Об образовании избирательных участков на территории Исатайского района
Решение акима Исатайского района Атырауской области от 1 апреля 2024 года № 10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 1 апреля 2024 года № 5170-06
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Исатайского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Исатайской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима Исатайского района от 22 мая 2019 года № 23 "Об образовании избирательных участков на территории Исатайского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4407) и от 20 ноября 2020 года № 51 "О внесении изменений в решение акима района от 22 мая 2019 года № 23 "Об образовании избирательных участков на территории Исатайского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4787).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Исатайского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Мусин
Согласовано с Исатайской
районной территориальной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акима Исатайского района
от 1 апреля 2024 года № 10
"Избирательный участок № 128"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Хамита Ергалиева, улица К.Хисина, дом №2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Гибатоллы Масалимов";
Телефон: 8/71231/24-4-41
Границы: дома улиц К.Хисина, Ы.Абилова, И.Шокетаева, З.Карабалина, С.Адиева, М.Калиева, К.Сахуаллина, У.Сапаргалиевой, А.Жубанова, С.Жумагалиева, Аккутир, дома №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8 улицы Ж.Айтбаева, дома участка Карашыганак.
"Избирательный участок № 129"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Хамита Ергалиева, улица Камыскала, дом №12, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Новобогатинская средняя школа";
Телефон: 8/71231/24-4-23
Границы: дома улиц З.Абежанова, А.Иманова, Т.Даулетиярова, Х.Балмолдина, М.Костамбаева, К.Касымова, У.Сабырова, Ж.Жабаева, Ш.Сариева, Камыскала, И.Жубанова, Жигер, Шопан, Кунтей, Г.Жангирова, Тасоба, Жангелди, Аусен, Кукиртти, Саразбан, Аукайран, Конысбай, Жаскайрат, дома №9/1, №9/2, №10/1, №10,2, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14/1, №14/2, №15/1, №15/2, №16/1, №16/2, №17/1, №17/2, №18/1, №18/2, №19/1, №19/2, №20/1, №20/2 улицы Ж.Айтбаева.
"Избирательный участок № 130"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Тущукудык, улица Ш.Шарипова, дом №18, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры имени Н.Улкенбаева";

Исатай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 10 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 сәуірде № 5170-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Исатай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында осы шешімнің қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Исатай ауданы әкімінің "Исатай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 22 мамырдағы № 23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4407 болып тіркелген) және "Исатай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" аудан әкімінің 2019 жылғы 22 мамырдағы №23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 20 қарашадағы № 51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4787 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Исатай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Мусин
Исатай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
келісілді
Исатай ауданы әкімінің
2024 жылғы 1 сәуірдегі
№ 10 шешіміне қосымша
"№ 128 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Хамит Ерғалиев ауылы, Қ.Хисин көшесі, №2 үй, "Жалпы білім беретін Ғибатолла Мәсәлімов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8/71231/24-4-41
Шекаралары: Қ.Хисин, Ы.Әбілов, И.Шөкетаев, З.Қарабалин, С.Адиев, М.Қалиев, Қ.Сахуаллин, Ұ.Сапарғалиева, А.Жұбанов, С.Жұмағалиев, Ақкүтір көшелеріндегі үйлер, Ж.Айтбаев көшесіндегі №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8; Қарашығанақ учаскесіндегі үйлер.
"№ 129 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Хамит Ерғалиев ауылы, Қамысқала көшесі, № 12 үй, "Жалпы білім беретін Новобогат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/24-4-23
Шекаралары: З.Абежанов, А.Иманов, Т.Даулетияров, Х.Балмолдин, М.Қостамбаев, Қ.Қасымов, Ұ.Сабыров, Ж.Жабаев, Ш.Сариев, Қамысқала, И.Жұбанов, Жігер, Шопан, Күнтей, Ғ.Жәңгіров, Тасоба, Жангелді, Әусен, Күкіртті, Саразбан, Ауқайраң, Қонысбай, Жасқайрат көшелері, Ж.Айтбаев көшесіндегі №9/1, №9/2, №10/1, №10,2, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14/1, №14/2, №15/1, №15/2, №16/1, №16/2, №17/1, №17/2, №18/1, №18/2, №19/1, №19/2, №20/1, №20/2 үйлер.
"№ 130 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылы, Ш.Шәріпов көшесі, №18 "Н.Үлкенбаев атындағы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;

