2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
178-қосымша
Ескерту. 178-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402  қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
Ескерту. 178-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.07. N 197з  қаулысымен .
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiң қызметiн құқықтық қамтамасыз ету" деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2820813 мың теңге (екi миллиард сегiз жүз жиырма миллион сегiз жүз он үш мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiнiң  125 ,  961 1016 баптары, "Жедел-iздестiру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 15 қыркүйектегi Заңының  6-бабы , "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының  9-10-баптары , "Авторлық құқық және сабақтас құқықтар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 10 маусымдағы  Заңы , "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының  10,   22-баптары , "Селекциялық жетiстiктердi қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шiлдедегi  Заңы , "Патент заңы" туралы Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi  Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы , "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердiң атаулары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 26 шiлдедегi  Заңы , "Интегралдық микросхемалар топологияларын құқықтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 29 маусымдағы  Заңының 1-16-баптары, "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне қылмыстық-атқару жүйесiн реформалау және осы жүйе қызметкерлерiнiң мәртебесі мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi  Заңы , "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы  Заңының 3 ,  15,   16,   19,   21,   22-баптары , "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк реестрi және оларды мемлекеттiк тiркеудi ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" 1997 жылғы 4 наурыздағы N 1680  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысы , "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 771  қаулысы , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң заң жобалау қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 қыркүйектегi N 1376  қаулысы , Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 наурыздағы N 411  қаулысы , "Мүлiктi бағалау жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 қарашадағы N 1389  қаулысы және "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысы . <*>

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Министерство юстиции Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см.  P031327
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложениям 178, 179, 180,181, 182, 183,184, 185, 186,187, 188, 189.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 178
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Правовое обеспечение деятельности государства"
на 2004 год
1. Стоимость: 2820813 (два миллиарда восемьсот двадцать миллионов восемьсот тринадцать тысяч тенге).  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи  125 ,  961-1016 Гражданского кодекса Республики Казахстан, статья 6  Закона Республики Казахстан от 15 сентября 1994 года "Об оперативно-розыскной деятельности",  статьи 9 ,  10_ Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании",  Закон Республики Казахстан от 10 июня 1996 года "Об авторском праве и смежных правах",  статьи 10 ,  22_ Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах",  Закон Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "Об охране селекционных достижений",  Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "Патентный закон",  Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе",  Закон Республики Казахстан от 26 июля 1999 года "О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров",  статьи 1-16 Закона Республики Казахстан от 29 июня 2001 года "О правовой охране топологий интегральных микросхем",  Закон Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реформирования уголовно-исполнительной системы и статуса ее работников",  статьи 3 ,  15_ ,  16_ ,  19_ ,  21_ ,  22_ Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции",  Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 3379 "О государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан и мерах по упорядочению их государственной регистрации",  Указ Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1255 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан,  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 771 "Вопросы Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1376 "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 411 "Вопросы Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года N 1389 "Вопросы лицензирования деятельности по оценке имущества" и  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).

6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Мемлекеттiң
қызметiн
құқықтық
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық      1) Бекiтiлген штат  Жыл    Қазақстан
органның     санының лимитiне    ішінде Республикасы.
аппараты     сәйкес 245 бiрлiк          ның Әділет
санында Қазақстан          министрлігі.
Республикасы Әдiлет
министрлiгiнiң
орталық аппаратын
және оның Тiркеу
қызметi, Санаткер.
лiк меншiк құқығы
жөнiндегi,
жөнiндегi комитет.
терiн ұстау.
Бекiтiлген лимитке
сәйкес 11 қызмет.
тегi жеңiл автомо.
бильдердi ұстау
және жалдау.
2) 1000 заңға
тәуелдi актiлер
бойынша қолданы.
лып жүрген
заңдарға талдау
жүргiзу. Жобаның
сапасын, негiзде.
месiн, заңдылығын
бағалау, жобаны
қабылдаудың тиiм.
дiлiгi мүмкiндiгiн
анықтау және болуы
мүмкiн терiс
зардаптарын
айқындау үшiн
консультациялық
қызметтердi,
ғылыми сараптаманы
ұйымдастыру және
жүргiзу.
Қырық заң жобасын
әзiрлеу үшiн
заңгер-ғалымдар
мен тәжiрибе алып
жүрген заңгерлердi
қатыстыру. Елу заң
жобасын ғылыми
сараптамасынан
өткiзу. Алты
конференция мен
дөңгелек үстел
өткiзу. Жасалған
шарттарға сәйкес
қызмет көрсету.
лерге ақы төлеу.
Жүргiзiлген талдау
нәтижелерi,
конференциялар
жөнiндегi материал.
дарын, нормативтiк
құқықтық актiлер
жобаларын жариялау,
ғылыми-әдiстемелiк
әдебиеттердi,
қабылданған
заңдарға түсiнiк.
темелер дайындау
және шығару.
3) Шетелдiк
делегацияның,
сарапшылардың
қатысуымен,
сабақтас құқықтар
шығармалары мен
объектiлерiне,
өнеркәсiптiк
меншiк объектi.
лерiне, селекция.
лық жетiстiктерге,
интегралдық
микросхемалар
топологияларына
құқықтарды қорғау
мәселелерi жөнiн.
дегi 4 аймақтық
семинарларды, 2
көпшiлiк акциялар.
ды мынадай:
үй-жайларды және
көлiктiк құралдарды
жалға алу, ілеспе
аударманы,
стенографиялық
жазбаны қамтамасыз
ету, буфет қызметiн
көрсету, полигра.
фиялық өнiмдi
дайындау, 100 дана
санында брошюраларды
шығару, кеңсе және
өзге де тауарларды
сатып алу шаралары.
мен ұйымдастыру және
жүргiзу. Санаткерлiк
меншiкке құқықтарды
тiркеу туралы куәлiк
бланкiлерiн
дайындау.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Правовое
обеспече-
ние дея-
тельности
государ-
ства
2         001  Аппарат    1) Содержание централь-   В те-  Минис-
централь-  ного аппарата Министер-   чение  терство
ного       ства юстиции Республики   года   юстиции
органа     Казахстан и его комите-          Респуб-
тов: регистрационной             лики
службы, по правам ин-            Казах-
теллектуальной собствен-         стан
ности согласно
утвержденному лимиту
штатной численности
в количестве 245 еди-
ниц. Содержание и наем
11 служебных легковых
автомобилей согласно
утвержденному лимиту.
2) Проведение анализа
действующего законода-
тельства по 1000 подза-
конным актам. Организа-
ция и проведение консуль-
тационных услуг, научной
экспертизы для оценки ка-
чества, обоснованности,
правомерности проекта,
определения возможной
эффективности и выявления
возможных отрицательных
последствий принятия
проекта. Привлечение
ученых-правоведов и прак-
тикующих юристов для раз-
работки 40 законопроек-
тов. Проведение научной
экспертизы 50 законо-
проектов. Проведение 6
конференций и круглых
столов. Оплата услуг сог-
ласно заключенным догово-
рам. Опубликование мате-
риалов по результатам
проведенного анализа,
конференций, проектов
нормативных правовых ак-
тов, выпуск научно-мето-
дической литературы,
комментариев к принятым
законам. Подготовка и
издание свода и собраний
законодательных актов.
3) Организация и проведе-
ние 4 региональных семи-
наров, 2 публичных акций
с участием зарубежных
делегаций, экспертов по
вопросам охраны прав на
произведения и объекты
смежных прав, промышлен-
ной собственности, селек-
ционных достижений, топо-
логий интегральных микро-
схем с:
оплатой аренды
транспортных средств и
помещений, обеспечением
синхронного перевода,
стенографической записи,
буфетным обслуживанием,
изготовлением полиграфи-
ческой продукции, выпус-
ком брошюр в количестве
100 экземпляров, приобре-
тением канцелярских и
прочих товаров. Изготов-
ление 550 бланков свиде-
тельств о регистрации
прав на интеллектуальную
собственность.

4) Нормативтiк
құқықтық актiлердiң
мемлекеттiк тiзiлi.
мiн жүргiзу жөнiн.
дегi қызмет
көрсетулерге жасал.
ған шартқа сәйкес
ақы төлеу.
Мемлекеттiк тiзi.
лiмге 2900 норма.
тивтiк құқықтық
актiлердi енгiзу.
Құқықтық ақпаратты
берудi қамтамасыз
ету. Мемлекеттiк
органдарға,
аумақтық бөлiмше.
лердi қоса алғанда,
жаңарту мерзiмдiлi.
гi айына кемiнде 1
рет, кемiнде 2000-
нан 1100 жұмыс
станциялары санымен
"Заң" дерекқорын
орнату және өзектi
ету.
5) Қазақстан
Республикасының,
шетел мемлекеттерi.
нiң, халықаралық
төрелiк соттарында
мемлекеттің мүддесiн
тиiмдi құқықтық
қорғауды қамтамасыз
ету; Орталық атқару
органдарына құқық.
тық мәселелерi
жөнiндегi консуль.
тациялық қызмет
көрсетулер практи.
касын ретке келтiру.
Төрелiк шығындар
мен қызмет
көрсетулерге ақы
төлеу жасалған
шарттарға сәйкес
төленедi.
6) Hoтариалдық және
адвокаттық қызмет.
пен, жылжымайтын
мүлiктi бағалау
және адвокаттық
қызметпен байланысы
жоқ ақылы заң
қызметiн көрсету
жөнiндегi қызметпен,
айналысу құқығына
лицензиялар беру.
7) Компьютерлер мен
принтерлердiң 1171-
не техникалық қызмет
көрсету, тұтас
алғандағы локальдық
желілерге және
жүйелерге жүйелiк
қызмет көрсетудi
әкiмшiлiк етудi
қоса алғанда
ақпараттық-анықта.
малық жүйесiн
сүйемелдеу жөнiн.
дегi қызметтерге
ақы төлеу; вирусқа
қарсы қызмет
көрсету; әдiлет
органдарының
ақпараттық жүйелерi
iшiндегi ақпаратты
беру; қызметкерлер.
дi оқыту, бөлiнген
байланыс желiлерiне
ақы төлеу.
Картридждер,
тонерлер сатып алу.
8) Жылжымайтын
мүлiкке құқықтарды
және олармен
жасалатын мәмiле.
лердi мемлекеттiк
тiркеудi қамтамасыз
ету. Қазақстан
Республикасы үшiн
бiрыңғай жүйе
бойынша құқықтық
кадастрды енгiзу.
Жылжымайтын
мүлiкке құқықтарды
және олармен жаса.
латын мәмiлелердi
мемлекеттiк тiркеу
саны - кемiнде
600000.
3        002  Aумақтық     Бекiтiлген штат     Жыл    Қазақстан
органдар.    санының лимитiне    ішінде Республикасы
дың          сәйкес 1832 бiрлiк         Әділет
аппараттары  санында Қазақстан          министрлігі,
Республикасы Әдiлет        оның аумақтық
министрлiгiнiң             органдары
аумақтық органдарын
ұстау. Аумақтық
әдiлет органдарының
бюджетке түсетiн
салықтары жөнiндегi
берешегiн өтеу.
4        007  Мемлекеттiк  Бiлiктiлiктi артты.
қызметшілер. рудың, оның iшiнде
дің білік.   Mемлекеттiк тiлдi
тілігін      оқытудың бекiтiлген
арттыру      жоспарына сәйкес
мемлекеттiк қызмет.
шiлердiң бiлiктiлi.
гiн арттыру жөнiн.
дегi қызмет көрсе.
тулердi сатып алу.
Бiлiктiлiктi
арттыру курсынан
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердiң
орташа жылдық саны
- 468.

4) Оплата услуг по веде-
нию Государственного
реестра нормативных пра-
вовых актов согласно зак-
люченному договору. Вне-
сение в Государственный
реестр 2900 нормативных
правовых актов.
Обеспечение предоставле-
ния правовой информации.
Ежегодная установка и
актуализация базы данных
"Закон", с количеством
рабочих станций не менее
2000 по 1100 государст-
венным органам, включая
территориальные подразде-
ления с периодичностью
обновления не реже 1 раза
в месяц.
5) Обеспечение эффектив-
ной правовой защиты инте-
ресов государства в судах
Республики Казахстан,
иностранных государств,
международных арбитражах;
упорядочение практики
оказания консультационных
услуг по правовым вопро-
сам центральным исполни-
тельным органам. Оплата
арбитражных издержек и
услуг согласно заключен-
ным договорам.
6) Выдача лицензий на
право занятия нотариаль-
ной и адвокатской дея-
тельностью, деятельностью
по оценке имущества и
оказанию платных юриди-
ческих услуг, не связан-
ных с адвокатской дея-
тельностью. Общее количество
лицензий - 5500 штук.
7) Оплата услуг по техни-
ческому обслуживанию 794
компьютеров и 377 принте-
ров, сопровождению инфор-
мационной системы органов
юстиции, включая систем-
ное обслуживание, адми-
нистрированию локальных
сетей и системы в целом;
антивирусное обслужива-
ние; передача информации
внутри информационной
системы органов юстиции
обучение персонала, опла-
та выделенных линий
связи. Приобретение карт-
риджей, тонеров.
8) Обеспечение государст-
венной регистрации прав
на недвижимое имущество и
сделок с ним. Ведение
правового кадастра по
единой для Республики
Казахстан системе. Коли-
чество государственных
регистраций прав на не-
движимое имущество и сде-
лок и с ним - не менее
600000.
3         002  Аппараты   Содержание территориаль-  В те-  Минис-
террито-   ных органов Министерства  чение  терство
риальных   юстиции Республики Ка-    года   юстиции
органов    захстан согласно утвер-          Респуб-
жденному лимиту штатной          лики
численности в количестве         Казах-
1832 единицы. Содержание         стан,
16 служебных легковых            его
автомобилей.                     террито-
Погашение задолженности          риальные
по налогам в бюджет              органы
территориального органа
юстиции Костанайской
области.
4         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Минис-
квалифика- повышению квалификации    чение  терство
ции госу-  государственных служа-    года   юстиции
дарствен-  щих согласно утвержден-          Респуб-
ных слу-   ному плану повышения             лики
жащих      квалификации, в том              Казах-
числе по обучению госу-          стан
дарственному языку.
Среднегодовое количество
государственных служащих,
проходящих курсы повыше-
ния квалификации - 468.

