О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 9/56-VIІІ "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 16 октября 2024 года № 18/118-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 21 октября 2024 года № 6609-13. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 2 апреля 2025 года № 26/162-VIII
Сноска. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 02.04.2025 № 26/162-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 20 декабря 2023 года № 9/56-VIІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6425-13) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
подпункт 1) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"1) лицам с инвалидностью и детям с инвалидности по индивидуальной программе абилитации и реабилитации, для улучшения жилищно-бытовых условии собственного жилья,1 раз в два года в размере 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Казыгуртского районного маслихата Т. Калымбетов

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9/56-VIІІ "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 18/118-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 21 қазанда № 6609-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 сәуірдегі № 26/162-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 02.04.2025 № 26/162-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9/56-VIІІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6425-13 болып тiркелдi) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштерді қабылдау және олардың нәтижелерін көрсетілетін қызметті алушыға беру жөніндегі жұмысты "бір терезе" қағидаты бойынша ұйымдастыру, мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
8 тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мүгедектігі бар адамдарға және мүгедектігі бар балаларға абилитациялау мен оңалтудың жеке бағдарламасы бойынша жеке тұрғын үй-тұрмыстық жағдайларын жақсарту үшін мүгедектігі бар адамдарға – екі жылда бір рет, 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт аудандық мәслихат төрағасы Т. Калымбетов