Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Арыс
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 4 апреля 2025 года № 197. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 7 апреля 2025 года № 6677-13
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией города Арыс (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Арыс, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 13 мая 2020 года № 180 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 мая 2020 года за № 5613).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Арыс.

Арыс қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 197 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 7 сәуірде № 6677-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Арыс қаласының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Арыс қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Арыс қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 180 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылғы 13 мамырда № 5613 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласының әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Манкараев
"СОГЛАСОВАНО"
Арысской городской территориальной
избирательной комиссией
Приложение к постановлению
от 4 апреля 2025 года № 197
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
Количество стендов
1.
город Арыс
Город Арыс, пересечение улиц Аль-Фараби и Ергобек, стенд перед зданием Дома культуры "Ергобек"
3
Город Арыс, пересечение улиц Толе би и Майлы Кожа, стенд рядом с торговым домом "Кал-тел"
Город Арыс, улица Ергобек, стенд перед Арысским городским отделом филиала по Туркестанской области некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
2.
село Акдала
Село Акдала, пересечение улицы Амангельды и трассы Арыс-Дермене, стенд рядом с автоматической телефонной станцией Арысского городского линейного технического участка акционерного общества "Казахтелеком"
1
3.
село Байыркум
Село Байыркум, стенд рядом с остановкой по улице Ш. Жумабекова
1
4.
село Дермене
Село Дермене, стенд рядом с остановкой по улице Ш. Уалиханова
1
5.
село Жидели
Село Жидели, пересечение улиц Орталык и Амангельды, стенд рядом с зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жидели" города Арыс
1
6.
село Кожатогай
Село Кожатогай, пересечение улиц Майлыкожа и А.Елекеева, стенд рядом с магазином "Сария"
1
7.
село Монтайтас
Село Монтайтас, пересечение улиц Б.Онтаева и А.Кунанбаева, стенд рядом с магазином индивидуального предпринимателя "Назаров Нұрғали"
1

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Манкараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Арыс қалалық аумақтық
сайлау комиссиясымен
2025 жылғы 4 сәуірдегі
№ 197 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Стендтер саны
1.
Арыс қаласы
Арыс қаласы, Әл-Фараби және Ергөбек көшелерінің қиылысы, Ергөбек мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд
3
Арыс қаласы, Төле би және Майлы қожа көшелерінің қиылысы, "Кал-тел" сауда үйінің жанындағы стенд
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Түркістан облысы бойынша филиалы Арыс қалалық бөлімінің алдындағы стенд
2.
Ақдала ауылы
Ақдала ауылы, Амангелді көшесі мен Арыс-Дермене тасжолының қиылысы, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының Арыс қалалық желілік техникалық учаскесінің автоматты телефон станциясы жанындағы стенд
1
3.
Байырқұм ауылы
Байырқұм ауылы, Ш.Жұмабеков көшесіндегі аялдама жанында орналасқан стенд
1
4.
Дермене ауылы
Дермене ауылы, Ш.Уалиханов көшесіндегі аялдама жанында орналасқан стенд
1
5.
Жиделі ауылы
Жиделі ауылы, Орталық және Амангелді көшелерінің қиылысы, Арыс қаласы "Жиделі ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
1
6.
Қожатоғай ауылы
Қожатоғай ауылы, Майлықожа және Ә.Елекеев көшелерінің қиылысы, "Сария" дүкенінің жанындағы стенд
1
7.
Монтайтас ауылы
Монтайтас ауылы, Б.Онтаев және А.Құнанбаев көшелерінің қиылысы, жеке кәсіпкер "Назаров Нұрғали" дүкенінің жанындағы стенд
1