О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 10 февраля 2025 года № 30. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 14 февраля 2025 года № 10374-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 10 февраля 2025 года
№ 30
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 22 декабря 2014 года № 633 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5330).
2. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 22 декабря 2014 года № 633 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 16 мая 2016 года № 231 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6492).
3. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 22 декабря 2014 года № 633 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 27 февраля 2020 года № 83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8995).

Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 ақпандағы № 30 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 ақпанда № 10374-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасын Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облысы әкімдігінің
2025 жылғы 10 ақпандағы
№ 30 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 633 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5330 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 633 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 16 мамырдағы № 231 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6492 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 633 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 27 ақпандағы № 83 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8995 болып тіркелген).