5        008  Мемлекеттiк  Ақтөбе және         Жыл    Қазақстан
органдардың  Солтүстiк           ішінде Республикасы
ғимараттары  Қазақстан                  Әділет
мен үй-жай.  облыстары                  министрлігі,
ларын        аумақтық әдiлет            оның аумақтық
күрделi      органдарының               органдары
жөндеу       ғимараттары мен
үй-жайларын
күрделi жөндеуден
өткiзу.
6        009  Мемлекеттiк  Заңды тұлғаларды    Жыл    Қазақстан
органдарды   мемлекеттiк тiркеу  ішінде Республикасы
материалдық  кезiнде "бiр               Әділет
-техникалық  терезе" принципiн          министрлігі,
жарақтандыру iске асыру аясында         оның аумақтық
аумақтық Әдiлет            органдары
органдары үшiн
активтер сатып
алу: факс - 90
дана, ксерокс -
106 дана.
7        100  Қылмыстық-   Бекiтiлген штат     Жыл    Қазақстан
атқаpу       санының лимитiне    ішінде Республикасы
жүйесi       сәйкес 173 бiрлiк          Әділет
комитетiнiң  санында Қазақстан          министрлігі,
аппараты     Республикасы Әдiлет        Қазақстан
министрлiгiнiң             Республикасы
Қылмыстық-атқару           Әділет
жүйесi комитетiн           министрлігінің
ұстау. Қылмыстық           Қылмыстық-
жазалауды орындай.         атқару жүйесі
тын мекемелерде            комитеті
жедел-iздестiру
қызметiн өткiзу.
Қылмыстық-атқару
жүйесiнiң ақпараттық
желiсiн техникалық
қызмет көрсету және
әкiмшiлiк ету,
ұйымдастырушылық
техникалары,
жүйелер iшiнде
ақпаратты беру,
сондай-ақ оны
кеңейту жөнiндегi
қызметтерге ақы
төлеу. Ұлттық
үкiметтiк
байланыстың
магистральдық
кабелiн салу
жөнiндегi қызмет.
тер мен жұмыстар
8        101  Қылмыстық-   Бекiтiлген штат     Жыл    Қазақстан
атқару       санының лимитiне    ішінде Республикасы
жүйесiнiң    сәйкес 1055 бiрлiк         Әділет
аумақтық     санында Қылмыстық-         министрлігі,
органдарының атқару жүйесі              Қазақстан
аппараттары  комитетiнiң аумақтық       Республикасы
органдарын ұстау.          Әділет
Қылмыстық жазалауды        министрлігінің
орындайтын мекеме.         Қылмыстық-
лерде жедел-iздес.         атқару жүйесі
тiру қызметiн              комитеті және
өткiзу. Қылмыстық-         оның аумақтық
атқару жүйесiнiң           бөлімшелері
ақпараттық желiсiн
техникалық қызмет
көрсету және
әкiмшiлiк ету,
ұйымдастыру техни.
калары, жүйелер
iшiнде ақпаратты
беру, сондай-ақ
оны кеңейту
жөнiндегi қызмет.
терге ақы төлеу.
Картридждер,
тонерлер сатып алу.
___________________________________________________________________

5         008  Капиталь-  Проведение капитального   В те-  Минис-
ный ремонт ремонта зданий террито-   чение  терство
зданий,    риальных органов юстиции  года   юстиции
помещений  Актюбинской и Северо-            Респуб-
и соору-   Казахстанской областей.          лики
жений го-                                   Казах-
сударст-                                    стан,
венных                                      его
органов                                     террито-
риальные
органы
6         009  Мате-      Приобретение активов для  В те-  Минис-
риально-   территориальных органов   чение  терство
техничес-  юстиции в рамках реализа- года   юстиции
кое осна-  ции принципа "одного             Респуб-
щение      окна" при государственной        лики
государ-   регистрации юридических          Казах-
ственных   лиц: факсов - 90 штук,           стан,
органов    ксероксов - 106 штук.             его
террито-
риальные
органы
7         100  Аппарат    Содержание Комитета уго-  В те-  Минис-
Комитета   ловно-исполнительной сис- чение  терство
уголовно-  темы Министерства юстиции года   юстиции
исполни-   Республики Казахстан сог-        Респуб-
тельной    ласно утвержденному ли-          лики
системы    миту штатной численности         Казах-
в количестве 173 единиц.         стан,
Проведение оперативно-           Комитет
розыскной деятельности в         уголов-
учреждениях, исполняющих         но-ис-
уголовные наказания.             полни-
Оплата услуг по техничес-        тельной
кому обслуживанию и адми-        системы
нистрированию информа-
ционной сети уголовно-ис-
полнительной системы, ор-
ганизационной техники,
передача информации внут-
ри систем, а также ее
расширение. Приобретение
картриджей, тонеров.
Услуги и работы по прок-
ладке магистрального
кабеля Национальной
правительственной связи.
8         101  Аппараты   Содержание территориаль-  В те-  Минис-
террито-   ных органов Комитета      чение  терство
риальных   уголовно-исполнительной   года   юстиции
органов    системы согласно утвер-          Респуб-
уголовно-  жденному лимиту штатной          лики
исполни-   численности в количестве         Казах-
тельной    1055 единиц.                     стан,
системы    Проведение оперативно-           Комитет
розыскной деятельности           уголов-
в учреждениях, исполняющих       но-ис-
уголовные наказания.             полни-
Оплата услуг по техни-           тельной
ческому обслуживанию и           системы
администрированию                и его
информационной сети              террито-
уголовно-исполнительной          риальные
системы, организационной         подраз-
техники, передача инфор-         деления
мации внутри систем,
а также ее расширение.
Приобретение картриджей,
тонеров.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.); от 7 июня 2004 г.  N 197з .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне жүктелген функцияларды сапалы және уақытылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
179-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Сот сараптамаларын жүргiзу"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 280076 мың теңге (екi жүз сексен миллион жетпiс алты мың теңге)
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Сот сараптамасы туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 қарашадағы  Заңы , "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының  3-бабы және  17-бабы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң сот сараптамасы орталығының мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 11 тамыздағы N 1245  қаулысы , Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: сот сараптамаларын жүргiзудi толық және уақытылы қамтамасыз eту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: coт сараптамасындағы қылмыстық, азаматтық iстердiң және әкімшілік құқық бұзушылық туралы істердің материалдары бойынша Қазақстан Республикасының сот ісiн жүргiзудiң талаптарын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының сот-сараптама қызметiн толық ғылыми не әдiстемелiк қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Сот сарапта. Мекемеге жүктелген  Жыл    Қазақстан
маларын      сот сараптамасы     ішінде Республикасы.
жүргізу      саласындағы негiзгi        ның Әділет
функцияларды               министрлігі,
орындау үшiн штат          Қазақстан
саны 609 адам Сот          Республикасы
сараптамасы                Әділет
орталығын және             министрлігінің
оның 17 ғылыми-            Сот сараптама.
өндiрiстiк                 сы орталығы
лабораториясын
ұстау.
Сараптамалар саны
сот сараптамалары.
ның 43 түрi
бойынша кемiнде
55000 құрайды.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Министерство юстиции Республики Казахстан функций.
Приложение 179
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Проведение судебных экспертиз"
на 2004 год
1. Стоимость: 280076 тысяч тенге (двести восемьдесят миллионов семьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О судебной экспертизе",  статьи 3 и  17_ Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции,  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1997 года N 1245 "О создании Государственного учреждения "Центр судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан" и  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: полное и своевременное обеспечение проведения судебных экспертиз.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение потребности судопроизводства Республики Казахстан в судебной экспертизе по материалам уголовных, гражданских дел и дел об административных правонарушениях, полное научное и методическое обеспечение судебно-экспертной деятельности Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Проведение Содержание Центра судеб-  В те-  Минис-
судебных   ной экспертизы и его 17   чение  терство
экспертиз  научно-производственных   года   юстиции
лабораторий со штатной           Респуб-
численностью 609 единиц          лики
для выполнения возложен-         Казах-
ных на учреждение основ-         стан.
ных функций в области            Центр
судебной экспертизы.             судебной
Количество экспертиз             экспер-
составит не менее 55000          тизы
по 43 видам судебных             Минис-
экспертиз.                       терства
юстиции
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы сот iсiн жүргiзу қажеттiлiгiн сот сараптамасында қамтамасыз ету. Қылмыстық, азаматтық немесе әкiмшілік iс жүргiзудiң қатысушысы болып табылатын адамдардың құқықтары мен заңды мүдделерiн арнаулы ғылыми бiлiм құралдарымен қамтамасыз ету мақсатында сот сараптамасын жүргiзу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
180-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Сотталғандарды ұстау"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10462774 мың теңге (он миллиард төрт жүз алпыс екi миллион жетi жүз жетпiс төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексiнiң  2-21 ,  79-баптары , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнде сотталғандарды ұстауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнде құқықтық тәртiптi және сотталғандарды ұстауды қамтамасыз ету, әлеуметтiк әдiлеттiлiктi қалпына келтiру, сотталғандарды түзеу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Сотталған.   81 түзеу мекеме.    Жыл    Қазақстан
дарды ұстау  лерiнде 60000       ішінде Республикасы
сотталғандарды             Әділет
және қызметкер.            министрлігі,
лердiң штат саны           Қазақстан
12900 бiрлiк               Республикасы
қылмыстық атқару           Әділет
жүйесiнiң қорғау           министрлігінің
және қадағалау             Қылмыстық-
бөлiмiн ұстау.             атқару жүйесі
Қылмыстық-атқару           комитеті және
жүйесiнiң 81               оның аумақтық
мекемесiн жабдық.          органдары,
тармен, құрал-             мемлекеттік
саймандармен,              түзеу
арнайы мақсаттағы          мекемелері
құралдармен және
көлiк құралдары.
мен, оның iшiнде:
негiзгi жабдықтар
мен материалдарды
(оқ дәрiсi,
арнайы құралдары
бар 7895 бiрлiк
қарулар) сатып алу;
- медициналық
жабдықтардың 235
бiрлiгiмен
(автоклавтар - 14
дана, құрғақтай
қуыру шкафтары -
21 дана, термостат.
тар - 21 дана,
дистилляторлар -
14 дана, тоңазыт.
қыштар - 35 дана,
центрифугалар - 7
дана, микроскоптаp
- 14 дана,
зертханалық үстел
- 21 дaнa,
бактерицидтi
лампалар - 21 дана,
аналитикалық
таразылар - 7 дана,
созылатын (зертха.
налық) шкафтар -
9 дана, PH -
электроды бар метр
- 9 дана,
анаэростаттар - 9
дана, стационарлық
(жылжымалы)
флюрографтар - 4
дана, рентген
аппараттары - 7
дана, автоклавтар
- 4 дана, бу
стелизаторлары
- 8 дана, жiңiшке
дисперсиялы респи.
ратор, бинокулярлық
микроскоптар - 10
дана) және 6 дана
санитарлық машина.
лар;
- бактериологиялық
зертханаларға
арналған зертхана.
лық мүкаммал сатып
алу;
- коммуналды-тұрмыс.
тық жабдықтар;
- арнайы автокөлiк.
тердiң 62 бiрлiгiмен
жарақтандыру;
- өрт сөндiрушi
арнайы киiмнiң 35
жинағын сатып алу,
өрт сөндiру жабдық.
тары мен мүкаммал
(өртсөндiргiштер -
450 дана, өрт
сөндiру жайма
тақталары - 240
дана, өрт сөндiруге
арналған жеңдер -
1310 жинағы,
ғимараттардың және
өрт сигналдама үй-
жайларының құрал-
жабдықтарын) сатып
алу;
- түзеу мекемелерi.
нiң ғимаратын,
іргетастарын және
инженерлiк коммуни.
кация желiлерiн
күрделi жөндеудi
жүргiзу;
- түзеу мекемеле.
рiндегi инженерлiк-
техникалық
құрылыстардың және
қорғау құралдарын
күрделi жөндеу,
қайта жаңарту
жұмыстарын жүргiзу;
- тексеру, өлшеу
жұмыстарын,
топографиялық-гео.
дезиялық және
инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер
жөнiндегi жұмыстар.
ды, мекемелердiң
инженерлiк-техника.
лық күзеттiң
жобалық-сметалық
құжаттамаларын
әзірлеу жөніндегі
жұмыстар жүргізу
және солар бойынша
мемлекеттiк сарап.
тама өткiзу;
- сыйымдылық және
радио сәулелi iс-
әрекеттерiнiң екi
мәресi бар күзеттiң
техникалық құралда.
рын сатып алу және
түзеу мекемелерiн
жарақтандыру.
___________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение потребности судопроизводства Республики Казахстан в судебной экспертизе. Проведение судебной экспертизы в целях обеспечения прав и законных интересов лиц, являющихся участниками уголовного, гражданского или административного процесса, средствами специальных научных знаний.
Приложение 180
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Содержание осужденных" на 2004 год
1. Стоимость: 10462774 тысячи тенге (десять миллиардов четыреста шестьдесят два миллиона семьсот семьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статьи 2-21 ,  79_ Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года,  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение содержания осужденных в учреждениях уголовно-исполнительной системы.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение правопорядка и содержания осужденных в учреждениях уголовно-исполнительной системы, восстановление социальной справедливости, исправление осужденных.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Содержание Содержание 60000 осужден- В те-  Минис-
осужденных ных в 81 исправительном   чение  терство
учреждении и отдела ох-   года   юстиции
раны и надзора уголовно-         Респуб-
исполнительной системы со        лики
штатной численностью сот-        Казах-
рудников 12900 единиц.           стан.
Оснащение 81 учреждения          Комитет
уголовно-исполнительной          уголов-
системы оборудованием,           но-ис-
инвентарем, средствами           полни-
специального назначения и        тельной
транспортными средствами,        системы
в том числе:                     Минис-
- приобретение особого           терства
оборудования и материалов        юстиции
(7895 единиц оружия с            Респуб-
боеприпасами, спецсред-          лики
ства и др.);                     Казах-
- 235 единиц медицинского        стан и
оборудования (автоклав -         его
14 штук, сухожаровый шкаф        террито-
- 21 штук, термостат - 21        риальные
штук, дистиллятор - 14           органы,
штук, холодильник - 35           государ-
штук, центрифуга - 7 штук,       ственные
микроскоп - 14 штук, ла-         исправи-
бораторный стол - 21 штук,       тельные
бактерицидная лампа - 21         учреж-
штук, весы аналитические         дения
- 7 штук, шкаф вытяжной
(лабораторный) - 9 штук,
РН - метр с электродом -
9 штук, анаэростат - 9
штук, флюрограф стацио-
нарный (передвижной) - 4
штуки, рентгенаппарат -
7 штук, автоклав - 4 шту-
ки, стелизатор паровой -
8 штук, респиратор тонко-
дисперсионный, микроскоп
бинокулярный - 10 штук),
и 6 штук санитарной
машины;
- приобретение лаборатор-
ного инвентаря для бакте-
риологической лаборатории;
- коммунально-бытовое
оборудование;
- 62 единицы спецавтотран-
спорта;
- приобретение 35 комплек-
тов специальной одежды по-
жарного, пожарного обору-
дования и инвентаря (огне-
тушители - 450 штук, по-
жарные шиты - 240 штук,
пожарные рукава - 1310
комплектов, оборудование
зданий и помещений автома-
тической пожарной сигна-
лизацией и др.);
- проведение капитального
ремонта зданий, сооружений
и сетей инженерных комму-
никации исправительных
учреждений;
- работы по капитальному
ремонту, реконструкции,
инженерно-технических
сооружений и средств
охраны в исправительных
учреждениях;
- проведение обследова-
тельских, обмерочных ра-
бот, работ по топографо-
геодезическим и инженерно-
геологическим изысканиям,
работ по разработке
проектно-сметной докумен-
тации инженерно-техничес-
ких средств охраны учреж-
дений и проведение по ней
государственной экспер-
тизы;
- приобретение и оснащение
исправительных учреждений
техническими средствами
охраны с двумя рубежами
емкостного и радиолучевого
действия.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: орындалуы түзеу мекемелерiндегi тiршiлiкті және құқықтық тәртiптi қамтамасыз етуге мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
181-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қылмыстық-атқару жүйесi объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1300220 мың теңге (бip миллиард үш жүз миллион екi жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Pecпубликасының Қылмыстық-атқару кодексiнiң  68-бабы , "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының  10,   11,   20-баптары , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы және "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: сотталғандарды ұстаудың коммуналдық-тұрмыстық жағдайларын қолданыстағы қылмыстық-атқару заңнамасының талаптарына сәйкес келтiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: сотталғандардың барлық санаттарына сотталғанға немесе тұтқындалғанға дейiн тұрған аймағының шегiнде жазасын өтеу үшiн жағдайлар жасау; сотталғандарды Республика бойынша тасымалдау санын азайту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   004       Қылмыстық-   "2004 жылға арнал.  Жыл    Қазақстан
атқару       ған Республикалық   iшiнде Республикасы.
жүйесi       бюджет туралы"             Әділет
объектiлерiн Қазақстан                  министрлігі,
салу және    Республикасының            Қазақстан
қайта        Заңын iске асыру           Республикасы
жаңарту      туралы" Қазақстан          Әділет
Республикасы               министрлігінің
Үкiметiнiң 2003            Қылмыстық-
жылғы 12 желтоқсан.        атқару жүйесі
дағы N 1260                комитеті және
қаулысына 2-қосым.        оның аумақтық
шаға сәйкес                органдары,
заңдарда белгiлен.         мемлекеттік
ген тәртiпте               түзеу
бекiтiлген жобалық-        мекемелері
сметалық құжаттамаға
сәйкес iс-шараларға
арналған сомалар
шегiнде түзеу
мекемелерiн құру
объектiлер құрылысын
caлу және қайта
жаңарту жөнiндегi
инвестициялық жоба.
ларды iске асыру:

