О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 мая 2022 года № 265 "Об утверждении Методики мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 18 февраля 2025 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2025 года № 35736
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 мая 2022 года № 265 "Об утверждении Методики мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28102) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 12) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О промышленной политике", ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Методике мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации, утвержденной указанным приказом:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
К. Шарлапаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2025 года № 54
Приложение 1
к Методике мониторинга
промышленно-инновационных
проектов единой карты
индустриализации
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет–ресурсе: www.gov.kz/memleket/entities/comprom.
Наименование административной формы: Информация по проектам единой карты индустриализации.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): ИПЕКИ-1.
Периодичность: ежеквартально.
Отчетный период: __________ 20 ____ год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: ответственные хозяйствующие субъекты, деятельность которых связана с обрабатывающей промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения), местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: хозяйствующими субъектами в местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения) ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) районов, городов областного значения в местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы ежеквартально до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) областей, городов республиканского значения, столицы в Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан ежеквартально до 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
ИИН/БИН:
(не заполняется в случае представления данных физическими лицами, а также в агрегированном виде)
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): в электронном виде.
Наименование проекта
Заявитель проекта
БИН
Инвестор, страна, доля
Ответственные хозяйствующие субъекты, деятельность которых связана с обрабатывающей промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения), местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы
Цель проекта
ОКЭД
Отрасль
Область, город, район
Код по Классификатору административно-территориальных объектов
Оказанные меры государственного стимулирования
Количество рабочих мест
наименование вида меры
мера в стоимостном выражении, миллион тенге
на период строительства
на период эксплуатации
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение формы
Планируемый объем инвестиций в проект, миллион тенге
Фактический объем инвестиций в проект, миллион тенге
Источники финансирования проекта, миллион тенге
Наименование выпускаемой продукции
Общий объем
по годам
Общий объем
по годам
собственные средства, миллион тенге
заемные средства, миллион тенге
бюджетные средства, миллион тенге
16
17
18
19
20
21
22
23
продолжение формы
Проектная мощность
Дата
Объем произведенной продукции по годам
Текущее состояние
Контакты заявителя (ФИО, телефон)
в натуральном выражении
в стоимостном выражении, миллион тенге
начала строительства (ЧЧ.ММ.ГГ)
ввода в эксплуатацию (ЧЧ.ММ.ГГ)
в натуральном выражении
в стоимостном выражении, миллион тенге
24
25
26
27
28
29
30
31
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложение приложении к настоящей форме.
Атауы
Наименование
_________________________________
_________________________________
Атауы
Наименование
_______________________________
_______________________________
Телефоны
Телефон _______________________________________________
Электрондық почта мекенжайы/
Адрес электронной почты
_______________________________________________________
Орындаушы
Исполнитель
___________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
___________________
қолы, телефон
подпись, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
___________
қолы
подпись
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Информация по проектам
единой карты
индустриализации"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Информация по проектам единой карты индустриализации"

"Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 265 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 18 ақпандағы № 54 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 19 ақпанда № 35736 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 265 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28102 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына және "Өнеркәсіптік саясат туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 12) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесінде:
1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
К. Шарлапаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Статистикалық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің
2025 жылғы 18 ақпандағы
№ 54 Бұйрыққа
қосымша
Бірыңғай индустрияландыру
картасының өнеркәсіптік-
инновациялық жобаларын
мониторингтеу әдістемесіне
1-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан интернет – ресурста орналастырылған: www.gov.kz/memleket/entities/comprom.
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: Бірыңғай индустрияландыру картасының жобалары бойынша ақпарат.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): БИКЖА-1.
Кезеңділік: тоқсан сайын.
Есепті кезең: 20 ____ жылғы __________.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы: қызметі өңдеу өнеркәcіппен байланысты шаруашылық жүргізуші субъектілер (бұдан әрі – шаруашылық жүргізуші субъектілер), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері).
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: шаруашылық жүргізуші субъектілер аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне дейін;
аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күніне дейін;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күніне дейін.
