Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғалардың мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 ақпандағы N 180 Қаулысы
2007 жылғы 22 ақпанда Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығы туралы келісімге қоса берілген Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңес Хатшылығының Қаржы ережелерінің 2-бабы b) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғаларды ұстауға арналған шығыстар сметасы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғаларды қаржыландыруды тиісті жылға арналған республикалық бюджетте 013 "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа да органдарында, халықаралық ұйымдарда Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен жүзеге асырсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.12.30 № 1738 (2011.04.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 21 ақпандағы
N 180 қаулысымен
бекітілген
Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің
Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды
тұлғаларды ұстауға арналған
шығыстар сметасы
Ескерту. Шығыстар сметасы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 05.03.2013 № 211 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Р/с
Шығыстардың атауы
Шығыстардың сомасы
(АҚШ долларымен)
1.
Жалақы:
1) атқарушы директордың орынбасары
(2850 х 12 айға)
2) кәсіби персоналдың мүшесі
(2700 х 12 айға)
3) кәсіби персоналдың мүшесі

Вопросы должностных лиц Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, направляемых от Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2008 года N 180
В соответствии с подпунктом b) статьи 2 Финансовых Правил Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, прилагаемых к Соглашению о Секретариате Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, ратифицированному Законом Республики Казахстан от 22 февраля 2007 года, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую смету расходов на содержание должностных лиц Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, направляемых от Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан осуществлять финансирование должностных лиц Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, направляемых от Республики Казахстан, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий год по программе 013 «Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 30.12.2011 № 1738 (вводится в действие с 01.04.2011).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
Постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 февраля 2008 года N 180
Смета расходов на содержание должностных лиц Секретариата
Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии,
направляемых от Республики Казахстан
Сноска. Смета расходов в редакции постановления Правительства РК от 05.03.2013 № 211 (вводится в действие с 01.01.2013).
п/п
Наименование расходов
Сумма расходов (в долларах США)
1.
Заработная плата:
1) заместитель исполнительного директора
(2850 х 12 месяцев)
2) член профессионального персонала
(2700 х 12 месяцев)
3) член профессионального персонала