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение позволит обеспечить жизнедеятельность и правопорядок в исправительных учреждениях.
Приложение 181
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Строительство и реконструкция объектов
уголовно-исполнительной системы"
на 2004 год
1. Стоимость: 1300220 тысяч тенге (один миллиард триста миллионов двести двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 68 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года,  статьи 10 ,  11_ ,  20_ Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" и  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: приведение коммунально-бытовых условий содержания осужденных в соответствии с требованиями действующего уголовно-исполнительного законодательства.
5. Задачи бюджетной программы: создание условий для отбывания наказания всех категорий осужденных в пределах того региона, где они были осуждены или проживали до ареста; уменьшение количества перевозок осужденных по Республике.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   004        Строитель- Реализация инвестиционных В те-  Минис-
ство и ре- проектов по строительству чение  терство
конструк-  и реконструкции объектов  года   юстиции
ция объек- под исправительные учреж-        Респуб-
тов уго-   дения в пределах сумм            лики
ловно-ис-  согласно приложению 2 к          Казах-
полнитель-  постановлению Правитель-        стан.
ной сис-   ства Республики Казахстан        Комитет
мы         от 12 декабря 2003 года          уголов-
N 1260 "О реализации За-         но-ис-
кона Республики Казахстан        полни-
"О республиканском бюдже-        тельной
те на 2004 год" на меро-         системы
приятия в соответствии с         Минис-
утвержденной в установ-          терства
ленном законодательством         юстиции
порядке проектно-сметной         Респуб-
документацией:                   лики

1. Бұдан ерте
Ақтөбе облысы Жем
кентiндегi "Ембі-5"
әскери объектiсi
болған 1500 орынға
қатаң режимдегi
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
(техникалық-эконо.
микалық негiздеменi
бекiту туралы ҚР
IIМ 2000 жылғы 3
ақпандағы N 58
бұйрығы, техника.
лық-экономикалық
негiздемеге 2000
жылғы 31 қаңтардағы
N 5-8/2000
Мемлекеттiк сарапта.
ма қорытындысы):
Құрылыс салуға
және қайта жаңарту.
ға аумақтардан
дайындау жөнiндегi
жұмыстар:
- жер учаскесiн
бөлiп бepу;
- құрылыс салу
аймағына кiретiн
ғимараттар мен
құрылыстарды өтеп
алу;
- бұзылатын және
көшiрiлетiн ғимарат.
тарға, құрылыстарға
және әр түрлi
мақсаттағы инженер.
лiк желiлерге
өтемақы;
- ғимараттардың және
құрылыстардың iстегi
қабiлетiне және
сейсмикалық тұрақты.
лығына тексеру
жұмыстары;
- топографиялық-гео.
дезиялық жұмыстар
өткiзу;
- инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер
өткiзу;
- жобаны iске
шығару;
- жобалық-сметалық
құжаттамаларды
өзгерту және сол
бойынша Қазақстан
Республикасының
А. 2.2-1-2001
ҚНЖЕ-не сәйкес
мемлекеттiк
сараптама өткiзу;
2) Құрылыс-монтаж,
санитарлық-техни.
калық, электрлi
монтаж жұмыстары.
3) Насос станция.
ларын, санитарлық-
техникалық,
технологиялық,
асханалық, монша-
кір жуу жабдықтарын,
сигналдама мен
байланыс жабдықта.
рын, қазандық
жабдықтарды бейне.
бақылау және арнайы
жабдықтар жүйесiн
сатып алу және
монтаж жасау.
4) Мемлекеттiк
сәулет-құрылыс
бақылауын жүзеге
асыру жөнiндегi
қызметтерге ақы
төлеу;
- техникалық
қадағалауды ұстау
(жеке тұлға
ретiнде);
- авторлық қадаға.
лауды жүзеге асыру;
- алаңды және
инженерлiк желiлер.
дi атқарушылық
суреттерге түсiру;
- жылжымайтын мүлiк
орталығында жылжы.
майтын мүлiктi
тiркеу және қызмет.
тер көрсету
қызметтерi;
- 3 тармақта
көрсетiлген жабдық.
тарды реттейтiн
жұмыстарды жүзеге
асыру.
2. Алматы облысы
Заречный кентiндегi
ЛА-155/12 мекемесiн
1500 орынға түзеу
колониясы етiп
қайта жаңарту
(техникалық-экономи.
калық негiздеменi
бекiту туралы
Қазқұркомитетiнiң
2002 жылғы 15
қарашадағы N 354
бұйрығы, техника.
лық-экономикалық
негiздемеге 2000
жылғы 30 қыркүйек.
тегi N 2-463/2002
Мемлекеттiк сарап.
тама қорытындысы):
1) Құрылыс салуға
және қайта жаңарту.
ға аумақтарды
дайындау жөнiндегi
жұмыстар:
- жер учаскесiн
бөлiп бepу;
- құрылыс салу
аймағына кіретін
ғимараттар мен
құрылыстарды өтеп
алу;
- бұзылатын және
көшiрiлетiн ғимарат.
тарға, құрылыстарға
және әр түpлі
мақсаттағы инженер.
лiк желiлерге
өтемақы;
- ғимараттардың
және құрылыстардың
iстегi қабiлетiне
және сейсмикалық
тұрақтылығына
тексеру жұмыстары;
- топографиялық-
геодезиялық жұмыс.
тар өткiзу;
- инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер
өткiзу;
- жобаны iске
шығару;
- Қазақстан
Республикасының

1. Реконструкция бывшего         Казах-
военного объекта "Эмба-5"        стан,
под исправительную коло-         его
нию строгого режима на           террито-
1500 мест в пос. Жем             риальные
Актюбинской области (при-        органы,
каз об утверждении техни-        государ-
ко-экономического обосно-        ственные
вания МВД РК от 3 февраля        исправи-
2000 года N 58, заключение       тельные
Государственной экспертизы       учреж-
на технико-экономическое         дения
обоснование от 31 января
2000 года N 5-8/2000):
1) Работы по проведению
подготовки территории к
строительству и рекон-
струкции:
- отвод земельного участ-
ка;
- выкуп зданий и сооруже-
ний, попадающих в зону
застройки;
- компенсация за сносимые
и переносимые здания,
сооружения и инженерные
сети различного назначе-
ния;
- обследовательские работы
на несущую способность и
сейсмическую стойкость
существующих зданий и соо-
ружений;
- проведение топографо-
геодезических работ;
- проведение инженерно-
геологических изысканий;
- вынос проекта в натуру;
- корректировка проектно-
сметной документации и
проведение по ней госу-
дарственной экспертизы в
соответствии со СНИП
Республики Казахстан
А. 2.2-1-2001.
2) Строительно-монтажные,
санитарно-технические,
электромонтажные работы.
3) Приобретение и монтаж
насосных станций, сани-
тарно-технического, тех-
нологического, кухонного,
банно-прачечного оборудо-
вания, оборудования сиг-
нализации и связи,
котельного оборудования,
систем видеонаблюдения и
спецоборудования.
4) Оплата услуг по осу-
ществлению государствен-
ного архитектурно-строи-
тельного контроля:
- содержание технического
надзора (как физическое
лицо);
- осуществление авторского
надзора;
- исполнительная съемка
площадки и инженерных
сетей;
- услуги по регистрации и
обслуживанию недвижимого
имущества в Центрах по
недвижимости;
- осуществление пускона-
ладочных работ оборудова-
ния, указанного в пункте 3.
2. Реконструкция учреж-
дения ЛА-155/12 под ис-
правительную колонию на
1500 мест в пос. Заречный
Алматинской области (при-
каз об утверждении проек-
тно-сметной документации
Казстройкомитета от 15
ноября 2002 года N 354,
заключение Государствен-
ной экспертизы на проек-
тно-сметную документацию
от 30 сентября 2002 года
N 2-463/2002):
1) Работы по проведению
подготовки территории к
строительству и рекон-
струкции:
- отвод земельного
участка;
- выкуп зданий и сооруже-
ний, попадающих в зону
застройки;
- компенсация за сносимые
и переносимые здания,
сооружения и инженерные
сети различного назначе-
ния;
- обследовательские работы
на несущую способность и
сейсмическую стойкость
существующих зданий и соо-
ружений;
- проведение топографо-
геодезических работ;
- проведение инженерно-
геологических изысканий;
- вынос проекта в натуру;
- разработка проектно-
сметной документации на
стадии "Рабочая документа-
ция" в соответствии со
СНИП Республики Казахстан

