О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 24 августа 2022 года № 13/155 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по селу Бейнеу"
Решение Мангистауского областного маслихата от 30 января 2025 года № 18/202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 февраля 2025 года № 4764-12
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 24 августа 2022 года №13/155 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по селу Бейнеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29391), следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении перечня социально значимых сообщений Бейнеуского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень социально значимых сообщений Бейнеуского района, согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 30 января 2025 года № 18/202
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 24 августа 2022 года № 13/155
Перечень социально значимых сообщений Бейнеуского района
Наименование и (или) номер маршрута
Тип маршрута
1
"Бейнеу – Боранкул – Бейнеу"
внутрирайонный
2
"Бейнеу – Акжигит – Бейнеу"
внутрирайонный
3
"Бейнеу – Тажен – Бейнеу"
внутрирайонный
4
"Бейнеу – Есет – Бейнеу"
внутрирайонный
5
"Бейнеу – Сынгырлау – Бейнеу"
внутрирайонный
6
"Бейнеу – Толеп – Бейнеу"
внутрирайонный
7
"Бейнеу – Сарга – Бейнеу"
внутрирайонный
8
№1 рынок "Агния" - магазин "Нурила"
сельский
9
№2 рынок "Агния" - магазин "Азамат"
сельский
10
№3 рынок "Агния" – улица имени Бекеса Дәрментайұлы
сельский
11
№4 рынок "Агния" – улица имени Абилхайыр хана
сельский
12
№5 рынок "Агния" – улица имени Каржаубая Жылкыбаева
сельский
13
№7 рынок "Агния" – улица имени Калнияз акына
сельский

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/155 "Бейнеу ауылы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 18/202 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 ақпандағы № 4764-12 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейнеу ауылы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/155 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29391 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейнеу ауданының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы";
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Бейнеу ауданының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.";
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге  қосымшаға  сәйкес  жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2025 жылғы 30 қаңтардағы
№ 18/202 шешіміне қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2022 жылғы 24 тамыздағы
№ 13/155 шешіміне қосымша
Бейнеу ауданының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Маршрут атауы және (немесе) нөмірі
Маршрут түрі
1
"Бейнеу – Боранқұл – Бейнеу"
ауданішілік
2
"Бейнеу – Ақжігіт – Бейнеу"
ауданішілік
3
"Бейнеу – Тәжен – Бейнеу"
ауданішілік
4
"Бейнеу – Есет –Бейнеу"
ауданішілік
5
"Бейнеу – Сыңғырлау – Бейнеу"
ауданішілік
6
"Бейнеу – Төлеп – Бейнеу"
ауданішілік
7
"Бейнеу – Сарға – Бейнеу"
ауданішілік
8
№1 "Ағния" базары - "Нұрила" дүкені
ауылдық
9
№2 "Ағния" базары - "Азамат" дүкені
ауылдық
10
№3 "Ағния" базары – Бекес Дәрментайұлы атындағы көшесі
ауылдық
11
№4 "Ағния" базары – Әбілхайыр хан атындағы көшесі
ауылдық
12
№5 "Ағния" базары - Қаржаубай Жылқыбаев атындағы көшесі
ауылдық
13
№7 "Ағния" базары – Қалнияз ақын атындағы көшесі
ауылдық