Телефон: 8/71231/23-5-11
Границы: дома улиц Ш.Шарипова, Нарын, Болат жол, Т.Шайхимова, А.Смагулова, Баксай, дома №1, №3/1, №3/2, №3/3, №3/4, №5/1, №5/2, №5/3, №5/5, №11/1, №11/2, №17/1, №17/2, №19, №21, №25 восточной стороны улицы Х.Дайыровой, дома улиц С.Нурманулы, Аккистау, А.Иманова, А.Каражанова, Жамбыла, Бирлик ту, Барлаушы, Мунайшы, Атамекен, Кунбатыс, А.Калимова, Акжол, Ш.Кабделова, Г.Утекова, К.Жонабаева, И.Жумагазиева, Г.Сабыралиев, С.Ахтанова, М.Жунисова, Ж.Беркалиева, Б.Хасанова.
"Избирательный участок № 131"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Тущукудык, улица Х.Дайыровой, дом №36, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жумабая Мырзагалиева";
Телефон: 8/71231/ 23-4-17
Границы: дома №12, №14/1, №14/3, №24, №26, №28/1, №28/2, №30/1, №30/2, №32/1, №34, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64/1, №64/2, №66/1, №66/2, №68/1, №68/2, №70, №72, №74/1, №74/2, №76/1, №76/2, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №92 Западной стороны улицы Х.Дайыровой, дома улиц Абая, О.Нагиева, Х.Пазылулы, Егемен Казахстан, Ж.Мырзагалиева, И.Сембаева, М.Галиева, А.Курманова, Т.Башпанова, К.Каримова, Тасарал, Г.Рамазанова, Болашак, Е.Мамаева.
"Избирательный участок № 132"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Тущукудык, населенный пункт Кызылуй, №85, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Кызылуйская основная школа";
Телефон: 8/71231/ 55-2-54
Границы: дома участка Кызыл копир. дома населенных пунктов Айбас, Кызылуй, Бегайдар.
"Избирательный участок № 133"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Д.Абилхайырова, дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Аккистауская средняя школа";
Телефон: 8/71231/ 2-14-17
Границы: дома улиц Д. Абилхайрова, Ынтымак, Келте Е.Есжанулы, Е.Есжанулы, Сарыарка, Мунайшы, Абая, Атырау, К.Мамекова, Г. Маштахова, Достык.
"Избирательный участок № 134"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Х.Ергалиева, дом №15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая";
Телефон 8/71231/2-06-77
Границы: дома улиц М.Отемисова, И.Тайманова, Уби батыра, Г.Хисметуллина, Нарын, Келте Нарын, Х.Ергалиева, И.Молдагалиева, Жас алаш, С.Сейфуллина, Б.Губайдуллина, Н. Ажигалиева, Е.Есенгалиева, Каспий, Жангир хана.
"Избирательный участок № 135"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, сельский округ Жанбай, село Жанбай, улица Тайыр Нысанов, №75 здание, Государственного коммунального казенного предприятия "Жанбайский сельский клуб";

