Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 79 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Меңдіқара ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Ионенко
Әкімдіктің
2016 жылғы 5 мамырдағы
№ 79 қаулысына
қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 399 "Меңдіқара ауданы Соснов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5168 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда жарияланған);
2. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 402 "Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5176 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда жарияланған);
3. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 14 "Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5369 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2015 жылғы 26 ақпанда жарияланған);
4. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 51 "Меңдіқара ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5406 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2015 жылғы 19 наурызда жарияланған);
5. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 62 "Меңдіқара ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5530 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2015 жылғы 23 сәуірде жарияланған);
6. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 75 "Боровское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5581 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2015 жылғы 14 мамырда жарияланған);

Об утрате силы некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 5 мая 2016 года № 79
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мендыкаринского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района В. Ионенко
Приложение
к постановлению акимата
от 5 мая 2016 года № 79
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района
1. Постановление акимата Мендыкаринского района от 17 октября 2014 года № 399 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Сосновского сельского округа Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5168, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 18 декабря 2014 года);
2. Постановление акимата Мендыкаринского района от 17 октября 2014 года № 402 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Михайловского сельского округа Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 5176, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 18 декабря 2014 года);
3. Постановление акимата Мендыкаринского района от 12 января 2015 года № 14 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарата акима Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5369, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 26 февраля 2015 года);
4. Постановление акимата Мендыкаринского района от 26 февраля 2015 года № 51 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5406, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 19 марта 2015 года);
5. Постановление акимата Мендыкаринского района от 12 марта 2015 года № 62 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и промышленности акимата Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5530, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 23 апреля 2015 года);
6. Постановление акимата Мендыкаринского района от 27 марта 2015 года № 75 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Боровское" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5581, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 14 мая 2015 года);

7. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 наурыздағы № 35 "Меңдіқара ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6261 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2016 жылғы 05 мамырда жарияланған);
8. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 наурыздағы № 37 "Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6262 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2016 жылғы 05 мамырда жарияланған);
9. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 наурыздағы № 38 "Меңдіқара ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6260 болып тіркелген, "Меңдіқара үні" газетінде 2016 жылғы 05 мамырда жарияланған).

7. Постановление акимата Мендыкаринского района от 04 марта 2016 года № 35 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6261, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 05 мая 2016 года);
8. Постановление акимата Мендыкаринского района от 04 марта 2016 года № 37 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6262, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 05 мая 2016 года);
9. Постановление акимата Мендыкаринского района от 04 марта 2016 года № 38 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Мендыкаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6260, опубликовано в газете "Меңдіқара үні" 05 мая 2016 года).