28 наурыздағы
№ 143 шешіміне 3-қосымша
Атырау қаласында пикеттеуді өткізуге жол берілмеген объектілердің іргелес аумақтарының шекаралары
Атырау қаласының аумағында іргелес аумақтардың шекарасында 800 метрден жақын жерде пикет өткізуге жол берілмейді:
1) Жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінің және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) Қазақстан Республикасы Президентінің, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының резиденцияларына іргелес жатқан аумақтарда;
5) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
6) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыр жолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда тыйым салынады.