1. "Арнайы жеңіл автомобильдердің тиесілілік табелін бекіту туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесінің 1989 жылғы 3 тамыздағы N 242 қаулысы.
2. "Қазақ ССР Министрлер Кеңесіне ведомстволық бағыныстағы бюджеттік мекемелер мен ұйымдарға арналған арнайы жеңіл автомобильдердің тиесілілік табеліне толықтыру туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 2 шілдедегі N 266 қаулысы.
3. "Қазақ ССР Министрлер Кеңесіне ведомстволық бағыныстағы бюджеттік мекемелер мен ұйымдарға арналған арнайы жеңіл автомобильдердің тиесілілік табеліне толықтыру туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 13 қарашадағы N 442 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің салық қызметі салық милициясының қызмет және арнайы жеңіл автомобильдерінің лимиті туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2 желтоқсандағы N 1344 қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кеден қызметінің қызметтік және арнаулы жеңіл автомобильдерінің лимиті туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 7 ақпандағы N 121 қаулысы .

1. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 3 августа 1989 года N 242 "Об утверждении табеля положенности специальных легковых автомобилей".
2. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 июля 1990 года N 266 "О дополнении к табелю положенности специальных легковых автомобилей для бюджетных учреждений и организаций, подведомственных Совету Министров Казахской ССР".
3. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 ноября 1990 года N 442 "О дополнении к табелю положенности специальных легковых автомобилей для хозрасчетных организаций, подведомственных Совету Министров Казахской ССР".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 года N 1344 "О лимитах служебных и специальных легковых автомобилей Налоговой милиции налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 февраля 1995 года N 121 "О лимитах служебных и специальных легковых автомобилей таможенной службы Министерства финансов Республики Казахстан".