О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Арыс
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 5 января 2024 года № 13/79-VІІІ. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 9 января 2024 года № 6447-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Арыс согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов
Приложение к решению
Маслихат города Арыс
от 5 января 2024 года
№ №13/79-VІІІ
Перечень некоторых решений маслихата города Арыс признанных утратившими силу
1. Решение маслихата города Арыс от 21 сентября 2017 года №15/107-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под №4232);
2. Решение маслихата города Арыс от 20 марта 2019 года №34/240-VI "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 21 сентября 2017 года №15/107-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под №4969);
3. Решение маслихата города Арыс от 29 ноября 2019 года №142/295-VI "О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 21 сентября 2017 года №15/107-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под №5279).

Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 13/79-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 9 қаңтарда № 6447-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов
Арыс қалалық мәслихаты
2024 жылғы 5 қаңтардағы
№ №13/79-VІІІ шешіміне қосымша
Арыс қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 қыркүйектегі №15/107-VI "Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4232 болып тіркелген);
2. Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы №34/240-VI "Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 қыркүйектегі №15/107-VI "Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4969 болып тіркелген);
3. Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы №42/295-VI "Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 қыркүйектегі №15/107-VI "Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5279 болып тіркелген).