О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012-2014 годы
Закон Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года № 491-IV. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 52-V
Сноска. Закон утратил силу Законом РК от 20.11.2012 № 52-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Примечание РЦПИ!
Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2012 года
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2012–2014 годы:
2012 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2013 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2014 год – 1 200 000 000 тысяч тенге.
Сноска. Статья 1 в редакции Закона РК от 16.03.2012 № 5-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2011-2013 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2010 г., № 23, ст. 135).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2012 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 - 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 491-IV Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 20 қарашадағы № 52-V Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 2012.11.20 N 52-V (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2012 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2013 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2014 жыл – 1 200 000 000 мың теңге.
Ескерту. 1-бап жаңа редакцияда - ҚР 2012.03.16 № 5-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
2-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2011 - 2013 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2010 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2010 ж., № 23, 135-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