Об утверждении Инструкции по финансированию государственных учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов, путем установления лимитов на расходование средств
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 1996 г. N 264. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 декабря 1996 г. N 231. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 30 декабря 2004 года N 469 (V043337)(вводится в действие с 1 января 2005 года)
<*> Сноска. Заголовок с изменениями - приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 .
1. Утвердить и ввести в действие с 1 января 1997 года прилагаемую к настоящему приказу Инструкцию по финансированию государственных учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов, путем установления лимитов. <*>
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
2. С изданием настоящей Инструкции признать утратившими силу следующие нормативные документы:
- Правила составления и исполнения Государственного бюджета Казахской ССР, утвержденные приказом Министерства финансов от 31 января 1979 года N 8 в части раздела 10, подраздела Б "Финансирование расход по местным бюджетам" пп. 194, 195, 197, 210;
- Инструкцию "О порядке составления поквартального распределения годовых назначений по местным бюджетам, финансирования расходов и учета изменений по бюджетам, вносимых в процессе их исполнения", утвержденную приказом Министерства финансов Казахской ССР от 6 марта 1980 года N 20 в части раздела "Финансирование расходов по бюджету" пп. 34-38, 52, 53;
- Инструкцию по бухгалтерскому учету исполнения местных бюджетов в финансовых органах, утвержденную приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 1 июля 1992 года N 24 в части раздела 2 "План счетов текущего счета, содержание и характеристика счетов" п. 2.4. абзацы 2-5, 8, в части раздела 3 "Порядок оформления документов" пп. 3.2. и 3.3.
Первый заместитель министра
Утверждена
приказом Министерства финансов
Республики Казахстан
от 2 декабря 1996 г. N 264
И Н С Т Р У К Ц И Я
по финансированию
государственных учреждений, содержащихся за
счет местных бюджетов, путем установления
лимитов на расходование средств <*>
Сноска. Заголовок - с изменениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
I. Общие положения
1. Данная Инструкция определяет порядок финансирования государственных учреждений, состоящих на местных бюджетах, путем установления лимитов расходования средств местного бюджета по видам расходов. <*>
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
II. Распределение бюджетных ассигнований

Қаржы шығынына лимит белгiлеу арқылы жергiлiктi бюджеттерiнiң есебiнен ұсталатын, мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру нұсқауын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгi 1996 жылғы 2 желтоқсан N 264. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 11 желтоқсанда N 231 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 469 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы   N 469   бұйрығымен .
____________________________________
ЕСКЕРТУ. Атауы өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
1. 1997 жылдың 1-қаңтарынан бастап қаржы шығынына лимит белгiлеу арқылы жергiлiктi бюджеттерiнiң есебiнен ұсталатын, мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру нұсқауы бекiтiлсiн және күшiне енсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
2. Осы нұсқаудың берiлуiне байланысты келесi нормативтi документтер күшiн жойсын:
- қаржы министрлiгiнiң бұйрығы бойынша 1979 жылы 31 қаңтарда бекiтiлген ереженiң 10 тарауының N 8 бөлiмi, "Жергiлiктi бюджеттiң қаржы шығындары" деп аталатын 5 кiшi бөлiмдерiнiң 194, 195, 197, 210 тармақшалары.
- Қазақ ССР-ы қаржы министрлiгiнiң 1980 жылы 6 наурызда шыққан N 20 бұйрығы бекiткен "Орындалу барысында өзгертiлген бюджет шығындарын есептеу және шығындарды қаржыландыруға байланысты жылдық жергiлiктi бюджеттi тоқсан сайын бөлу туралы" нұсқаудың "Бюджет бойынша қаржыландыру" тарауының 34-38, 52, 53 тармақшалары.
- Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгiнiң 1992 жылы 1 шiлдеде шыққан N 24 жергiлiктi бюджеттiң финанс органдарында орындалуының бухгалтерлiк есебiнiң нұсқауындағы 2 тараудың "Ағымдағы шоттардың шот жоспары, шоттардың мазмұны мен түрi" деген 2.4. тармақтың 2-5, 8 азат жолдары, 3 тараудың "құжаттарды тiркеу тәртiбi" бөлiмiнiң 3.2. және 3.3. тармақшалары.
Министрдiң бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
1996 жылғы 2 желтоқсандағы
N 264. бұйрығымен бекiтiлген
Жергiліктi бюджеттерде тұратын мемлекеттiк мекемелердi
қаражат жұмсауға шектеме қою жолымен қаржыландыру
жөнiндегi
НҰСҚАУЛЫҚ
ЕСКЕРТУ. Атауы өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
I. Жалпы ереже
1. Бұл Нұсқаулық жергiлiктi бюджетте тұратын мемлекеттiк мекемелердi шығындардың түрлерi бойынша жергiлiктi бюджеттiң қаражатын жұмсауға шектеме қою жолымен қаржыландырудың тәртiбiн айқындайды. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
II. Бюджеттiк қаржыларды бөлу

2. Финансирование расходов по местным бюджетам производится на основе росписей доходов и расходов соответствующих бюджетов, составленных в соответствии с Правилами финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2000 года N 255. <*>
Сноска. Пункт 2 - в новой редакции согласно приказу Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
3. <*>
Сноска. Пункт исключен согласно приказу Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
III. Выдача финансовых разрешений
4. Для обеспечения своевременного финансирования расходов администраторов местных бюджетных программ исполнительный орган, финансируемый из местных бюджетов, уполномоченный местным исполнительным органом осуществлять формирование и исполнение местного бюджета (далее - местный финансовый орган) определяет текущие лимиты финансирования расходования средств соответствующего местного бюджета по каждому администратору местных бюджетных программ, бюджетной программе, подпрограмме и специфике согласно росписи расходов местного бюджета, учитывая сумму фактического поступления денег на счета местных бюджетов, объемы расходов по не подлежащим секвестрированию местным бюджетным программам, объемы расходов по обслуживанию и погашению долга местных исполнительных органов и месячную потребность в бюджетных ассигнованиях администраторов местных бюджетных программ. <*>
Сноска. Пункт 4 - в новой редакции согласно приказу Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
5. На основании лимитов финансирования местный финансовый орган выписывает администраторам местных бюджетных программ финансовые разрешения по форме 1МБР (приложение 1) или 1 МБЗ (приложение 2). В разрешениях определяются лимиты по каждому виду расходов в соответствии с кодами единой бюджетной классификации: администратор бюджетных программ, программа, подпрограмма и специфики. <*>
Сноска. Пункт 5 - с дополнениями, внесенными приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 26.02.1997 г. N 49; в новой редакции согласно приказу Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
6. Финансовые разрешения формы 1-МБР выписываются государственным учреждениям для последующего распределения лимитов подведомственным государственным учреждениям. <*>
Сноска. Пункт 6 - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 26.02.1997 г. N 49; приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .

2. Жергiлiктi бюджеттер бойынша шығыстарды қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 16 ақпандағы N 255 қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелерге арналған бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын (мерзiмдi және жылдық) жүргiзу жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiне сәйкес жасалған тиiстi бюджеттердiң кiрiстерi мен шығыстарының тiзiмдемесi негiзiнде жүргiзiледi.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
3. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
III. Қаржылық рұқсаттар беру
4. Жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнің шығыстарын уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз ету үшiн жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын, жергiлiктi бюджеттiң қалыптастырылуын және атқарылуын жүзеге асыруға жергiлiктi атқарушы орган уәкiлеттiк берген атқарушы орган (бұдан әрi - жергiлiктi қаржы органы) жергiлiктi бюджеттердiң шоттарына iс жүзiнде түсетiн ақшаның сомасын, секвестрлеуге жатпайтын жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар бойынша шығыстардың көлемдерін, жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету және оны өтеу жөнiндегi шығыстардың көлемдерiн және жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бюджеттiк қаржы бөлудегi айлық қажеттiлiгiн ескере отырып, жергiлiктi бюджеттік бағдарламалардың әрбiр әкiмшісі бюджеттік бағдарлама, кiшi бағдарлама және ерекшелiк бойынша тиiстi жергiлiктi бюджеттiң шығыстарын қаржыландырудың ағымдағы лимиттерiн айқындайды. <*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_
бұйрығымен
5. Қаржыландыру лимиттерiнiң негiзiнде жергiлiктi қаржы органы жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiне 1МБР (1-қосымша) немесе 1 МБЗ (2-қосымша) нысаны бойынша қаржылық рұқсат жазып бередi. Рұқсаттарда бiрыңғай бюджеттiк жiктеме кодтарына: бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне, бағдарламаға, кiшi бағдарламаға және ерекшелiкке сәйкес шығыстардың әрбiр түрi бойынша бекiтiлген лимиттер айқындалады.
ЕСКЕРТУ. 5-тармақ жаңа абзацпен толықтырылды - ҚР Қаржы министрiнiң 1997.02.26. N 49 бұйрығымен.
ЕСКЕРТУ. 5-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_
бұйрығымен
6. I-ЖБШ үлгiсiндегi қаржылық рұқсаттар мемлекеттiк мекемелерге лимиттердi iшкi ведомстволық мемлекеттiк мекемелерге одан әрi бөлу үшiн берiледi. <*>
ЕСКЕРТУ. 6-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен

7. Финансовые разрешения формы 1-МБЗ определяют лимиты расходования средств непосредственно для самого государственного учреждения. <*>
Сноска. Пункт 7 - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 26.02.1997 г. N 49; приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
8. Финансовые разрешения действительны только в течение того финансового года, на который они выданы. То есть бюджетными ассигнованиями, определенными финансовым разрешением, можно пользоваться до 31 декабря текущего года и они не ограничиваются указанным кварталом или месяцем.
9. Финансовые разрешения (формы: 1 МБР, 1 МБЗ) заполняются в трех экземплярах, один остается в местном финансовом органе и по одному экземпляру передается администратору местных бюджетных программ и соответствующему территориальному органу Комитета казначейства. <*>
Сноска. Пункт 9 - с дополнениями, внесенными приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 26.02.1997 г. N 49; в новой редакции согласно приказу Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
9-1. Для перечисления сумм бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на доходный счет республиканского бюджета в пределах объемов, утвержденных законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год и на основании росписи доходов и расходов областные, городов Астаны и Алматы управления Комитета казначейства выписывают финансовое разрешение по форме 1 МБЗ, подписанное руководителем областного, городов Астаны и Алматы управления Комитета казначейства, и списывают суммы изъятий мемориальным ордером со счета областного бюджета, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке. Копии этих документов передаются в областной, городов Астаны и Алматы местный финансовый орган.
Перечисление сумм бюджетных изъятий из бюджетов районов и городов на доходный счет областного бюджета в пределах объемов, утвержденных в решениях соответствующих местных представительных органов на соответствующий финансовый год, и на основании росписи доходов и расходов производится районными и городскими управлениями Комитета казначейства на основании финансовых разрешений формы 1 МБЗ, подписанных руководителем местного финансового органа, и платежных поручений на перечисление бюджетных изъятий с районных и городских бюджетов в областной бюджет. <*>
Сноска. Раздел дополнен новым пунктом 9-1 согласно приказу Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
IV. Пересмотр финансовых разрешений

7. I-ЖБЖ үлгiсiндегi қаржылық рұқсаттар қаржылары тiкелей Мемлекеттiк мекеменiң өзi үшiн бөлу лимиттерiн айқындайды. <*>
ЕСКЕРТУ. 7-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
8. Қаржылық рұқсаттар арналып берiлген қаржылық жыл бойында ғана күшiн сақтайды яғни қаржылық рұқсаттар мен айқындалған бюджеттiк үлестердi ағымдағы жылдың 31 желтоқсанына дейiн пайдалануға болады және олар көрсетiлген тоқсандар мен немесе айлармен шектелмейдi.