Телефон: 8/71231/23-5-11
Шекаралары: Ш.Шәріпов, Нарын, Болат жол, Т.Шайхимов, А.Ысмағұлов, Бақсай көшелері, Х.Дайырова көшесінің шығыс жағындағы №1, №3/1, №3/2, №3/3, №3/4, №5/1, №5/2, №5/3, №5/5, №11/1, №11/2, №17/1, №17/2, №19, №21, №25; С.Нұрманұлы, Аққыстау, А.Иманов, Ә.Қаражанов, Жамбыл, Бірлік Ту, Барлаушы, Мұнайшы, Атамекен, Күнбатыс, Ә.Калимов, Ақжол, Ш.Қабделов Ғ.Өтеков, Қ.Жонабаев, И.Жұмағазиев, Ғ.Сабыралиев, С.Ахтанов, М.Жүнісов, Ж.Беркалиев, Б.Хасенов көшелеріндегі үйлер.
"№ 131 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылы, Х.Дайырова көшесі №36 үй, "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/ 23-4-17
Шекаралары: Х.Дайырова көшесінің батыс жағындағы №12, №14/1, №14/3, №24, №26, №28/1, №28/2, №30/1, №30/2, №32/1, №34, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64/1, №64/2, №66/1, №66/2, №68/1, №68/2, №70, №72, №74/1, №74/2, №76/1, №76/2, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №92; Абай, О.Нағиев, Х.Пазылұлы, Егемен Қазақстан, Ж.Мырзағалиев, І.Сембаев, М.Ғалиев, А.Құрманов, Т.Башпанов, К.Каримов, Тасарал, Ғ.Рамазанов, Болашақ, Е.Мамаев көшелеріндегі үйлер.
"№ 132 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылы, Қызылүй елді мекені, №85, "Жалпы білім беретін Қызылүй негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/ 55-2-54
Шекаралары: Қызыл көпір учаскесіндегі үйлер, Айбас, Қызылүй, Бегайдар елді мекеніндегі үйлер.
"№ 133 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Д.Әбілхайыров көшесі, №1 үй, "Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/2-14-17
Шекаралары: Д.Әбілхайров, Ынтымақ, Келте Е.Есжанұлы, Е.Есжанұлы, Сарыарқа, Мұнайшы, Абай, Атырау, Қ.Мамеков, Ғ.Маштахов, Достық көшелеріндегі үйлер.
"№ 134 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі, №15 үй, "Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон 8/71231/2-06-77
Шекаралары: М.Өтемісов, И.Тайманов, Үбі батыр, Ғ.Хисметуллин, Нарын, Келте Нарын, Х.Ерғалиев, И.Молдағалиев, Жас алаш, С.Сейфуллин, Б.Губайдуллин, Н.Әжіғалиев, Е.Есенғалиев, Каспий, Жәңгір хан көшелеріндегі үйлер.
"№ 135 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Жанбай ауылдық округі, Жанбай ауылы, көшесі Тайыр Нысанов, № 75, "Жанбай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;

Телефон: 8/71231/25-5-04
Границы: дома по улицам Егемен Казахстан, Т.Нысанова, М. Нурмуханова, М.Ескалиева, Х. Наубетова, Мектеп, Амангельды, Казах ауыл, Кызылбас, З.Курасулы, А.Аюпова, Жумалиева, Нарын, С.Сейфуллина, Б.Момышулы, Жанаталап, Исатай, Мынтобе, Кызтуган.
"Избирательный участок № 136"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Зинеден, улица К.Куанышбаева, дом №15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Юрия Гагарина";
Телефон: 8/71231/28-3-14
Границы: дома улиц Жастар, Атамекен, Достык, Казахстан, Ынтымак, Шамшырак, Мунайшы, Азаттык, Каспий, Толкынды, К.Куанышбаева, Елорда, Атанкеткен, Барсы, дома улиц Ак шагала, Акай населенного пункта Амангелди.
"Избирательный участок № 137"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Исатай, улица Ж.Куанышева, дом №17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Исатайская средняя школа";
Телефон: 8/71231/ 26-4-54
Границы: дома улиц Темиржол, Бейбитшилик, И.Тайманова, Достык, Н.Сугирулы, О.Ихсанова, Актобе, Ж.Тунешова, Ж.Куанышева, К.Шамахова, Г.Хайрошева, Ынтымак, Жетиауыл, Караболек, Жалын.
"Избирательный участок № 138
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Нарын, улица Болатжол, дом №2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Ф.Онгарсыновой";
Телефон: 8/71231/27-3-04
Границы: дома улиц Болатжол, Ынтымак, Достык, Мектеп, Ардагер, Жана курылыс, Мынтобе, Уштаган, Шугыла, Кызылжар, Парасат, Устаздар, Мунайшы, Мерей, Арай, Сазанкурак, дома населенного пункта Жана Жанбай.
"Избирательный участок № 139
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Егемен Казахстан, дом №7, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа имени Ш.Шарипова";
Телефон: 8/71231/2-14-13
Границы: дома улиц Егемен Казахстан, Амангелди, Жамбыла, О.Динбаянулы, Келте Шамшырак, Шамшырак, Х.Ергалиева, Жауказын, Т.Мусагалиева, Ынтымак, Н.Сугирулы.
"Избирательный участок № 140"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, сельский округ Аккистау, село Оркен, улица Жалтыр, здание №82, здание коммунального государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Оркен";
Телефон 8/71231/29-1-00
Границы: населенные пункты Оркен, Каратубек: дома по улицам Болашак, Казына, Жалтыр, Ш.Хусынова, К.Мендыгалиева, М.Неталиева, М.Тынышбайулы, К.Ихарова, Бирлик, А.Ерекенова, Каратубек.
"Избирательный участок № 141"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, Аккистауский сельский округ, разъезд Томан, дом №30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Томан";

