О признании утратившими силу некоторых решений Кaрмакшинского районного маслихата
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2025 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 мая 2025 года № 8607-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кaрмакшинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә. Қошалақов
Приложение к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 16 мая 2025 года № 284
Перечень утративших силу некоторых решений Кармакшинского районного маслихата
1. Решение Кармакшинского районного маслихата от 17 февраля 2014 года № 149 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4624);
2. Решение Кармакшинского районного маслихата от 30 июня 2014 года № 180 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 17 февраля 2014 года № 149 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4739);
3. Решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 128 "О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 17 февраля 2014 года № 149 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества"".

Қармақшы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 мамырдағы № 284 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 22 мамырда № 8607-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 16 мамырдағы
№ 284 шешіміне қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы № 149 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4624 болып тіркелген);
2. ""Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 ақпандағы № 149 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 180 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4739 болып тіркелген);
3. ""Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы №128 шешімі.