О ратификации Соглашения о представлении и об обмене предварительной информацией о товарах и транспортных средствах, перемещаемых через таможенную границу таможенного союза
Закон Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 323-IV.
Ратифицировать Соглашение о представлении и об обмене предварительной информацией о товарах и транспортных средствах, перемещаемых через таможенную границу таможенного союза, совершенное в Санкт-Петербурге 21 мая 2010 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
СОГЛАШЕНИЕ
о представлении и об обмене предварительной информацией о
товарах и транспортных средствах, перемещаемых через таможенную
границу таможенного союза (Вступило в силу 24 января 2011 года - Бюллетень международных договоров 2012 г., № 4, ст. 42)
Сноска. Соглашение прекратило действие в связи с вступлением в силу Договора о Таможенном кодексе Евразийского экономического союза, ратифицированного Законом РК от 13.12.2017 № 115-VI (порядок введения в действие см. ст. 2).

Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдары туралы алдын ала ақпаратты ұсыну туралы және алмасу туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 30 маусымдағы № 323-IV Заңы
2010 жылғы 21 мамырда Санкт-Петербургте жасалған Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдары туралы алдын ала ақпаратты ұсыну туралы және алмасу туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар
көлік құралдары туралы алдын ала ақпаратты ұсыну туралы
және алмасу туралы
КЕЛІСІМ
Ескерту. Келісім ҚР 13.12.2017 № 115-VI Заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық Одақтың Кеден кодексі туралы шарттың күшіне енуіне байланысты қолданысын тоқтатты (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-баптан қараңыз).