Телефон: 8/71231/25-5-04
Шекаралары: Егемен Қазақстан, Т.Нысанов, М.Нұрмұханов, М.Есқалиев, Х.Нәубетов, Мектеп, Амангелді, Қазақ ауыл, Қызылбас, З.Құрасұлы, А.Аюпов, Жұмалиев, Нарын, С.Сейфуллин, Б.Момышұлы, Жаңаталап, Исатай, Мыңтөбе, Қызтуған көшелеріндегі үйлер.
"№ 136 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Зинеден ауылы, Қ.Қуанышбаев көшесі, №15 үй, "Жалпы білім беретін Юрий Гагарин атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/28-3-14
Шекаралары: Жастар, Атамекен, Достық, Қазақстан, Ынтымақ, Шамшырақ, Мұнайшы, Азаттық, Каспий, Толқынды, Қ.Қуанышбаев, Елорда, Атанкеткен, Барсы көшелеріндегі үйлер, Амангелді елді мекенінің Ақ шағала, Ақай көшелеріндегі үйлер.
"№ 137 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Исатай ауылы, Ж.Қуанышев көшесі №17, "Жалпы білім беретін Исатай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон:8/71231/26-4-54
Шекаралары: Теміржол, Бейбітшілік, И.Тайманов, Достық, Н.Сүгірұлы, Ө.Ихсанов, Ақтөбе, Ж.Түнешов, Ж.Қуанышев, Қ.Шамахов, Ғ.Хайрошев, Ынтымақ, Жетіауыл, Қарабөлек, Жалын көшелеріндегі үйлер.
"№ 138 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Нарын ауылы, Болатжол көшесі, №2 үй, "Ф.Оңғарсынова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/27-3-04
Шекаралары: Болатжол, Ынтымақ, Достық, Мектеп, Ардагер, Жаңа құрылыс, Мыңтөбе, Үштаған, Шұғыла, Қызылжар, Парасат, Ұстаздар, Мұнайшы, Мерей, Арай, Сазанқұрақ көшелері көшелеріндегі үйлер. Жаңа Жанбай елді мекеніндегі үйлер.
"№ 139 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, №7 үй, "Ш.Шәріпов атындағы балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты; Телефон: 8/71231/2-14-13
Шекаралары: Егемен Қазақстан, Амангелді, Жамбыл, Ө.Дінбаянұлы, Келте Шамшырақ, Шамшырақ, Жауқазын, Т.Мусағалиев, Ынтымақ, Н.Сүгірұлы, Х.Ерғалиев көшелеріндегі үйлер.
"№ 140 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылдық округі, Өркен ауылы, Жалтыр көшесі, ғимарат №82, "Жалпы білім беретін Өркен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон 8/71231/29-1-00
Шекаралары: Өркен, Қаратүбек елді мекендері: Болашақ, Қазына, Жалтыр, Ш.Хұсынов, Қ.Меңдіғалиев, М.Неталиев, М.Тынышбайұлы, Қ.Ихаров, Бірлік, Ә.Ерекенов, Қаратүбек көшелеріндегі үйлер.
"№ 141 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылдық округі, Томан бекеті, №30 үй, "Томан ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты;

Телефон: 8/71231/55-6-72
Границы: разъезд Томан.
"Избирательный участок № 142
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Елорда 54А, Здание государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Исатайского района";
Телефон: 8/71231/79-1-91
Границы: дома улиц Б.Нысанбаева, З.Гумарова, Елорда, Шыныбек, Есиркеп, дома участка Обалы.

Телефон 8/71231/55-6-72
Шекаралары: Томан бекеті.
"№ 142 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Елорда көшесі 54А, "Исатай ауданы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/79-1-91
Шекаралары: Б.Нысанбаев, З.Ғұмаров, Елорда, Шыныбек, Есіркеп көшелері көшелеріндегі үйлер, Обалы учаскесіндегі үйлер.