А. 2.2-1-2001
ҚНЖЕ-не сәйкес
"Жұмыс құжаттамасы"
кезеңiнде жобалық-
сметалық құжаттаманы
әзiрлеу.
2) Құрылыс-монтаж,
санитарлық-техника.
лық, электрлер
монтаж жұмыстары.
3) Hacoc станцияла.
рын, санитарлық-
техникалық, техноло.
гиялық, асханалық,
монша-кiр жуу
жабдықтарын, сигнал.
дама мен байланыс
жабдықтарын,
қазандық жабдықтар.
ды, бейнебақылау
және арнайы жабдық.
тар жүйесiн сатып
алу және монтаж
жасау.
4) Мемлекеттiк
сәулет-құрылыс
бақылауын жүзеге
асыру жөнiндегi
қызметтерге ақы
төлеу:
- техникалық қадаға.
лауды ұстау (жеке
тұлға ретiнде);
- авторлық қадаға.
лауды жүзеге асыру;
- алаңды және
инженерлiк желiлердi
атқарушылық сурет.
терге түсіру;
- жылжымайтын мүлiк
орталығында жылжы.
майтын мүлiктi
тiркеу және қызмет
көрсету қызметтерi;
- 3 тармақта көрсе.
тiлген жабдықтардың
реттейтiн жұмыстарды
жүзеге асыру.
3. Қызылорда қала.
сындағы наркология.
лық диспансер мен
қабырғалық материал.
дар зауытын 1000
орынға арналған
жалпы режимдегi
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
(техникалық-экономи.
калық негiздеменi
бекiту туралы ҚР
IIМ 2001 жылғы
18 маусымдағы
N 474 бұйрығы,
техникалық-экономи.
калық негiздемеге
2001 жылғы 13
маусымдағы N
2-155/2001 Мемлекет.
тiк сараптама қоры.
тындысы):
1) Құрылыс салуға
және қайта жаңарту.
ға аумақтарды
дайындау жөнiндегi
жұмыстар:
- жер учаскесiн
бөлiп беру;
- құрылыс салу
аймағына кiретiн
ғимараттар мен
құрылыстарды өтеп
алу;
- бұзылатын және
көшiрiлетiн ғимарат.
тарға, құрылыстарға
және әр түрлi
мақсаттағы инженер.
лiк желiлерге
өтемақы;
- ғимараттардың және
құрылыстардың істегі
қабiлетiне және
сейсмикалық тұрақ.
тылығына тексеру
жұмыстары;
- топографиялық-
геодезиялық жұмыс.
тар өткiзу;
- инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер
өткiзу;
- жобаны iске
шығару;
- жобалық-сметалық
құжаттамаларды
өзгерту және сол
бойынша Қазақстан
Республикасының
А. 2.2-1-2001
ҚНЖЕ-не сәйкес
мемлекеттiк сарап.
тама өткiзу;
2) Құрылыс-монтаж,
санитарлық-техника.
лық, электрлi
монтаж жұмыстары.
3) Насос станцияла.
рын, санитарлық-
техникалық,
технологиялық,
асханалық, монша-
кiр жуу жабдықта.
рын, сигналдама
мен байланыс
жабдықтарын,
қазандық жабдық.
тарды, бейнебақылау
және арнайы жабдық.
тар жүйесiн сатып
алу және монтаж
жасау.
4) Мемлекеттiк
сәулет-құрылыс
бақылауын жүзеге
асыру жөнiндегi
қызметтерге ақы
төлеу:
- техникалық қада.
ғалауды ұстау (жеке
тұлға ретiнде);
- авторлық қадаға.
лауды жүзеге асыру;
- алаңды және инже.
нерлiк желiлердi
атқарушылық сурет.
терге түсiру;
- жылжымайтын мүлiк
орталығында жылжы.
майтын мүлiктi
тiркеу және қызмет
көрсету қызметтерi;
- 3 тармақта көрсе.
тiлген жабдықтарды
реттейтiн жұмыстар.
ды жүзеге асыру.
4. Павлодар қаласын.
да 1500 орынға қатаң
режимдегi түзеу
колониясы етiп
"Химпром" AAҚ-ның

А. 2.2-1-2001.
2) Строительно-монтажные,
санитарно-технические,
электромонтажные работы.
3) Приобретение и монтаж
насосных станций, сани-
тарно-технического, техно-
логического, кухонного,
банно-прачечного оборудо-
вания, оборудования сигна-
лизации и связи, котель-
ного оборудования, систем
видеонаблюдения и спецобо-
рудования.
4) Оплата услуг по осу-
ществлению государствен-
ного архитектурно-строи-
тельного контроля:
- содержание технического
надзора (как физическое
лицо);
- осуществление авторского
надзора;
- исполнительная съемка
площадки и инженерных се-
тей;
- услуги по регистрации и
обслуживанию недвижимого
имущества в Центрах по
недвижимости;
- осуществление пускона-
ладочных работ оборудова-
ния, указанного в пункте 3.
3. Реконструкция нарко-
логического диспансера и
завода стеновых материалов
под исправительную колонию
общего режима на 1000 мест
в г. Кызылорде (приказ об
утверждении технико-эконо-
мического обоснования МВД
РК от 18 июня 2001 года
N 474, заключение Государ-
ственной экспертизы на
технико-экономическое
обоснование от 13 июня
2001 года N 2-155/2001):
1) Работы по проведению
подготовки территории к
строительству и реконст-
рукции:
- отвод земельного участ-
ка;
- выкуп зданий и сооруже-
ний, попадающих в зону
застройки;
- компенсация за сносимые
и переносимые здания,
сооружения и инженерные
сети различного назначе-
ния;
- обследовательские рабо-
ты на несущую способность
и сейсмическую стойкость
существующих зданий и
сооружений;
- проведение топографо-
геодезических работ;
- проведение инженерно-
геологических изысканий;
- вынос проекта в натуру;
- корректировка проектно-
сметной документации и
проведение по ней госу-
дарственной экспертизы в
соответствии со СНИП
Республики Казахстан
А. 2.2-1-2001.
2) Строительно-монтажные,
санитарно-технические,
электромонтажные работы.
3) Приобретение и монтаж
насосных станций, сани-
тарно-технического, техно-
логического, кухонного,
банно-прачечного оборудо-
вания, оборудования сигна-
лизации и связи, котель-
ного оборудования, систем
видеонаблюдения и спецобо-
рудования.
4) Оплата услуг по осу-
ществлению государствен-
ного архитектурно-строи-
тельного контроля:
- содержание технического
надзора (как физическое
лицо);
- осуществление авторского
надзора;
- исполнительная съемка
площадки и инженерных
сетей;
- услуги по регистрации и
обслуживанию недвижимого
имущества в Центрах по
недвижимости;
- осуществление пускона-
ладочных работ оборудова-
ния, указанного в пункте 3.
4. Проведение проектно-
изыскательских работ по
проекту "Реконструкция
производственных корпусов

N 822 және N 823
өндiрiстiк корпус.
тарын қайта
жаңарту" жобасы
бойынша жобалық-
iздеу жұмыстарын
жүргiзу;
- бөлiп берiлген
жер учаскесiн
ресiмдеу;
- жобаны iске
шығару;
- инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер мен
топографиялық-геоде.
зиялық iздеулер
өткiзу;
- жобалық-сметалық
құжаттаманың мемле.
кеттiк сараптамасын
әзiрлеу және өткiзу.
5. Батыс Қазақстан
облысы Орал қаласын.
дағы РУ-170/3
мекемесiн 900 орынға
қатаң peжимдегi
түзеу колониясы етiп
қайта жаңарту
(техникалық-экономи.
калық негiздеменi
бекiту туралы ҚP
IIМ-нiң 2001 жылғы
9 шiлдедегi N 549
бұйрығы, техника.
лық-экономикалық
негiздемеге 2001
жылғы 15 маусымдағы
N 2-161/2001
Мемлекеттiк сарап.
тама қорытындысы):
1) Құрылыс салуға
және қайта жаңарту.
ға аумақтарды
дайындау жөніндегі
жұмыстар:
- жер учаскесiн
бөлiп беру;
- құрылыс салу
аймағына кiретiн
ғимараттар мен
құрылыстарды өтеп
алу;
- бұзылатын және
көшiрiлетiн ғимарат.
тарға, құрылыстарға
және әр түрлi
мақсаттағы инженер.
лiк желiлерге
өтемақы;
- ғимараттардың
және құрылыстардың
iстегi қабiлетiне
және сейсмикалық
тұрақтылығына
тексеру жұмыстары;
- топографиялық-
геодезиялық жұмыс.
тар өткiзу;
- инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер
өткiзу;
- жобаны iске
шығару;
- жобалық-сметалық
құжаттаманың мемле.
кеттiк сараптамасын
әзiрлеу және
өткiзу.
2) Құрылыс-монтаж,
санитарлық-техника.
лық, электрлi монтаж
жұмыстары.
3) Насос станцияла.
рын, санитарлық-тех.
никалық, технология.
лық, асханалық,
монша-кір жуу
жабдықтарын, сигнал.
дама мен байланыс
жабдықтарын, қазан.
дық жабдықтарды,
бейнебақылау және
арнайы жабдықтар
жүйесiн сатып алу
және монтаж жасау.
4) Мемлекеттiк
сәулет-құрылыс
бақылауын жүзеге
асыру жөніндегі
қызметтерге ақы
төлеу:
- техникалық қада.
ғалауды ұстау (жеке
тұлға ретiнде);
- авторлық қадаға.
лауды жүзеге
асыру;
- алаңды және
инженерлiк желiлер.
дi атқарушылық
суреттерге түcipу;
- жылжымайтын мүлiк
орталығында жылжы.
майтын мүлiктi
тiркеу және қызмет
көрсету қызметтерi;
- 3 тармақта көрсе.
тiлген жабдықтарды
реттейтiн жұмыстар.
ды жүзеге асыру.
6. Атырау қаласын.
да "Лейла" ЖШС
өндiрiстiк базасын
300 орынға әйелдер
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
(техникалық-эконо.
микалық негiздеменi
бекiту туралы ҚР
IIM 2001 жылғы 14
желтоқсандағы N 876
бұйрығы, техника.
лық-экономикалық
негiздемеге 2001
жылғы 7 желтоқсан.
дағы N 2-375/2001
Мемлекеттiк сарап.
тама қорытындысы):
1) Құрылыс салуға
және қайта жаңартуға
аумақтарды дайындау
жөнiндегi жұмыстар:
- жер учаскесiн
бөлiп беру;
- құрылыс салу
аймағына кiретiн
ғимараттар мен
құрылыстарды өтеп
алу;
- бұзылатын және
көшiрiлетiн ғима.
раттарға, құрылыс.
тарға және әр түрлi
мақсаттағы инженер.
лiк желiлерге
өтемақы;
- ғимараттардың
және құрылыстардың
iстегi қабiлетiне
және сейсмикалық
тұрақтылығына
тексеру жұмыстары;
- топографиялық-
геодезиялық жұмыс.
тар өткiзу;
- инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер
өткiзу;
- жобаны iске
шығару;
- жобалық-сметалық
құжаттамаларды
өзгерту және сол
бойынша Қазақстан
Республикасының

N 822 и 823 ОАО "Химпром"
под исправительную колонию
особого режима на 1500
мест в Павлодаре":
- оформление отведенного
земельного участка;
- вынос проекта в натуру;
- проведение инженерно-
геологических изысканий и
топографо-геодезических
изысканий;
- разработка и проведение
государственной экспертизы
проектно-сметной докумен-
тации.
5. Реконструкция учрежде-
ния РУ-170/3 под исправи-
тельную колонию строгого
режима на 900 мест в
Западно-Казахстанской
области г. Уральске (при-
каз об утверждении техни-
ко-экономического обосно-
вания МВД РК от 9 июля
2001 года N 549, заключе-
ние Государственной
экспертизы на технико-
экономическое обоснование
от 15 июня 2001 года
N 2-161/2001):
1) Работы по проведению
подготовки территории к
строительству и реконст-
рукции:
- отвод земельного
участка;
- выкуп зданий и сооруже-
ний, попадающих в зону
застройки;
- компенсация за сносимые
и переносимые здания,
сооружения и инженерные
сети различного назначе-
ния;
- обследовательские
работы на несущую способ-
ность и сейсмическую
стойкость существующих
зданий и сооружений;
- проведение топографо-
геодезических работ;
- проведение инженерно-
геологических изысканий;
- вынос проекта в натуру;
- разработка и проведение
государственной эксперти-
зы проектно-сметной доку-
ментации.
2) Строительно-монтажные,
санитарно-технические,
электромонтажные работы.
3) Приобретение и монтаж
насосных станций, сани-
тарно-технического,
технологического, кухон-
ного, банно-прачечного
оборудования, оборудова-
ния сигнализации и связи,
котельного оборудования,
систем видеонаблюдения и
спецоборудования.
4) Оплата услуг по осу-
ществлению государствен-
ного архитектурно-строи-
тельного контроля:
- содержание технического
надзора (как физическое
лицо);
- осуществление автор-
ского надзора;
- исполнительная съемка
площадки и инженерных
сетей;
- услуги по регистрации и
обслуживанию недвижимого
имущества в Центрах по
недвижимости;
- осуществление пускона-
ладочных работ оборудова-
ния, указанного в пункте 3.
6. Реконструкция произ-
водственной базы ТОО
"Лейла" под женскую ис-
правительную колонию на
300 мест в городе Атырау
(приказ об утверждении
проектно-сметной докумен-
тации МВД РК от 14 декабря
2001 года N 876, заключе-
ние Государственной
экспертизы на проектно-
сметную документацию от
7 декабря 2001 года
N 2-375/2001):
1) Работы по проведению
подготовки территории к
строительству и рекон-
струкции:
- отвод земельного участ-
ка;
- выкуп зданий и сооруже-
ний, попадающих в зону
застройки;
- компенсация за сносимые
и переносимые здания,
сооружения и инженерные
сети различного назначе-
ния;
- обследовательские
работы на несущую способ-
ность и сейсмическую
стойкость существующих
зданий и сооружений;
- проведение топографо-
геодезических работ;
- проведение инженерно-
геологических изысканий;
- вынос проекта в натуру;
- корректировка проектно-
сметной документации и
проведение по ней госу-
дарственной экспертизы в
соответствии со СНИП
Республики Казахстан

А. 2.2-1-2001
ҚНЖЕ-не сәйкес
мемлекеттiк сарап.
тама өткiзу.
2) Құрылыс-монтаж,
санитарлық-техни.
калық, электрлер
монтаж жұмыстары.
3) Hacoc станция.
ларын, санитар.
лық-техникалық,
технологиялық,
асханалық, монша-
кiр жуу жабдықта.
рын, сигналдама
мен байланыс
жабдықтарын,
қазандық жабдық.
тарды, бейнебақы.
лау және арнайы
жабдықтар жүйесiн
сатып алу және
монтаж.
4) Мемлекеттiк
сәулет-құрылыс
бақылауын жүзеге
acыpу жөнiндегi
қызметтерге ақы
төлеу:
- техникалық
қадағалауды ұстау
(жеке тұлға
ретiнде);
- авторлық қадаға.
лауды жүзеге
асыру;
- алаңды және
инженерлiк желiлер.
дi атқарушы
суретке түсiру;
- жылжымайтын мүлiк
орталығында жылжы.
майтын мүлiктi
тiркеу және қызмет
көрсету қызметтерi;
- 3 тармақта көрсе.
тiлген жабдықтарды
реттейтiн жұмыстар.
ды жүзеге асыру.
7. Тараз қаласын.
дағы психоневроло.
гиялық үй-интерна.
тын 1200 орынға
жалпы режимдегi
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
(техникалық-эконо.
микалық негiздеменi
бекiту туралы ҚР
IIM 2001 жылғы
12 шiлдедегi N
558 бұйрығы,
техникалық-эконо.
микалық негiздеме.
ге 2001 жылғы
9 шiлдедегi N
2-185/2001
Мемлекеттiк сарап.
тама қорытындысы):
1) Құрылыс салуға
және қайта жаңар.
туға аумақтарды
дайындау жөнiндегi
жұмыстар:
- жер учаскесiн
бөлiп беру;
- құрылыс салу
аймағына кiретiн
ғимараттар мен
құрылыстарды өтеп
алу;
- бұзылатын және
көшiрiлетiн ғима.
раттарға, құрылыс.
тарға және әр түрлi
мақсаттағы инженер.
лiк желiлерге
өтемақы;
- ғимараттардың
және құрылыстардың
iстегi қабiлетiне
және сейсмикалық
тұрақтылығына
тексеру жұмыстары;
- топографиялық-
геодезиялық
жұмыстар өткiзу;
- инженерлiк-геоло.
гиялық iздеулер
өткiзу;
- жобаны iске
шығару;
- жобалық-сметалық
құжаттамаларды
өзгерту және сол
бойынша Қазақстан
Республикасының
А. 2.2-1-2001
ҚНЖЕ-не сәйкес
мемлекеттiк
сараптама өткiзу.
2) Құрылыс-монтаж,
санитарлық-техника.
лық, электрлi
монтаж жұмыстары.
3) Hacoc станция.
ларын, санитарлық-
техникалық, техно.
логиялық, асхана.
лық, монша-кiр жуу
жабдықтарын,
сигналдама мен
байланыс жабдықта.
рын, қазандық
жабдықтарды, бейне.
бақылау және
арнайы жабдықтар
жүйесiн сатып алу
және монтаж.
4) Мемлекеттiк
сәулет-құрылыс
бақылауын жүзеге
асыру жөнiндегi
қызметтерге ақы
төлеу:
- техникалық
қадағалауды ұстау
(жеке тұлға
ретiнде);
- авторлық қада.
ғалауды жүзеге
асыру;
- алаңды және
инженерлiк желi.
лердi атқарушылық
суреттерге түсiру;
- жылжымайтын мүлiк
орталығында жылжы.
майтын мүлiктi
тiркеу және қызмет
көрсету қызметтерi;
- 3 тармақта көрсе.
тiлген жабдықтарды
реттейтiн жұмыстар.
ды жүзеге асыру.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "БҚО Орал қаласында 900 орынға қатаң peжимдегi түзеу колониясы етiп РУ-170/3 мекемесiн қайта жаңарту" және "Павлодар қаласында 1500 орынға ерекше режимдегi түзеу колониясы етiп "Химпром" ААҚ N 822 және N 823 өндiрiстiк корпустарын қайта жаңарту" жобалары бойынша мемлекеттiк сараптамадан өткен және заңдарда белгiленген тәртiпте бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттамасы, Ақтөбе облысы Жем кентiндегi 1500 орынға қатаң режимдегi түзеу колониясы етiп "Ембi-5" әскери объектiсiн пайдалануға енгiзу, түзеу колониялары етiп 4 объектiнi қайта жаңарту жөнiндегi құрылыс-монтаж жұмыстарын орындау (құрылыстың басынан бастап жалпы құнынан 48,8% орындау).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
182-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Сотта адвокаттардың заңгерлiк көмек көрсетуi"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

А. 2.2-1-2001.
2) Строительно-монтажные,
санитарно-технические,
электромонтажные работы.
3) Приобретение и монтаж
насосных станций, сани-
тарно-технического, тех-
нологического, кухонного,
банно-прачечного оборудо-
вания, оборудования сиг-
нализации и связи, котель-
ного оборудования, систем
видеонаблюдения и спецобо-
рудования.
4) Оплата услуг по осу-
ществлению государствен-
ного архитектурно-строи-
тельного контроля:
- содержание технического
надзора (как физическое
лицо);
- осуществление авторского
надзора;
- исполнительная съемка
площадки и инженерных
сетей;
- услуги по регистрации и
обслуживанию недвижимого
имущества в Центрах по
недвижимости;
- осуществление пускона-
ладочных работ оборудова-
ния, указанного в пункте 3.
7. Реконструкция психонев-
рологического дома-интер-
ната под исправительную
колонию общего режима на
1200 мест в г. Таразе
(приказ об утверждении
технико-экономического
обоснования МВД РК от 12
июля 2001 года N 558, зак-
лючение Государственной
экспертизы на технико-эко-
номическое обоснование
от 9 июля 2001 года
N 2-185/2001):
1) Работы по проведению
подготовки территории к
строительству и реконст-
рукции:
- отвод земельного
участка;
- выкуп зданий и соору-
жений, попадающих в
зону застройки;
- компенсация за сносимые
и переносимые здания,
сооружения и инженерные
сети различного назначе-
ния;
- обследовательские рабо-
ты на несущую спообность
и сейсмическую стойкость
сущестующих зданий и
сооружений;
- проведение топографо-
геодезических работ;
- проведение инженерно-
геологических изысканий;
- вынос проекта в натуру;
- корректировка проектно-
сметной документации и
проведение по ней государ-
ственной экспертизы в
соответствии со СНИП
Республики Казахстан
А. 2.2-1-2001.
2) Строительно-монтажные,
санитарно-технические,
электромонтажные работы.
3) Приобретение и монтаж
насосных станций, сани-
тарно-технического, тех-
нологического, кухонного,
банно-прачечного оборудо-
вания, оборудования сиг-
нализации и связи, ко-
тельного оборудования,
систем видеонаблюдения и
спецоборудования.
4) Оплата услуг по осу-
ществлению государствен-
ного архитектурно-строи-
тельного контроля:
- содержание технического
надзора (как физическое
лицо);
- осуществление авторского
надзора;
- исполнительная съемка
площадки и инженерных
сетей;
- услуги по регистрации и
обслуживанию недвижимого
имущества в Центрах по
недвижимости;
- осуществление пускона-
ладочных работ оборудова-
ния, указанного в пункте 3.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проектно-сметная документация прошедшая государственную экспертизу и утвержденная в установленном законодательством порядке по проектам "Реконструкция учреждения РУ-170/3 под исправительную колонию строгого режима на 900 мест в г. Уральске ЗКО" и "Реконструкция производственных корпусов N 822 и 823 ОАО "Химпром" под исправительную колонию особого режима на 1500 мест в г. Павлодаре", ввод в эксплуатацию военного объекта "Эмба-5" под исправительную колонию строгого режима на 1500 мест в пос. Жем Актюбинской области, выполнение строительно-монтажных работ по реконструкции 4 объектов под исправительные колонии (48,8% от общей стоимости с начала строительства).
Приложение 182
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Оказание юридической помощи адвокатами в суде"
на 2004 год

1. Құны: 114967 мың теңге (бip жүз он төрт миллион тоғыз жүз алпыс жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 30 тамыздағы Конституциясының  13-бабы , "Адвокаттық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысы , "Республикалық бюджет қаражаты есебiнен адвокаттар көрсететiн заң көмегiне ақы төлеу және қорғау мен өкiлдiк етуге байланысты шығыстарды өтеудiң ережелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1247  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: заңнамада көзделген жағдайларда азаматтардың бiлiктi тегiн заң көмегін алуына конституциялық құқықтарын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: заңнамада көзделген жағдайларда сотқа мiндеттi қатысқаны үшiн адвокаттарға уақытылы және толық еңбекақы төлеудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   005       Сотта        Заңнамада көздел.   Жыл    Қазақстан
адвокаттар.  ген жағдайларда     ішінде Республикасы.
дың заңгер.  сотқа мiндеттi             ның Әділет
лiк көмек    қатысқаны үшiн             министрлігі,
көрсетуi     адвокаттар алқасы.         оның аумақтық
ның өтiнiмдерi             органдары.
бойынша адвокаттар.        Аумақтық
ға уақытылы еңбек.         адвокаттар
ақы төлеудi ұйым.          алқалары.
дастыру. Жасалған
шарттарға сәйкес
адвокаттардың сотқа
қатысқаны үшiн
қызметтерiне ақы
және iссапар шығын.
дарын төлеу.
Адвокаттардың жұмыс
iстеген адам/сағаты
саны жыл сайын
кемiнде 363 мыңды
құрайды.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: заңнамада көзделген жағдайларда азаматтарға тегiн заң көмегiн көрсету туралы мемлекеттiң конституциялық мiндеттемелерiнiң орындалуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
183-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Құқықтық насихат"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 114967 тысяч тенге (сто четырнадцать миллионов девятьсот шестьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 13  Конституции Республики Казахстан от 30 августа 1995 года,  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 1997 года "Об адвокатской деятельности",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан", постановление   Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года N 1247 "О Правилах оплаты юридической помощи, оказываемой адвокатами, и возмещения расходов, связанных с защитой и представительством, за счет средств республиканского бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение конституционного права граждан на получение квалифицированной бесплатной юридической помощи в случаях, предусмотренных законодательством.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение своевременной и полной оплаты труда адвокатов за обязательное участие в судах в случаях, предусмотренных законодательством.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   005        Оказание   Организация своевременной В те-  Минис-
юридичес-  оплаты труда адвокатов по чение  терство
кой помощи заявкам коллегий адвока-  года   юстиции
адвокатами тов за обязательное учас-        Респуб-
в суде     тие адвокатов в суде в           лики
случаях, предусмотренных         Казах-
законодательством. Оплата        стан,
услуг адвокатов и коман-         его
дировочных затрат соглас-        террито-
но заключенным договорам.        риальные
Количество отработанных          органы.
адвокатами чел/часов             Террито-
ежегодно составит не             риальные
менее 363 тысяч.                 коллегии
адвока-
тов.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение выполнения конституционного обязательства государства об оказании гражданам бесплатной юридической помощи в случаях, предусмотренных законодательством.
Приложение 183
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Правовая пропаганда" на 2004 год

1. Құны: 20000 мың теңге (жиырма миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының  3-бабы және  19-бабы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы, "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: құқықтық насихаттауды ұйымдастыруды ведомствоаралық үйлестiру, заңдарды түсiндiруге қатысу, азаматтардың құқықтық мәдениетiн көтеру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: құқықтық көмек берудi ұйымдастыру және құқықтық насихаттауды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   006       Құқықтық     Құқықтық насихат.   Жыл    Қазақстан
насихат      тауды ұйымдастыру,  ішінде Республикасы.
заңдарды түсiндi.          ның Әділет
руге қатысу.               министрлігі.
Сегiз семинар мен
конференцияларды
мынадай:
- үй-жайларды,
көлiк құралдарын
және жабдықтарды
жалға алу;
- бағдарламаларды
және шақыруларды
дайындау;
- iлеспе аударма.
мен, аудиожазбамен
қамтамасыз ету;
- буфет қызметтерiн
көрсету;
- әдiстемелiк ұсы.
ныстарды, конферен.
ция мен семинарлар
материалдарын
жариялау және басып
шығару;
- кеңсе және өзге
де тауарларды
сатып алу шаралары.
мен өткiзу. Орта
жылдық саны 120
адам/сағат iссапар.
лық шығындарды
төлеу. Бұқаралық
ақпарат құралдарын.
да құқықтық тема.
тика жөнiнде арнайы
айдарларды және
бейнефильмдердi
жасау. Заң әдебиет.
терiн басып шығару,
құқықтық тематика
жөнiндегi роликтер
шығару. Құқықтық
тематика жөнiнде
мерзiмдi баспа
баспаларында, теле.
радио хабарларда
ең жақсы жарияла.
нымға конкурс
өткiзу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: адамның және азаматтың құқықтары мен бocтандықтарының үстемдiгiн, Қазақстан Республикасының егемендiгiн қамтамасыз етуге бағытталған ұлттық заңнаманы қалыптастыруға қатысу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына 183-1-қосымша <*>
Ескерту. Қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 шілдедегі N 806  қаулысымен .
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
--------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған 015 "Жоғары кәсiби бiлiмдi мамандарды даярлау" деген республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты

1. Стоимость: 20000 тысяч тенге (двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статьи 3 и  19_ Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: межведомственная координация организации правовой пропаганды, участие в разъяснении законодательства, повышение правовой культуры граждан.
5. Задачи бюджетной программы: организация правовой помощи и обеспечение правовой пропаганды.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   006        Правовая   Организация правовой      В те-  Минис-
пропаганда пропаганды, участие в     чение  терство
разъяснении законодатель- года   юстиции
ства. Проведение 8 семи-         Респуб-
наров и конференции с:           лики
- арендой помещений,             Казах-
транспортных средств и           стан
оборудования;
- изготовлением программ
и приглашений;
- обеспечением синхрон-
ного перевода, аудио-
записи;
- буфетным обслуживанием;
- опубликованием и изда-
нием методических реко-
мендаций, материалов
конференций, семинаров;
- приобретением канцеляр-
ских и прочих товаров.
Оплата командировочных
затрат при средне-годовом
количестве 120 человеко/
дней.
Создание специальных руб-
рик по правовой тематике
в средствах массовой
информации и видеофильмов.
Издание юридической лите-
ратуры, выпуск роликов по
правовой тематике. Прове-
дение конкурса на лучшую
публикацию в периодичес-
ких печатных изданиях,
теле-, радиопередач по
правовой тематике.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие в формировании национального законодательства, направленного на обеспечение верховенства прав и свобод человека и гражданина, суверенитета Республики Казахстан.
Приложение 183-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327  <*>
Сноска. Дополнено приложением 183-1 - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г.  N 806 .
221 - Министерство юстиции
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 015
"Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием" на 2004 год

1. Құны: 178008 (бiр жүз жетпiс сегiз миллион сегiз) мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi:
"Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы  Заңы ; "Жалпыға бірдей әскери мiндеттілiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 19 қаңтардағы  Заңы ; "Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің мәртебесі және әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы  Заңы ; "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдарының қызметкерлерi лауазымдарының санаттары бойынша тiзілiмдерiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1283  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджеті) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ережені бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644  қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118  қаулысы ; "Мемлекеттiң бюджеттiк есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтік iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1428  қаулысы ; "Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысы .

1. Стоимость: 178008 (сто семьдесят восемь миллионов восемь тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции";  Закон Республики Казахстан от 19 января 1993 года "О всеобщей воинской обязанности и военной службе";  Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей";  Закон Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании";  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год";  Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан";  Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям";  Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета";  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий";  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: терең гуманитарлық, заңгерлiк арнайы білiмі бар бiлiктi кадрлар даярлау жөнiндегі Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетiнiң жоғарғы оқу орнына жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткізу үшiн оның қызметін қамтамасыз eту; сотталғандарды түзеу және олардың тарапынан болатын қылмыстардың алдын алу жөнiндегі жұмысты жоғары кәсіби деңгейде ұйымдастыру; Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінiң қылмыстық-атқару жүйесін жоғары білікті мамандармен қамтамасыз ету; барлық оқу нысандарының тыңдаушыларына оқытудың толық курсын аяқтауды және олардың Қазақстан Республикасы iшкі істер органдарының жинақтаушы бөлiмшелерiне бөлiнуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттері: қылмыстық-атқару жүйесі органдары қызметінің өзектi проблемаларына iргелi және қолданбалы зерттеулер жүргiзу және алынған нәтижелерді қылмыстық-атқару жүйесі органдарының оқу процесі мен тәжiрибесіне енгізу мақсатында қылмыстық-атқару жүйесi органдары үшін мамандар даярлау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң жоғарғы оқу орнына жүктелген мiндеттердi орындау үшiн оны ұстау; оқу, ғылыми, оқу-әдістемелік және анықтамалық-ақпараттық әдебиеттердi дайындау және басып шығару; оқу-тәрбие процесiне тұрақты және ауыспалы құрамды белсенді қатысуға ынталандыру жүйесін әзірлеу және енгізу; барлық оқу нысандарының тыңдаушыларына оқытудың толық курсын аяқтауды және олардың Қазақстан Республикасы iшкі iстер органдарының жинақтаушы бөлiмшелерiне бөлiнуiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегі іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|  Бағдарламаны (кіші  |Іске |   Жауапты
N| лама  |бағ. |ма атауы |    бағдарламаны)     |асыру|орындаушылар
| коды  |дар. | (кіші   | іске асыру жөніндегі |мер. |
|       |лама |бағдарла.|     іс-шаралар       |зім. |
|       |коды |  ма)    |                      |дері |
____________________________________________________________________
1|   2   |  3  |    4    |          5           |  6  |     7
____________________________________________________________________
015        Жоғары     Заң институтын 300     Жыл   Қазақстан
кәсiби     бірлік штаттық сан     бойы  Республика.
бiлiмдi    шегінде ұстау. Азық-         сының Әділет
маман.     түлiкпен, дәрi-              министрлігі,
дарды      дәрмекпен, заттай            Әділет
даярлау    мүлікпен, жұмсақ             министрлігі.
мүкәммалмен, жанар-          нің Қылмыс.
жағар май материал.          тық-атқару
дарымен, ас үй               жүйесі
жабдықтарымен құны 40        комитеті,
еселiк айлық есептiк         Әділет
көрсеткіштен кем емес        министрлігі
жиhазбен, стипендия          Қылмыстық-
және басқа да тауар-         атқару жүйесі
материалдық бағалы           комитетінің
құндылықтармен               Қостанай заң
қамтамасыз ету. Бiлiм        институты
алушылар саны:
күндізгі  - 743
бірлік, сырттай -
720 бiрлік.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности высшего учебного заведения Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций по подготовке квалифицированных кадров, обладающих глубокими гуманитарными, юридическими специальными знаниями; для организации на высоком профессиональном уровне работы по исправлению осужденных и предупреждению с их стороны преступлений; обеспечение уголовно- исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан высококвалифицированными специалистами; обеспечение завершения полного курса обучения слушателей всех форм обучения и распределения их в комплектующие подразделения органов внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: содержание высшего учебного заведения Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан для выполнения возложенных на него функций по проведению фундаментальных и прикладных исследований актуальных проблем деятельности органов уголовно-исполнительной системы и подготовки для них специалистов с целью внедрения полученных результатов в учебный процесс и практику органов уголовно-исполнительной системы; подготовка и издание учебной, научной, учебно-методической и информационно-справочной литературы; разработка и внедрение системы стимулирования активного участия в учебно-воспитательном процессе постоянного и переменного составов; обеспечение завершения полного курса обучения слушателей всех форм обучения и распределения их в комплектующие подразделения органов внутренних дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
____________________________________________________________________
N|Код  | Код   |Наименование|Мероприятия по |Сроки |Ответственные
|про- |подпро-| программы  | реализации    |реали-| исполнители
|грам-|граммы | (подпро-   | программы     |зации |
| мы  |       |  граммы)   |(подпрограммы) |      |
_|_____|_______|____________|_______________|______|________________
1|  2  |   3   |     4      |      5        |  6   |      7
_|_____|_______|____________|_______________|______|________________
1 015           Подготовка   Содержание        В    Министерство
специалистов юридического    тече-  юстиции,
с высшим     института       ние    Комитет
профес-      в пределах      года   уголовно-испони-
сиональным   штатной                тельной системы
образованием численности-300        Министерства
единиц.                юстиции,
Обеспечение           Костанайский
продоволь-             юридический
ствием, медика-        институт
ментами, веще-         Комитета
вым имуществом,        уголовно-испони-
мягким инвен-          тельной системы
тарем, горюче-         Министерства
смазочными             юстиции
материалами,           Республики
кухонным               Казахстан
оборудованием,
мебелью
стоимостью
менее 40-крат-
ного месячного
расчетного
показателя,
стипендией и
другими товаро-
материальными
ценностями.
Количество
обучающихся
очно - 743 еди-
ницы, заочно -
720 единиц.
____________________________________________________________________

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесi органдарын жоғары бiлiктi мамандармен жоспарлы бітірушілерден қамтамасыз ету: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінiң Қостанай заң институты - күндiзгi 164 бірлiк, сырттай 201 бірлік.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
184-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 96827 мың теңге (тоқсан алты миллион сегiз жүз жиырма жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының  10,   11,   20-баптары , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қылмыстық-атқару жүйесiне орта бөлiм мамандарын даярлау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қылмыстық-атқару жүйесiнiң мамандарын сапалы даярлауды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   007       Орта кәсiп.  Қылмыстық-атқару    Жыл    Қазақстан
тік білімді  жүйесiне орта       ішінде Республикасы.
мамандар     бөлiм мамандарын           ның Әдiлет
даярлау      даярлау жөнiндегi          министрлiгi.
мекемеге жүктелген         Қазақстан
функцияларды               Республикасы
орындау үшiн, 218          Әділет
бiрлiк штат саны           министрлігінің
бар Павлодар заң           Қылмыстық-
колледжiн ұстауды          атқару жүйесі
қамтамасыз ету.            комитетінің
Оқыту мерзiмi 2            Павлодар заң
жыл күндiзгi оқыту         колледжі
нысаны бойынша -
300 адам, оқыту
мерзiмi 3 жыл
сырттай оқыту
нысаны бойынша -
300 адам курсант.
тарды оқытып
шығару.
Қылмыстық-атқару
жүйесiнiң 1100
қызметкерiн
бастапқы даярлау.
___________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение высококвалифицированными специалистами органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан с планируемым выпуском: Костанайский юридический институт Министерства юстиции Республики Казахстан - очно 164 единицы, заочно 201 единица.
Приложение 184
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Подготовка специалистов со средним профессиональным
образованием" на 2004 год
1. Стоимость: 96827 тысяч тенге (девяносто шесть миллионов восемьсот двадцать семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статьи 10 ,  11_ ,  20_ Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: подготовка специалистов среднего звена для уголовно-исполнительной системы.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение качественной подготовки специалистов уголовно-исполнительной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Подготовка Содержание Павлодарского  В те-  Минис-
специалис- юридического колледжа со  чение  терство
тов со     штатной численностью 218  года   юстиции
средним    единиц для выполнения            Респуб-
профессио- возложенных на учреждение        лики
нальным    функций по подготовке            Казах-
образова-  специалистов среднего            стан.
ванием     звена для уголовно-испол-        Павло-
нительной системы.               дарский
Выпуск курсантов по очной        юриди-
форме обучения со сроком         ческий
обучения 2 года - 300            колледж
человек, по заочной со           Комитета
сроком обучения 3 года -         уголов-
300 человек.                     но-ис-
Первоначальная подготовка        полни-
- 1100 сотрудников               тельной
уголовно-исполнительной          системы
системы.                         Минис-
терства
юстиции
Респуб-
лики
Казах-
стан.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қылмыстық-атқару жүйесiне орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды сапалы даярлауды қамтамасыз ету, сондай-ақ қылмыстық-атқару жүйесi қызметкерлерiн бастапқы даярлауды жүргiзу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
185-қосымша
Ескерту. 185-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.07. N 197з  қаулысымен .
Ескерту. 185-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.25. N 197э  қаулысымен .
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Әдiлет органдарында ақпараттық жүйе құру"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 30458 мың теңге (отыз миллион төрт жүз елу сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы , "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Pecпубликасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысы және "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 5 қазандағы N 1501  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әділет органдарының бірыңғай ақпараттық жүйесін құру, компьютерлiк технологияларды пайдалану арқылы ақпараттың тым сенiмдi, барлығын қамтушы және қазiргi жүйесіне жету үшiн әділет органдарының мүмкіндiгін жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу және жөндеу, компьютер жабдықтарын сатып алу, әдiлет органдарының ақпараттық жүйесiн құру үшiн локальдi желiлерге монтаж жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение качественной подготовки специалистов со средним профессиональным образованием для уголовно-исполнительной системы, а также проведение первоначальной подготовки сотрудников уголовно-исполнительной системы.
Приложение 185
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 008
"Создание информационной системы органов юстиции"
на 2004 год
1. Стоимость: 30458 тысяч тенге (тридцать миллионов четыреста пятьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи",  Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года "О государственной программе формирования и развития национальной информационной структуры Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" и  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2000 года N 1501 "О вопросах информатизации государственных органов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание единой информационной системы органов юстиции, улучшение доступа органов юстиции к более надежной, всеохватывающей и современной системе информации посредством использования компьютерных технологий.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и доработка прикладного программного обеспечения, приобретение компьютерного оборудования, монтаж локальных сетей для создания информационной системы органов юстиции.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   008       Әдiлет       Мынадай активтерді:   Жыл    Қазақстан
органдарын.  саны 207 дана дер-  ішінде Республикасы.
да ақпарат.  бес компьютер,          ның Әділет
тық жүйе     207 дана үздіксіз          министрлігі
құру         қоректендіру көзде-
рiн, 205 дана прин-
терлер, 1 дана ноут-
бук, 200 дана
модемдер сатып алу. <*>
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: компьютерлiк технологияларды пайдалану арқылы ақпараттың қазiргi, сенiмдi жүйесi мүмкiндiгiн қамтамасыз ететiн әдiлет органдарының бiрыңғай ақпараттық жүйесiн қалыптастыру және дамыту.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
186-қосымша
Ескерту. 186-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.25. N 197э  қаулысымен .
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қылмыстық-атқару жүйесiнiң ақпараттық жүйесiн құру"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 37237 мың теңге (отыз жетi миллион екi жүз отыз жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы , "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы  Жарлығы , "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 5 қазандағы N 1501  қаулысы және "Қaзақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Pecпубликасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ведомстволық бағынысты бөлiмшелерiмен жедел байланысты қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң, оның аумақтық органдары мен мемлекеттiк түзеу мекемелерiнiң ақпараттық жүйесiн құру үшiн жабдықтар сатып алу, бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу және жөндеу.

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   008        Создание   Приобретение активов:     В те-  Минис-
информа-   персональных компьютеров  чение  терство
ционной    в количестве 207 штук,    года   юстиции
системы    источников бесперебойного        Респуб-
органов    питания - 207 штук, прин-        лики
юстиции    теров - 205 штук,                Казах-
ноутбука - 1 штука,              стан
модемов - 200 штук.
-------------------------------------------------------------------  <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК  от 7 июня 2004 г.  N 197з ; от 25 ноября 2004 г.  N 197э .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: формирование и развитие единой информационной системы органов юстиции, обеспечивающей доступность к современной, надежной системе информации посредством использования компьютерных технологий.
Приложение 186
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 009
"Создание информационной системы
уголовно-исполнительной системы" на 2004 год
1. Стоимость: 37237 тысяч тенге (тридцать семь миллионов двести тридцать семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи",  Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной структуры Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2000 года N 1501 "О вопросах информатизации государственных органов" и  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение оперативной связи с подведомственными подразделениями Комитета уголовно-исполнительной системы.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение оборудования, разработка и доработка программного обеспечения для создания информационной системы Комитета уголовно-исполнительной системы, его территориальных органов и государственных исправительных учреждений.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   009       Қылмыстық-   Компьютерлер - 83   Жыл    Қазақстан
атқару       дана, серверлер -   ішінде Республикасы.
жүйесінің    3 дана, принтерлер         ның Әділет
ақпараттық   - 45 дана, үзiлiс.         министрлiгi.
жүйесiн      сіз жабдықтау              Қазақстан
құру         көздерi - 83 дана,         Республикасы
модем - 21 дана,           Әдiлет
24 порттық хаббы           министрлiгiнiң
- 6 дана, 16 порт.         Қылмыстық-
тық хаббы - 28             атқару жүйесі
дана, ноутбук -            комитетi және
1 дана сатып алу.          оның аумақтық
Қолданбалы                 органдары,
бағдарламалық              мемлекеттiк
қамтамасыз етудi           түзеу
әзiрлеу және               мекемелерi.
жөндеу, Қылмыстық
атқару жүйесi
комитетiнiң
басқармалары және
түзеу мекемелерi
үшiн локальдi
желiлер жасау.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Комитеттi, оның аумақтық органдары және мемлекеттiк түзеу мекемелерiн ақпараттық қамтамасыз ету мақсатында Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ведомстволық бағынысты бөлiмшелерiмен сапалы жедел байланысын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
187-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Сот шешiмдерi бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң мiндеттемелерiн өтеу үшiн резерв"
деген 010 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 230913 мың теңге (екi жүз отыз миллион тоғыз жүз он үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Yкiметi peзервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408  қаулысы .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   009        Создание   Приобретение компьютеров  В те-  Минис-
информа-   - 83 штуки, серверов - 3  чение  терство
ционной    штуки, принтеров - 45     года   юстиции
системы    штук, источников беспере-        Респуб-
уголовно-  бойного питания - 83 шту-        лики
исполни-   ки, модемов - 21 штука,          Казах-
тельной    хаббы 24 портовой - 6            стан,
системы    штук, хаббы 16 портовой -        Комитет
28 штук, ноутбук - 1             уголов-
штука.                           но-ис-
Разработка и доработка           полни-
прикладного программного         тельной
обеспечения, создание            системы
локальной сети для               Минис-
Управлений КУИС и испра-         терства
вительных учреждений.            юстиции
Респуб-
лики
Казах-
стан
и его
террито-
риальные
органы,
государ-
ственные
исправи-
тельные
учреж-
дения.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 ноября 2004 г.  N 197э .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Обеспечение качественной оперативной связи с подведомственными подразделениями Комитета уголовно-исполнительной системы с целью информационного обеспечения Комитета, его территориальных органов и государственных исправительных учреждений.
Приложение 187
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Резерв для погашения обязательств Правительства
Республики Казахстан, центральных государственных
органов и их территориальных подразделений
по решениям судов" на 2004 год
1. Стоимость: 230913 тысяч тенге (двести тридцать миллионов девятьсот тринадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтeу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Үкiметтiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң мiндеттемелерi бойынша соттардың шешiмдерiн орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   010       Сот шешiмде. Yкiмет шешiмдерiне  Жыл    Қазақстан
рі бойынша   сәйкес Қазақстан    iшiнде Республикасы.
Қазақстан    Pecпубликасы               ның Әділет
Республикасы Yкiметiнiң резервi.        министрлiгi
Үкіметінің,  нен қаражат бөлуді
орталық      қамтамасыз ету.
мемлекеттiк
органдардың
және олардың
аумақтық
бөлiмшелерi.
нiң мiндет.
темелерін
өтеу үшін
резерв
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң мiндеттемелерiн өтеу бойынша соттардың шешiмдерiн орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
188-қосымша
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Түзету мекемелерiнде СПИД iндетiне қарсы iс-әрекет"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3000 мың теңге (үш миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасында СПИД iндетiне қарсы iс-әрекет жасау жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1207  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов.
5. Задачи бюджетной программы: исполнение решений судов по обязательствам Правительства, центральных государственных органов и их территориальных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   010        Резерв для Обеспечение выделения     В те-  Минис-
погашения  средств из резерва Прави- чение  терство
обязатель- тельства Республики Ка-   года   юстиции
ств Прави- захстан в соответствии           Респуб-
тельства   с решением Правительства         лики
Республики                                  Казах-
Казахстан,                                  стан
централь-
ных госу-
дарствен-
ных орга-
нов и их
террито-
риальных
подразде-
лений по
решениям
судов
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение решений судов по погашению обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений.
Приложение 188
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 011
"Противодействие эпидемии СПИДа
в исправительных учреждениях" на 2004 год
1. Стоимость: 3000 тысяч тенге (три миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207 "Об утверждении Программы по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: түзеу мекемелерiнде СПИД-тiң таралуын болдырмау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: түзеу мекемелерiнде СПИД-тiң таралуын болдырмау және қылмыстық жазасын өтеп жатқан СПИД-пен ауыратын сотталғандарды ұстау үшiн жағдайлар жасау жөнiндегi қажеттi шаралар кешенiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   011       Түзету меке. СПИД-тiң таралуын   Жыл    Қазақстан
мелерiнде    81 түзеу мекеме.    ішінде Республикасы
СПИД iндетi. лерiнде болдырмау          Әділет
не қарсы     және қылмыстық             министрлігінің
iс-әрекет    жазасын өтеп               Қылмыстық-
жатқан СПИД-пен            атқару жүйесі
ауыратын соттал.           комитеті,
ғандарды ұстау             мемлекеттік
үшiн жағдайлар             түзеу
жасау жөнiндегi            мекемелері
қажеттi шаралар
кешенiн қамта.
масыз ету.
АИТВ-инфицирлен.
гендерге симпто.
матикалық емдеудi
өткiзу үшiн меди.
каменттер, бiржолғы
және бiрнешежолғы
пайдаланудың
медициналық мақсат.
тағы хлоры бар
дезинфектанттарды
және өзге де
құралдарды caтып
алу. 613 плакаттар
және 6380 буклет.
тер дайындау 42
бейнефильм көшiр.
мелерiн сатып алу.
СПИД-тiң алдын алу
жөнiндегi бейне.
фильмдердi демон.
страциялау үшiн 25
бейнеаппаратура
толық жиынтығын
сатып алуға сатып
алуларды ұйымдас.
тыру және өткiзу.
СПИД проблемалары
жөнiндегi "Тең
теңге" бағдарламасы
бойынша тренингтер
өткiзу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: түзеу мекемелерінде СПИД-тің таралуына жол бермеуге жәрдемдесетін салауатты өмір салтын насихаттау жүйесі құрылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
189-қосымша
Ескерту. 189-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402  қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес"
деген 104 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

4. Цель бюджетной программы: предотвращение распространения СПИДа в исправительных учреждениях.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение комплекса необходимых мер по предотвращению распространения СПИДа в исправительных учреждениях и созданию условий для содержания осужденных больных СПИДом, отбывающих уголовное наказание.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   011        Противо-   Обеспечение комплекса     В те-  Минис-
действие   необходимых мер по пре-   чение  терство
эпидемии   дотвращению распростране- года   юстиции
СПИДа в    ния СПИДа в 81 исправи-          Респуб-
исправи-   тельном учреждении и             лики
тельных    созданию условий для со-         Казах-
учрежде-   держания осужденных боль-        стан,
ниях       ных СПИДом, отбывающих           Комитет
уголовное наказание.             уголов-
Приобретение медикаментов        но-ис-
для проведения симптома-         прави-
тического лечения ВИЧ-           тельной
инфицированных, хлорсодер-       системы
жащих дезинфектантов и           Минис-
прочих средств медицин-          терства
ского назначения одноразо-       юстиции
вого и многоразового ис-         Респуб-
пользования. Изготовление        лики
613 плакатов и 6380 бук-         Казах-
летов, приобретение 42           стан,
копий видеофильмов. Орга-        государ-
низация и проведение             ственные
закупок на приобретение          исправи-
25 комплектов видеоаппа-         тельные
ратуры для демонстрации          учреж-
видеофильмов по профилак-        дения
тике СПИДа. Проведение
тренингов по программе
"Равный равному" по проб-
лемам СПИДа.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: будет создана система пропаганды здорового образа жизни, способствующая недопущению распространения СПИДа в исправительных учреждениях.
Приложение 189
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 104
"Борьба с наркоманией и наркобизнесом"
на 2004 год

1. Құны: 21 915 мың теңге (жиырма бiр миллион тоғыз жүз он бес мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Ел Президентiнiң "Қазақстан-2030. Барлық Қазақстандықтардың өсiп өркендеуi, қауiпсiздiгi және әл-ауқатының артуы" 1997 жылғы 10 қазандағы Қазақстан халқына  жолдауы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 394  Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған стратегиясы, "Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдалануына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi  Заңы , "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының  22-бабы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы , "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған басым iс-шараларының жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 ақпандағы N 176  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында нашақорлықтың және есiрткi бизнесiнiң одан әрi таралуына қарсы тиiмдi мемлекеттiк және қоғамдық iс-қимыл жүйесiнiң негiзгi буындарын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: есiрткi құралдарының, психотроптық заттардың және прекурсорлардың заңсыз айналымына қарсы iс-қимыл тетiгiн нығайту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   104       Нашақорлық.  Бекiтiлген iс-шара. Жыл    Қазақстан
қа және      лар жоспарына       ішінде Республикасы.
есiрткi      сәйкес Нашақорлық.         ның Әділет
бизнесiне    қа және есiрткi            министрлігі.
қарсы        бизнесiне қарсы
күpec        күрестiң 2004-2005
жылдарға арналған
бағдарламасын iске
асыру жөнiндегi
iс-шараларды
өткiзу. Газдардың
генераторларымен
газ хроматографын,
2 ИК-Фурье спектро.
метрiн сатып алу.
Бiр жүз отыз сегiз
бiрлiк санында
наркологиялық
сараптамаларды
жүргiзу үшiн
диагностикалық
аппаратуралар
сатып алу.
Есiрткiге қарсы
тематика жөнiндегі
ақпараттық материал.
дарды шығару.
әдiстемелiк ұсынымдарды
шығару, плакаттар жасау ____________________________________________________________________