ЖСН/БСН:
(деректерді жеке тұлғалар ұсынған жағдайда, сондай-ақ агрегатталған түрде толтырылмайды)
Жинау әдісі (қағаз тасығышта, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз тасығышта пайдалана отырып, интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): электронды түрде.
Жобаның атауы
Жобаның өтініш берушісі
БСН
Инвесторы, елі, үлесі
Қызметі өңдеуші өнеркәсіппен байланысты жауапты шаруашылық субъектілері (бұдан әрі – шаруашылық жүргізуші субъектілер), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері)
Жобаның мақсаты
ЭҚЖЖ
Саласы
Облысы, қаласы, ауданы
Әкімшілік-аумақтық объектілер сыныптауы-
шы бойынша коды
Көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шаралары
Жұмыс орындарының саны
шара түрінің атауы
құндық көрінісіндегі өлшемі, миллион теңге
құрылыс кезеңінде
пайдалану кезеңіне
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
нысанның жалғасы
Жобаға жоспарланған инвестиция көлемі, миллион теңге
Жобаға нақты инвестиция көлемі, миллион теңге
Жобаны қаржыландыру көздері, миллион теңге
Шығарылатын өнімнің атауы
Жалпы көлемі
жылдар бойынша
Жалпы көлемі
жылдар бойынша
меншікті қаражат, миллион теңге
қарыз қаражаты, миллион теңге
бюджет қаражаты, миллион теңге
16
17
18
19
20
21
22
23
нысанның жалғасы
Жобалық қуаты
Күні
Жылдар бойынша өндірілген өнім көлемі
Ағымдағы жағдайы
Өтініш берушінің байланыс деректері (Т.А.Ә., телефон)
заттай көріністе
құндық мәнде, миллион теңге
құрылыстың басталуы (СС.АА.ЖЖ.)
пайдалануға беру (СС.АА.ЖЖ.)
заттай көріністе
құндық мәнде, миллион теңге
24
25
26
27
28
29
30
31
Ескертпе: Нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы нысанға қосымшаға келтірілген.
Атауы
Наименование
_________________________________
_________________________________
Мекенжайы
Адрес
_____________________________
_____________________________
Телефоны
Телефон______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы/Адрес электронной почты
______________________________________________________________
Орындаушы
Исполнитель___________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)фамилия, имя и отчество (при его наличии)
_______________
қолы, телефоны
подпись, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
___________
қолы
подпись
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства) _______________________
"Бірыңғай индустрияландыру
картасының жобалары
бойынша ақпарат"
әкімшілік деректерді өтеусіз
негізде жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Бірыңғай индустрияландыру картасының жобалары бойынша ақпарат" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Информация по проектам единой карты индустриализации" (далее – Форма).
2. Форма заполняется ответственными хозяйствующими субъектами, деятельность которых связана с обрабатывающей промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местными исполнительными органами (акиматы) районов (городов областного значения), местными исполнительными органами (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы.
3. Форма подписывается исполнителем и руководителем, или лицом, исполняющим его обязанности.
4. Форма представляется в Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан:
хозяйствующими субъектами в местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения) ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) районов, городов областного значения в местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы ежеквартально до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом;
местными исполнительными органами (акиматами) областей, городов республиканского значения, столицы в Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан ежеквартально до 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
6. В графе 1 Формы указывается порядковый номер проекта.
7. В графе 2 Формы указывается наименование проекта.
8. В графе 3 Формы указывается заявитель проекта.
9. В графе 4 Формы указывается бизнес-идентификационный номер заявителя проекта.
10. В графе 5 Формы указывается инвестор с указанием страны согласно Национальному классификатору Республики Казахстан 06 ISO 3166-1 "Коды для представления названий стран и единиц их административно-территориальных подразделений" и доли участия в проекте согласно уставу.
11. В графе 6 Формы указывается ответственные хозяйствующие субъекты, деятельность которых связана с обрабатывающей промышленностью (далее – хозяйствующие субъекты), местные исполнительные органы (акиматы) районов (городов областного значения), местные исполнительные органы (акиматы) областей, городов республиканского значения, столицы за реализацию проекта.
