О признании утратившими силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 июня 2024 года № 123. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 1 июля 2024 года № 6549-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кентауского городского маслихата:
1) Решение Кентауского городского маслихата от 26 января 2018 года № 129 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4450);
2) Решение Кентауского городского маслихата от 25 сентября 2020 года № 383 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 26 января 2018 года № 129 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5835).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов

Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 123 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 1 шілдеде № 6549-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 129 "Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4450 нөмірімен тіркелген);
2) Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 383 "Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 129 "Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5835 тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов