О внесении изменений и дополнений в решение Акима города Алматы "О лицензировании отдельных видов деятельности в городе Алматы" № 623 от 12 июля 1999 года
Решение акима города Алматы от 18 августа 1999 года N 720. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 27 декабря 1999 года № 89. Утратило силу постановлением акима города Алматы от 11 июля 2001 года № 1/72
Сноска. Утратило силу постановлением акима города Алматы от 11.07.2001 № 1/72.
В целях реализации ст.15 Закона Республики Казахстан "О Государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции" от 16 июля 1999 года Аким города Алматы
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акима города Алматы ~V99R088 № 623 от 12 июля 1999 года следующие изменения и дополнения:
- Пункт 1 дополнить строкой следующего содержания:
"- розничная торговля алкогольной продукцией.";
- Приложение № 1 дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Экспертные комисcии при районных аппаратах акимов - заключение на деятельность по розничной реализации алкогольной продукции.".
Аким города Алматы                 В.Храпунов

"Алматы қаласы әкімінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 623" "Алматы қаласында кейбір қызмет түрлерін лицензиялау туралы" шешіміне ұзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Алматы қаласы әкімінің шешімі 1999 жылғы 18 тамыздағы N 720. Алматы қалалық әділет басқармасында 1999 жылғы 27 желтоқсанда N 89 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2001 жылғы 11 шілдеде N 1/72 қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2001.07.11. N 1/72 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Этил спирті мен ішімдік өнімдерін өндіру және айналымын Мемлекеттік реттеу туралы" Заңның 15 бабын жүзеге асыру мақсатында Алматы қаласының Әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 623 шешіміне  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
- 1 Тармақ мына мазмұнмен толықтырылсын "ішімдік өнімдері бөлшек саудасы";
- N 1 Қосымша мына мазмұндағы 8 тармақпен толықтырылсын: "8. Аудан әкімі аппараты жанындағы сарапшы комиссия ішімдік өнімдерінің бөлшек саудасы жөніндегі қызметін қорытындылайды".
Алматы қаласының Әкімі           В.Храпунов