12. В графе 7 Формы указывается цель проекта – новое производство или расширение и/или модернизация существующего производства.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Бірыңғай индустрияландыру картасының жобалары бойынша ақпарат" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды қызметі өңдеуші өнеркәсіппен байланысты жауапты шаруашылық жүргізуші субъектілер (бұдан әрі – шаруашылық жүргізуші субъектілер), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) толтырады.
3. Нысанға орындаушы мен басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
4. Нысанды Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне:
шаруашылық жүргізуші субъектілер аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне дейін;
аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарына (әкімдіктеріне) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күніне дейін;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күніне дейін ұсынады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. Нысанның 1- бағанында жобаның реттік нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 2-бағанында жобаның атауы көрсетіледі.
8. Нысанның 3-бағанында жобаның өтініш берушісі көрсетіледі.
9. Нысанның 4-бағанында жобаның өтініш берушісінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
10. Нысанның 5-бағанында "Елдердің атаулары мен олардың әкімшілік-аумақтық бөлімшелерінің бірліктерін ұсынуға арналған кодтар" 06 ISO 3166-1 Қазақстан Республикасының ұлттық жіктеуішіне сәйкес елді және жарғыға сәйкес жобаға қатысу үлесін көрсете отырып, инвестор көрсетіледі.
11. Нысанның 6-бағанында жобаны іске асыруға жауапты өңдеуші өнеркәсіппен байланысты шаруашылық жүргізуші субъектілер (бұдан әрі – шаруашылық жүргізуші субъектілер), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері), облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (әкімдіктері) көрсетіледі.
12. Нысанның 7-бағанында жобаның мақсаты – жаңа өндіріс немесе өндірісті кеңейту және/немесе жаңғырту көрсетіледі.

13. В графе 8 Формы указывается Общий классификатор видов экономической деятельности (ОКЭД).
14. В графе 9 Формы указывается отрасль проекта.
15. В графе 10 Формы указывается область, город, район, где реализуется проект согласно Классификатору административно-территориальных объектов.
16. В графе 11 Формы указывается код по Классификатору административно-территориальных объектов.
17. В графе 12 Формы указывается наименование вида оказанной меры государственного стимулирования.
18. В графе 13 Формы указывается оказанные меры государственного стимулирования в стоимостном выражении в миллионах тенге.
19. В графе 14 Формы указывается количество созданных либо планируемых рабочих мест на период строительства проекта.
20. В графе 15 Формы указывается количество созданных либо планируемых рабочих мест на период эксплуатации в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта.
21. В графе 16 Формы указывается общий планируемый объем инвестиций в проект в миллионах тенге.
22. В графе 17 Формы указывается планируемый объем инвестиций в проект по годам в миллионах тенге.
23. В графе 18 Формы указывается общий фактический объем инвестиций в проект в миллионах тенге.
24. В графе 19 Формы указывается фактический объем инвестиций в проект по годам в миллионах тенге.
25. В графе 20 Формы указывается собственные средства в проект в миллионах тенге.
26. В графе 21 Формы указывается заемные средства банков второго уровня в миллионах тенге.
27. В графе 22 Формы указывается бюджетные средства операторов мер государственной стимулирования и национальных компаний в миллионах тенге.
28. В графе 23 Формы указывается наименования выпускаемой продукции в рамках проекта.
29. В графе 24 Формы указывается мощность проекта в натуральном выражении в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта, с указанием единиц измерения.
30. В графе 25 Формы указывается мощность проекта в стоимостном выражении в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта в миллионах тенге.
31. В графе 26 Формы указывается дата начала строительства проекта.
32. В графе 27 Формы указывается дата ввода в эксплуатацию проекта согласно акту ввода в эксплуатацию или акту приемки оборудования.
33. В графе 28 Формы указывается объем произведенной продукции в натуральном выражении с указанием единиц измерения по годам.
34. В графе 29 Формы указывается объем произведенной продукции в стоимостном выражении по годам в миллионах тенге.
