Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Мактааральскому району
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 24-153-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 30 декабря 2024 года № 6645-13
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №33110) Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Мактааральскому району в местах размещения туристов в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Мактааральского района К. Сарсекбаев

Мақтаарал ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-153-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 6645-13 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің 2023 жылғы 14 шілдедегі "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" №181 бұйрығына сәйкес, (нормативтік құқықтық актілерге мемлекттік тіркеу тізілімінде №33110 болып тіркелген) Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал ауданы бойынша туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнынан 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К. Сарсекбаев