О введении "Журнала посещения и проверок должностными лицами"
Решение акима города Алматы от 10 июля 1998 года № 663. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы от 22 июля 1998 года № 19. Утратило силу решением акима города Алматы от 29 июня 2007 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Алматы от 29.06.2007 № 5.
В целях активизации становления и экономического роста малого предпринимательства в городе Алматы, и во исполнение Указа Президента  Республики Казахстан от 6 марта 1997 года № 3398 "О мерах по усилению государственной поддержки и активизации развития малого предпринимательства", а также Указа Президента Республики Казахстан "о защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности" от 27 апреля 1998 года Аким города Алматы
Решил:
1. В целях предотвращения необоснованных проверок субъектов малого предпринимательства контролирующими органами по собственной инициативе чаще одного раза в три года, за исключением налоговых органов, и только в случаях, прямо предусмотренных законодательными  актами, внести "Журнал посещения и проверок должностными лицами" согласно приложения, без заполнения которого предприниматель имеет право не допустить к проверке на свое предприятие.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на Департамент малого бизнеса (Алпысбаев Т.А.).
Аким города Алматы                        В.Храпунов
Приложение к
Решению Акимата города Алматы
№ 663 от 10 июля 1998 года
Журнал
посещения и проверок должностными лицами
контролирующих органов*
_______________________________________________________________
(наименование организации)
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан "О дополнительных мерах по реализации государственных гарантий свободы предпринимательской деятельности" и в целях исключения фактов необоснованного вмешательства должностных лиц в дела частного бизнеса      Контроль исполнения: Департамент малого бизнеса при Акимате города Алматы, 480004, г.Алматы, ул.Фурманова, 50 к.523, 515 т.33-20-84
№ п/п Дата Наименование
организации,
осуществля-
ющей про-
верку
Ф.И.О.
проверя-
ющего,
его дол-
жность,
№ служ.
Удостове-
рения
Основание
и цель
проверки
(№ и дата
предписа-
ния или
иного
документа)
Ре-
зуль-
тат
Под-
пись
Приме-
чание

"Басқарушы органдар лаузымды адамдарының болу және тексеру журналын" енгізу туралы
Алматы қаласы әкiмiнің 1998 жылғы 10 шілдедегі № 663 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 1998 жылғы 22 шілдеде № 19 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N 5 шешімімен.
Алматы қаласындағы шағын кәсіпкерлікті кұруды жандандыру және оның экономикалық дамуының мақсатында және Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 6 наурыздағы № 3398 "Шағын кәсепкерлікті мемлекеттік қолдауды және дамуын жандандыруды күшейту жөніндеғі шаралар туралы" Жарлығын, сондай-ақ "Азаматтар мен Занды тұлғалардың кәсіпкерлік қызметіне бостандық құқығын қорғау туралы" 1998 жылғы 27 сәурдегі Жарлығын орындау жолында Алматы қаласының Әкімі
Шешім қабылдады:
1. Басқарушы органдардың өз бастамасы бойынша үш жылда бір реттен астам шағын кәсіпкерлік субъектілерін тексеруді болдырмау мақсатында, Заңдар актілерінде тікелей көзделген жағдайда ғана салық органдарының тексеруін қоспағанда, қосымшаға сәйкес "Лауазымды адамдардың болу және тексеру журналы" енгізілген, оны толтырмай кәсіпкер тексерушіні жібермеуге құқы бар.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шағын бизнес департаментіне (Т.А.Алпысбаев) жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі                  В.Храпунов
Алматы қаласы Әкімінің
1998 жылғы 10 шілдедегі № 663
шешіміне қосымша
Басқарушы органдар лауазымды адамдарының болу және тексеру
Журналы
______________________________________________________________
(ұйымнын аталуы)
*Қазақстан Республикасы Президентінің "Кәсіпкерлік қызметке бостандықтың мемлекеттік кепілдігін жүзеге асыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Жарлығын орындау үшін және лауазымды адамдардың жеке кәсіпкердің ісіне негізделмеген араласу жағдайын болдырмау мақсатында
Орындалуын бақылаушы: Алматы қаласының Әкімі жанындағы Шағын бизнес департаменті, 480004, Алматы қ., Фурманов көшесі, 50, 523,515 бөлмелер. Тел. 33-59-00, 33-20-84
№ р.с Күні
Тексеруді жүзеге асырушы ұйымның аталуы
Тексерушінің ата-жөні, қызметі, қызметтік куәлігінің нөмері
Тексерудің негізгі мақсаты (толтырылған немесе басқа кұжаттың нөмері)
Нәти-жесі
Қолы
Ескер-тпе