35. В графе 30 Формы указывается текущее состояние проекта, включающее информацию по объемам выполненных строительных работ (услуг), поставке и монтажу оборудования и проведенным или планируемым работам, по освоению инвестиций и/ или освоение проектных мощностей.

13. Нысанның 8-бағанында Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші (ЭҚЖЖ) көрсетіледі.
14. Нысанның 9-бағанында жоба саласы көрсетіледі.
15. Нысанның 10-бағанында Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес жоба іске асырылатын облыс, қала, аудан көрсетіледі.
16. Нысанның 11-бағанында Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша код көрсетіледі.
17. Нысанның 12-бағанында көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шарасы түрінің атауы көрсетіледі.
18. Нысанның 13-бағанында көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шаралары құндық мәнінде миллион теңгемен көрсетіледі.
19. Нысанның 14-бағанында жобаны салу кезеңінде құрылған немесе жоспарланатын жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
20. Нысанның 15-бағанында жобалау құжаттамасына немесе жобаның паспортына сәйкес пайдалану кезеңінде құрылған не жоспарланатын жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
21. Нысанның 16-бағанында жобаға инвестициялардың жалпы жоспарланған көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
22. Нысанның 17-бағанында жобаға инвестициялардың жылдар бойынша жоспарланған көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
23. Нысанның 18-бағанында жобаға инвестициялардың жалпы нақты көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
24. Нысанның 19-бағанында жобаға инвестициялардың нақты көлемі жылдар бойынша миллион теңгемен көрсетіледі.
25. Нысанның 20-бағанында жобаға меншік қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
26. Нысанның 21-бағанында екінші деңгейдегі банктердің қарыз қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
27. Нысанның 22-бағанында мемлекеттік ынталандыру шаралары операторларының және ұлттық компаниялардың бюджет қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
28. Нысанның 23-бағанында жоба шеңберінде шығарылатын өнімнің атауы көрсетіледі.
29. Нысанның 24-бағанында өлшем бірліктерін көрсете отырып, жобалық құжаттамаға немесе жобаның паспортына сәйкес жобаның заттай көріністегі қуаты көрсетіледі.
30. Нысанның 25-бағанында жобалық құжаттамаға немесе жобаның паспортына сәйкес жобаның құндық көрінісіндегі қуаты миллион теңгемен көрсетіледі.
31. Нысанның 26-бағанында жоба құрылысының басталған күні көрсетіледі.
32. Нысанның 27-бағанында пайдалануға беру актісіне немесе жабдықты қабылдау актісіне сәйкес жобаны пайдалануға беру күні көрсетіледі.
33. Нысанның 28-бағанында жыл бойынша өлшем бірліктерін көрсете отырып, өндірілген өнімнің заттай көріністегі көлемі көрсетіледі.
34. Нысанның 29-бағанында жылдар бойынша құндық мәнде өндірілген өнімнің көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
35. Нысанның 30-бағанында орындалған құрылыс жұмыстарының (көрсетілетін қызметтерінің) көлемі, жабдықты жеткізу және монтаждау және жүргізілген немесе жоспарланған жұмыстар, инвестицияларды игеру және/ немесе қуаттарды игеру бойынша ақпаратты қамтитын жобаның ағымдағы жай-күйі көрсетіледі.

36. В графе 31 Формы указывается контакты заявителя проекта (ФИО, телефон).
37. Графы 5, 11, 12, 19, 20, 21, 27, 28 Формы заполняются при наличии соответствующей информации.
Расшифровка аббревиатур:
1) БИН – бизнес-идентификационный номер.
2) ИИН-индивидуальный идентификационный номер.
2) ФИО – фамилия, имя, отчество (при его наличии).
3) ОКЭД – Общий классификатор видов экономической деятельности.

36. Нысанның 31-бағанында жобаның өтініш берушісінің байланыстары (Т.А.Ә., телефон) көрсетіледі.
37. Нысанның 5, 11, 12, 19, 20, 21, 27, 28-бағандары тиісті ақпарат болған кезде толтырылады.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
1) БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі.
2) ЖСН-жеке сәйкестендіру нөмірі.
3) Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда).
4) ЭҚЖЖ – Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші.