О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 28 марта 2025 года № 19/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 марта 2025 года № 6744-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Карагандинской области от 24 сентября 2012 года № 46/01 "О расположении специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1945);
2) постановление акимата Карагандинской области от 5 мая 2023 года № 29/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 24 сентября 2012 года № 46/01 "О расположении специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6410-09).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 28 наурыздағы № 19/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 31 наурызда № 6744-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 46/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1945 болып тіркелген);
2) "Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы туралы" №46/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 5 мамырдағы № 29/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6410-09 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев