Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 337 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
"Атырау облысы Индер ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д. Шамұратовқа жүктелсін.
Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі С. Арыстан
Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "9" қарашадағы № 337 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
Атырау облысы Индер аудандық әкімиятының 2007 жылғы 26 қарашадағы № 268 "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау үшін жұмыс орындарын квоталау туралы" қаулысы (Атырау облысының Әділет департаменті Индер ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 4 қаңтарда № 4-6-62 тіркелді);
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 240 "Индер ауданы бойынша мәслихат депутаттығына кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" қаулысы (Атырау облысының Әділет департаменті Индер ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қазанда № 4-6-88 тіркелді);
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 қыркүйектегі № 183 "Индер ауданында жастар тәжірибесін ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысы (Атырау облысының Әділет департаменті Индер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қыркүйекте № 4-6-107 тіркелді);
Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 170 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысы (Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 маусымдағы № 4-6-132 тіркелді);
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 89 "Индер аудандық мәслихат депутаттығына № 2 сайлау округі бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 наурызда № 2871 тіркелді);

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района
Постановление Акимата Индерского района Атырауской области от 09 ноября 2015 года № 337
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Согласно приложения признать утратившим силу некоторые постановления акимата района.
Государственному учреждению "Аппарат акима Индерского района Атырауской области" принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Индерского района Шамуратова Д.
Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района С. Арыстан
Приложение к постановлению акимата Индерского района от "9" ноября 2015 года № 337
Перечень утративших силу некоторых постановлении акимата района
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 268 от 28 мая 2007 года "О квотировании рабочих мест для социальной защиты инвалидов" (Зарегистрировано Управлением юстиции Индерского района Департамента юстиции Атырауской области 4 января 2008 года № 4-6-62).
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 240 от 25 сентября 2009 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Индерскому району для кандидатов депутаты маслихата" (Зарегистрировано Управлением юстиции Индерского района Департамента юстиции Атырауской области 26 октября 2009 года № 4-6-88).
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 183 от 7 сентября 2010 года "Об организации и финансировании молодежной практики в Индерском районе" (Зарегистрировано Управлением юстиции Индерского района Департамента юстиции Атырауской области 20 сентября 2010 года № 4-6-107).
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 170 от 13 июня 2012 года "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (Зарегистрировано Департаментам юстиции Атырауской области 29 июня 2012 года № 4-6-132).
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 89 от 3 марта 2014 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Индерского районного маслихата по избирательному округу № 2" (Зарегистрировано Департаментам юстиции Атырауской области 5 марта 2014 года № 2871).

Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 93 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 2883 тіркелді);
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 417 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 3047 болып тіркелді).

Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 93 от 3 марта 2014 года "О приватизации имущества районной коммунальной собственности" (Зарегистрировано Департаментам юстиции Атырауской области 8 апреля 2014 года № 2883).
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области № 417 от 2 декабря 2014 года "О приватизации имущества районной коммунальной собственности" (Зарегистрировано Департаментам юстиции Атырауской области 11 декабря 2014 года № 3047).