О признании утратившими силу некоторых решении Зайсанского районного маслихата
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 марта 2024 года № 01-03/VIII-19/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2024 года № 8964-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зайсанского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Загипаров
Приложение
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 11 марта 2024 года
№ 01-03/VIII-19/1
Перечень некоторых решений Зайсанского районного маслихата признанных утратившими силу.
1) Решение Зайсанского районного маслихата от 5 июля 2018 года №28-1 "Об утверждении регламента собрания местного сообщеста города районного значения, сельских округов Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5-11-162);
2) Решение Зайсанского районного маслихата от 29 ноября 2018 года №32-7 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 5 июля 2018 года №28-1 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества города районного значения, сельских округов Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5-11-182);
3) Решение Зайсанского районного маслихата от 28 сентября 2021 года №11-4/1 "О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 июля 2018 года № 28-1 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества города районного значения, сельских округов Зайсанского района" (Нормативный правовой акт опубликовано в эталонном контрольном банке под №159621).

Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 01-03/VIII-19/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 наурызда № 8964-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдері осы шешімнің қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының
2024 жылғы 11 наурыздағы
№ 01-03/VIII-19/1
шешіміне қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі.
1) Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 шілдедегі №28-1 "Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5-11-162 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерді эталонды бақылау банкінде №123828 болып тіркелген) шешімі;
2) Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы №32-7 "Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 шілдедегі "Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" №28-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-11-182 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерді эталонды бақылау банкінде №126985 болып тіркелген) шешімі;
3) Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі №11-4/1 "Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 шілдедегі №28-1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді эталонды бақылау банкінде №159621 болып тіркелген) шешімі.