9. Қаржылық рұқсаттар (1 МБР, МБЗ нысандары) үш данада толтырылады, бiреуi жергiлiктi қаржы органында қалады және бiр-бiр данадан жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне және Қазынашылық комитетiнiң тиiстi аумақтық органына жiберiледi. <*>
ЕСКЕРТУ. 6-7-9-тармақтар өзгертiлдi - ҚР Қаржы министрiнiң 1997.02.26. N 49 бұйрығымен.
ЕСКЕРТУ. 9-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
9-1. Тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңмен бекiтiлген көлемнiң шегiнде және кiрiстер мен шығыстар тiзiмдемесiнiң негiзiнде бюджеттiк алулардың сомаларын облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен республикалық бюджеттiң кiрiс шотына аудару үшiн облыстық, Астана және Алматы қалаларының Қазынашылық басқармаларының басшылары қолы қойған облыстық, Астана және Алматы қалаларының Қазынашылық басқармалары 1 МБЗ нысаны бойынша қаржылық рұқсат жазып бередi және алулардың сомаларын мемориалдық ордермен заңдарда белгiленген тәртiппен облыстық, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң шотынан есептен шығарады. Бұл құжаттардың көшiрмелерi облыстық, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органына берiледi.
Бюджеттiк алулар сомаларын тиiстi қаржы жылына арналған тиiстi жергiлiктi өкiлдi органдардың рұқсаттарында бекiтiлген көлемнiң шегiнде және кiрiстер мен шығыстар тiзiмдемесiнiң негiзiнде аудандардың және қалалардың бюджеттерiнен облыстық бюджеттің кiрiс шотына аударуды жергiлiктi қаржы органының басшысы қол қойған 1 МБЗ нысанының қаржылық рұқсаты және бюджеттік алуларды аудандық және қалалық бюджеттерден облыстық бюджетке аударуға арналған төлем тапсырысының негiзiнде Қазынашылықтың аудандық және қалалық басқармалары жүргiзедi. <*>
ЕСКЕРТУ. 9-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
IY. Қаржылық рұқсаттарды қайта қарау

10. Финансовое разрешение можно изменить только путем выдачи другого финансового разрешения в пределах остатков неиспользованных лимитов по спецификам. Администратор местных бюджетных программ, для изменения лимита, подает в соответствующий местный финансовый орган письмо с обоснованием причин изменения лимита: ожидаемый рост расходов по одним спецификам и уменьшение расходов по другим; в случаях структурных преобразований; в случаях изменения программ; при передаче финансирования администраторов местных бюджетных программ с одного бюджета на другой и другие причины. <*>
Сноска. Пункт 10 - с изменениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
V. Выдача бюджетных разрешений
11. В случае, когда государственное учреждение наделено полномочиями перераспределять по своим подведомственным государственным учреждениям лимиты, определенные ему местными финансовыми органами, оно выписывает бюджетные разрешения по форме 2-МБ (приложение 3). <*>
Сноска. Пункт 11 - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
12. После получения финансового разрешения по форме 1-МБР администратор местных бюджетных программ использует карточки контроля за распределением лимитов по форме 3-МБ (приложение 4). В карточках контроля происходит распределение всей суммы лимита по конкретной специфике между подведомственными государственными учреждениями, включая и администратора местных бюджетных программ.
Администратор местных бюджетных программ должен распределить лимиты между подведомственными государственными учреждениями в пределах их годовых ассигнований, не выходя за лимит по специфике, установленный финансовым разрешением. <*>
Сноска. Пункт 12 - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126 V001111_ .
