О признании утратившим силу решение Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/438-VI "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 30 сентября 2024 года № 12/165-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 2 октября 2024 года № 6601-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года №42/438-VI "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Туркестанской области" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5209).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности председателя Туркестанского областного маслихата А. Салимов

"Түркістан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/438-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 12/165-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 қазанда № 6601-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түркістан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі №42/438-VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5209 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихаты төрағасының міндеттерін
уақытша атқарушы А. Салимов