1. Стоимость: 21915 (двадцать один миллион девятьсот пятнадцать тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Послание Президента страны народу Казахстана "Казахстан-2030. Процветание, безопасность и улучшение благосостояния всех казахстанцев" от 10 октября 1997 года, Стратегия борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденная  Указом Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 394,  Закон Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими", статья 22  Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции",  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год",  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 176 "Об утверждении Плана приоритетных мероприятий борьбы с наркоманией в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление основных звеньев системы эффективного государственного и общественного противодействия дальнейшему распространению наркомании и наркобизнеса в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление механизма противодействия незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ  (подпрограмм)  !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   104        Борьба с   Проведение мероприятий по В те-  Минис-
наркома-   реализации Программы      чение  терство
нией и     борьбы с наркоманией и    года   юстиции
наркобиз-  наркобизнесом на 2004-           Респуб-
несом      2005 годы согласно ут-           лики
вержденному плану меро-          Казах-
приятий.                         стан.
Приобретение газового
хроматографа с генерато-
рами газов, 2 единицы
ИК-Фурье спектрометров.
Приобретение диагности-
ческой аппаратуры для
проведения наркологичес-
ких экспертиз в коли-
честве 138 единиц.
Издание информационных
материалов на антинарко-
тическую тематику.
выпуск методических
рекомендаций, изготовление
плакатов
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: нашақорлықтың алдын алу тиімділігін арттыру, eciрткi құралдарын, психотроптық заттардың және прекурсорлардың айналымына мемлекеттiк бақылау жүйесiн нығайту.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
189-1-қосымша
Ескерту. 189-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402  қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Tepгеу-тұтқынға алынған адамдарды ұстау" деген
012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 2 044 450 мың теңге (екі миллиард қырық төрт миллион төрт жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару  кодексі ; "Қылмыстың жасалуына сезiктiлер мен айыпталушыларды күзетте ұстаудың тәртібi мен шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 30 наурыздағы  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Халық денсаулығы" Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153  Жарлығы ; Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер, қылмыстық-атқару жүйесi органдарының тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызмет көрсетулерге ақшалай өтемақы алуға құқығы бар әскери қызметшiлерi, қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 наурыздағы N 483  қаулысы ; "Мемлекеттiң бюджеттiк есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428  қаулысы ; "Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение эффективности профилактики наркомании, укрепление системы государственного контроля на оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.
Приложение 189-1 к                                                                         постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327 <*>
Сноска. Дополнено приложением 189-1 - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
012 "Содержание следственно-арестованных лиц" на 2004 год
1. Стоимость: 2 044 450 тысяч тенге (два миллиарда сорок четыре миллиона четыреста пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Уголовно-исполнительный Кодекс Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года;  Закон Республики Казахстан от 30 марта 1999 года "О порядке и условиях содержания под стражей, подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений";  Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках";  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год";  Указ Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153 "О Государственной программе "Здоровье народа";  Указ Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1255 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53;  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета";  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 483 "О перечне должностей военнослужащих, сотрудников внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги";  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: заңнамада көзделген қылмыстың жасалуына сезiктiлер мен айыпталушыларды ұстаудың тәртiбi мен шарттарын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: құқық тәртiбiн және Қылмыстық-атқару жүйесiнiң тергеу изоляторларындағы тергеу қамауына алынғандарды ұстау режимiн, олардың құқықтары мен заңды мүдделерiнiң кепiлдiктерiн қамтамасыз ету жөнiндегi оларға жүктелген мiндеттердi орындау үшiн Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тергеу изоляторларын ұстау, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетi тергеу изоляторларының материалдық-техникалық базасын нығайту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
|Бағ.|Кiшi |Бағдарлама.|   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
|дар.|бағ. |   лардың  |(кiшi бағдарлама. | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |(кiшi бағ. |  ны) iске асыру  |мерзімі|
N |коды|лама |дарламалар.|      жөнiндегi   |       |
|    |коды |дың) атауы |     іс-шаралар   |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   012       Тергеу-тұт.  Тергеу изоляторла.  Жыл    Қазақстан
қынға алын.  рын 4131 бiрлiктен  бойы   Республи.
ған адамдар. тұратын штаттық            касының
ды ұстау     сан шегiнде ұстау.         Әдiлет
Тергеу изоляторла.         министрлiгi,
рының қызметiн             Қазақстан
азық-түлiкпен,             Республикасы
дәрi-дәрмекпен,            Әдiлет мини.
заттай мүлiкпен,           стрлiгiнiң
арнайы киiм-кешек.         Қылмыстық-
пен, жұмсақ                атқару жүйесi
мүкаммалмен,               комитетi және
жанар-жағар мате.          оның аумақтық
риалдарымен,               органдары,
тауар-материалдық          тергеу
бағалы заттармен           изоляторлары.
қамтамасыз ету.
Тергеу қамауындағы
адамдарды құжаттан.
дыруға байланысты
шығыстар, оның
iшiнде мемлекеттiк
салық пен суретке
түсiру қызметiне
төленетін шығыстар.
Жабдықтар сатып
алу: 6 бiрлiк
флюорографиялық
аппарат, 2 атаулы
дезинфекциялық
камера, 1 бiрлiк
автоклав, 5 бiрлiк
рентген аппараты,
1 бiрлiк рентген
пленкасы үшiн
термостатты бак,
3 бiрлiк тұрмыстық
тоңазытқыш, 1 бiр.
лiк кептiрiп жылы.
татын шкаф, 5 бiр.
лiк кептiретiн әрi
стерилизациялайтын
шкаф, 3 бiрлiк
әмбебап рентген-
диагностикалық
кешенi, 2 бiрлiк
ауа стерилизаторы,
1 бiрлiк созба
шкафы, 2 атаулы
орталық кептiргiш,
2 бiрлiк термостат.
___________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение порядка и условий содержания подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, предусмотренных законодательством.
5. Задачи бюджетной программы: содержание следственных изоляторов Комитета уголовно-
исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по обеспечению правопорядка и поддержанию режима содержания подследственных в следственных изоляторах уголовно-исполнительной системы, гарантии их прав и законных интересов, укрепление материально-технической базы следственных изоляторов Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  ! 3   !     4    !            5            !   6  !  7
-------------------------------------------------------------------
1   012        Содержание Содержание следственных   В те-  Минис-
следствен- изоляторов, в пределах    чение  терство
но-аресто- штатной численности -     года   юстиции
ванных лиц 4131 единиц. Обеспечение         Респуб-
деятельности следственных        лики
изоляторов продовольствием,      Казах-
медикаментами, вещевым           стан.
имуществом, специальным          Комитет
обмундированием, мягким          уголовно-
инвентарем, горюче-              исполни-
смазочными материалами,          тельной
товаро-материальными             системы
ценностями. Оплата               Минис-
расходов, связанных с            терства
осуществлением докумен-          юстиции
тирования следственно-           Респуб-
арестованных лиц, в              лики
том числе расходы по             Казах
оплате государственной           стан и
пошлины и услуг по               его
фотографированию.                террито-
Приобретение оборудо-            риальные
вания: флюорографический         органы,
аппарат - 6 единиц,              следст-
дезинфекционная камера           венные
2 наименований,                  изоля-
автоклав - 1 единица,            торы.
рентгенаппарат - 5
единиц, термостатный бак
для рентгенпленок - 1
единица, холодильник
бытовой - 3 единицы,
шкаф сухожарочный - 1
единица, шкаф сушильно-
стерилизационный - 5
единиц, универсальный
рентгенодиагностический
комплекс - 3 единицы,
стерилизатор воздушный
- 2 единицы, вытяжной
шкаф - 1 единица,
центрифуга - 2 наимено-
ваний, термостат - 2
единицы.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: қылмыстың жасалуына күдiктi не айыпталушы ұсталған және тұтқындалған адамдарды қамауда ұстау жағдайларын қамтамасыз етуде Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тергеу изоляторларына жүктелген функцияларды сапалы және уақытылы орындау, сондай-ақ қылмыстық процестi жүргiзушi органдардың оларға қатысты қаулыларын, анықтауларын және үкiмдерiн орындау, тергеу изоляторларын толтыру жоспары - 17855 адам; қылмыстың жасалуына күдiктiлер арасында қылмыс санының азаюы; оларды қамауда ұстау орындарында тұрақты және болжалатын жағдайды ұстап тұру; iшкi iстер органдары тергеу изоляторларының материалдық-техникалық базасын жақсарту; қылмыстың жасалуына күдiктiлер мен айыпталушылардың қамауда ұстау орындарында ауыруын болдырмау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
189-2-қосымша
Ескерту. 189-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402  қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Tepгеу изоляторларында СПИД iндетіне
қарсы iс-қимыл" деген
013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 3 225 мың теңге (үш миллион екi жүз жиырма бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның iндетiне қарсы iс-әрекет жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1207  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында AҚТҚ инфекциясының таралуына қарсы әрекет ету шараларын күшейту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тиiмдi профилактикалық шараларды, бiрiншi кезекте АҚТҚ-ны жұқтыру қаупi бар адамдар арасында жүзеге асыру; бiрiншi кезекте тергеу қамауындағы адамдарды АҚТҚ инфекциясының алдын алу мәселелерi жөнiндегi ақпаратпен қамтамасыз ету, тергеу изоляторларын медициналық құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
|Бағ.|Кiшi |Бағдарлама.|   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
P/c|дар.|бағ. |   лардың  |(кiшi бағдарлама. | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |(кiшi бағ. |  ны) iске асыру  |мерзімі|
N |коды|лама |дарламалар.|      жөнiндегi   |       |
|    |коды |дың) атауы |      іс-шаралар  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на следственные изоляторы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в обеспечении условий содержания под стражей задержанных и арестованных лиц по подозрению либо обвинению в совершении преступлений, а также исполнение в отношении них постановлений, определений и приговоров органов, ведущих уголовный процесс, при планируемом наполнении следственных изоляторов - 17855 человек; снижение количества преступлений среди подозреваемых в совершении преступлений; поддержание стабильной и прогнозируемой ситуации в местах содержания их под стражей; улучшение материально-технической базы следственных изоляторов органов юстиции; предотвращение заболеваний подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений в местах содержания под стражей.
Приложение 189-2 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327 <*>
Сноска. Дополнено приложением 189-2 - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
013 "Противодействие эпидемии СПИДа в
следственных изоляторах" на 2004 год
1. Стоимость: 3 225 тысяч тенге (три миллиона двести двадцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год";  Указ Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1255 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207 "Об утверждении Программы по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: усиление мер по противодействию распространения в Республики Казахстан ВИЧ-инфекции.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление эффективных профилактических мероприятий, в первую очередь среди лиц рискованного поведения в отношении заражения ВИЧ; первоочередное обеспечение информацией по вопросам профилактики ВИЧ-инфекций следственно-арестованных лиц, обеспечение медицинскими средствами и оборудованием следственных изоляторов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
___________________________________________________________________
1   013       Тергеу изо.  5 атаулы буклет.    Жыл    Қазақстан
ляторында    тердi, 1 атаулы     бойы   Республи.
ЖҚТБ iнде.   плакаттарды                касының
тiне қарсы   әзiрлеу. 210               Әдiлет
әрекет       бiрлiк былғары             министрлігі,
жасау        (жасанды былғары)          Қазақстан
қолғаптарды, 20            Республикасы
бiрлiк қорғаныш            Әдiлет мини.
экрандарын, 15000          стрлiгінiң
бiрлiк медициналық         Қылмыстық-
қолғаптарды сатып          атқару жүйесi
алу.                       комитетi,
Негiзгi жабдық.            тергеу
тарды: 1 бiрлiк            изоляторлары
құрғақтай қуыру
шкафын, 5 бiрлiк
автоклавтарды
сатып алу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тергеу изоляторларында АҚТҚ/ЖҚТБ-ның таралуына қарсы әрекет жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
189-3-қосымша
Ескерту. 189-3-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402  қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
221 - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Алматы қаласында 1800 орындық
тергеу изоляторын салу" деген
014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 40 400 мың теңге (қырық миллион төрт жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қылмыстың жасалуына сезіктiлер мен айыпталушыларды күзетте ұстаудың тәртiбi мен шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 30 наурыздағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесін одан әрі жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтiк жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 926  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: заңнамада белгiленген қылмыстың жасалуына күдiктiлер мен айыпталушыларды күзетте ұстаудың жағдайларын қамтамасыз ету үшiн материалдық-техникалық базасын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Алматы қаласында тергеу изоляторын салу.

1 !  2  ! 3   !     4    !             5            ! 6   !  7
-------------------------------------------------------------------
1   013        Противо-   Изготовление буклетов -   В те-  Минис-
действие   5 наименований, плакатов  чение  терство
эпидемии   - 1 наименование.         года   юстиции
СПИДа в    Приобретение: кожаных            Респуб-
следст-    печаток (кожзаменитель)          лики
венных     - 210 единиц, защитных           Казах-
изоля-     экранов - 20 единиц,             стан,
торах.     перчаток медицинских -           Комитет
15000 единиц. Приобре-           уголовно-
тение основного обору-           исполни-
дования: сухожаровых             тельной
шкафов - 1 единица,              системы
автоклавов - 5 единиц            Минис-
терства
юстиции
Респуб-
лики
Казах-
стан,
следст-
венные
изоляторы
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: противодействие распространению ВИЧ/СПИДа в следственных изоляторах.
Приложение 189-3 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327  <*>
Сноска. Дополнено приложением 189-3 - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
221 Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Строительство следственного изолятора в городе
Алматы на 1800 мест" на 2004 год
1. Стоимость: 40400 тысяч тенге (сорок миллионов четыреста тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 30 марта 1999 года "О порядке и условиях содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений";  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год";  Указ Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1255 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан";  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926 "Об Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание материально-технической базы для обеспечения условий содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, определенных законодательством.
5. Задачи бюджетной программы: строительство следственного изолятора в городе Алматы.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
|Бағ.|Кiшi |Бағдарлама.|   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
P/c|дар.|бағ. |   лардың  |(кiшi бағдарлама. | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |(кiшi бағ. |  ны) iске асыру  |мерзімі|
N |коды|лама |дарламалар.|      жөнiндегi   |       |
|    |коды |дың) атауы |      іс-шаралар  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
___________________________________________________________________
1   014       Алматы       Заңнамада белгi.    Жыл    Қазақстан
қаласында    ленген тәртiппен    бойы   Республи.
1800         жобалау-сметалық           касының
орындық      құжаттамаға                Әдiлет
тергеу       (ТЭО-ға мемлекет.          министрлiгi,
изоляторын   тiк сараптаманың           Қазақстан
салу         2000 жылғы                 Республикасы
18 сәуiрдегi               Әдiлет мини.
N 5-24/2000                стрлiгiнiң
қорытындысы)               Қылмыстық-
сәйкес Алматы              атқару жүйесi
қаласында тергеу           комитетi,
изоляторын салу            оның аумақтық
жөнiндегi                  органдары
құрылыс-монтаждау
жұмыстары
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Алматы қаласындағы тергеу изоляторын пайдалануға енгiзу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !    4     !             5           !   6  !  7
-------------------------------------------------------------------
1   014        Строи-     Строительно-монтажные     В те-  Минис-
тельство   работы по строительству   чение  терство
следст-    следственного изолятора   года   юстиции
венного    в городе Алматы согласно         Респуб-
изолятора  утвержденной в установ-          лики
в городе   ленном законодательством         Казах-
Алматы на  порядке проектно-сметной         стан,
1800 мест  документацией (заключение        Комитет
государственной экспертизы       уголовно-
на ТЭО N 5-24/2000 от 18         исполни-
апреля 2000 года).               тельной
системы
Минис-
терства
юстиции
Респуб-
лики
Казах-
стан, его
террито-
риальные
органы.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: ввод в эксплуатацию следственного изолятора в городе Алматы.