13. После проведенного распределения лимитов и сверки с контрольными суммами, определенными финансовыми разрешениями, администратор местных бюджетных программ выписывает бюджетные разрешения по форме 2-МБ (приложение 3) в разрезе учреждений, программ, подпрограмм и специфик экономической классификации. Общая сумма лимитов по каждой специфике, установленных бюджетными разрешениями по форме 2-МБ, не должна превышать сумму лимитов, определенных по этим спецификам финансовым разрешением (форма 1-МБР) местного финансового органа. <*>
Сноска. Пункт 13 - с изменениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126   V001111_ .
14. Бюджетные разрешения (форма 2-МБ) заполняются в трех экземплярах, один из которых остается у администратора местных бюджетных программ, по одному экземпляру передается соответствующему государственному учреждению и соответствующему территориальному органу Комитета казначейства. <*>
Сноска. Пункт 14 - с изменениями, внесенными приказом Минфинансов РК от 17 марта 2000 года N 126   V001111_ .

10. Қаржылық шешiмдi, айырмалар бойынша пайдаланылмаған лимиттердiң қалдығы шегiнде басқа қаржылық рұқсат беру жолымен ғана, өзгертуге болады. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсі лимиттiң өзгертiлу себептерiн (бiр айырма бойынша шығыстардың күтiлiмдi өсiмi және басқалар бойынша шығыстардың азаюы; құрылымдық өзгерiстер жағдайында; бағдарлама өзгерген жағдайларда, жергiлiктi бюджеттік бағдарламалардың әкiмшілерiн қаржыландыруды бiр бюджеттен басқасына ауыстырған кезде және басқа себептердi) түсiндiрiп, жергiлiктi қаржы органына хат тапсырады. <*>
ЕСКЕРТУ. 10-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
Y. Бюджеттiк рұқсаттар беру
11. Мемлекеттiк мекеме, жергiлiктi қаржы органдары оған өз қарамағындағы мемлекеттiк мекемелерге лимиттердi бөлiп беру өкiлеттiгiн берген болса, ол бюджеттiк рұқсаттарды 2-ЖБ (3-қосымша) үлгiсi бойынша жазады. <*>
ЕСКЕРТУ. 11-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
12. I-ЖБШ үлгiсi бойынша қаржылық рұқсат алғаннан кейiн жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 3-ЖБ (4-қосымша) үлгiсiндегi лимиттердiң бөлiнуiн бақылау карточкаларын пайдаланады. Бақылау карточкаларында iшкi ведомстволық мемлекеттiк мекемелер арасындағы, жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiн де қоса, нақты айырма бойынша лимиттiң барлық сомасының бөлiнуi көрсетiледi. Жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi лимиттердi олардың жылдық үлестерi шегiнде, қаржылық рұқсатта бекiтiлген айырма бойынша лимиттен шықпастан, iшкi ведомстволық ұйымдар арасында бөлуге тиiс. <*>
ЕСКЕРТУ. 12-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен
13. Лимиттердiң бөлiнiсi жүргiзiлiп, қаржылық рұқсаттарда айқындалған бақылау сомалары салыстырылғаннан кейiн; жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi мекемелер, бағдарламалар, iшкi бағдарламалар және экономикалық сыныптама айырмалары бойынша 2-ЖБ (3-қосымша) үлгiсiмен бюджеттiк рұқсаттар жазады. 2-ЖБ үлгiсi бойынша бюджеттiк рұқсаттарда бекiтiлген, әрбiр айырма бойынша лимиттердiң жалпы сомасы, жергiлiктi қаржы органының осы айырмалар бойынша қаржылық шешiмдерде (I-ЖБШ) айқындалған лимиттердiң сомасынан артпауға тиiс. <*>
ЕСКЕРТУ. 13-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен .
14. Бюджеттiк рұқсаттар (2-ЖБ үлгiсi) үш дана етiп толтырылады, оның бiреуi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiнде қалады, тиiстi мемлекеттiк мекемеге және Қазынашылық комитетiнiң тиiстi аумақтық органына бiр-бiр данадан берiледi. <*>
ЕСКЕРТУ. 14-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 126   V001111_   бұйрығымен .