Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жүйесінде мемлекеттік мекемелер құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 қыркүйек N 1451
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) K941000_ 105-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жүйесінде аталған министрліктің аумақтық органдарының бекітілген штат саны лимитінің шегінде 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік мекемелер құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен бір айлық мерзімде:
1) құрылған мемлекеттік мекемелердің құрылтай құжаттарын бекітсін және олардың әділет органдарында тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулының іске асырылуы бойынша өзге де шараларды қолдансын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен оның аумақтық органдары осы қаулыға сәйкес құрылатын мемлекеттік мекемелердің тіркелуіне жәрдем көрсетсін.
4. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
28 қыркүйектегі
N 1451 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.10.16. N 1534                  қаулысымен. P001534_
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
мемлекеттік мекемелері-аумақтық органдарының
тізбесі
Ақмола облысы
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақмола облыстық аумақтық басқармасы
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақкөл аудандық аумақтық басқармасы
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Аршалы аудандық аумақтық басқармасы
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Астрахан аудандық аумақтық басқармасы
5. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Атбасар аудандық аумақтық басқармасы
6. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Бұланды аудандық аумақтық басқармасы
7. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіндікөл аудандық аумақтық басқармасы
8. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ерейментау аудандық аумақтық басқармасы
9. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Есіл аудандық аумақтық басқармасы

О создании государственных учреждений в системе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1999 года № 1451
В соответствии со статьей 105 K941000_ Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения в системе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в пределах утвержденного лимита штатной численности территориальных органов названного министерства согласно приложению 1.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке в месячный срок:
1) утвердить учредительные документы созданных государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан и его территориальным органам оказать содействие в регистрации создаваемых в соответствии с настоящим постановлением государственных учреждений.
4. Утвердить изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Республики Казахстан
от 24 сентября 1999 года № 1451
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 16
октября 2000 г. N 1534
P001534_
.
Акмолинская область
1. Акмолинское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
2. Аккольское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
3. Аршалынское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
4. Астраханское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
5. Атбасарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
6. Буландинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
7. Егиндыкольское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
8. Ерейментауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
9. Есильское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

10. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жақсы аудандық аумақтық басқармасы
11. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жарқайың аудандық аумақтық басқармасы
12. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қорғалжың аудандық аумақтық басқармасы
13. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сандықтау аудандық аумақтық басқармасы
14. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Целиноград аудандық аумақтық басқармасы
15. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шортанды аудандық аумақтық басқармасы
16. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Еңбекшілдер аудандық аумақтық басқармасы
17. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Зеренді аудандық аумақтық басқармасы
18. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Щучинск аудандық аумақтық басқармасы
19. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Көкшетау аудандық аумақтық басқармасы
20. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Степногорск аудандық аумақтық басқармасы
Ақтөбе облысы
21. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақтөбе облыстық аумақтық басқармасы
22. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алға аудандық аумақтық басқармасы
23. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Әйтеке би аудандық аумақтық басқармасы
24. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Байғанин аудандық аумақтық басқармасы
25. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ырғыз аудандық аумақтық басқармасы
26. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарғалы аудандық аумақтық басқармасы
27. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мортық аудандық аумақтық басқармасы
28. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мұғалжар аудандық аумақтық басқармасы
29. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Темір аудандық аумақтық басқармасы
30. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ойыл аудандық аумақтық басқармасы
31. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қобда аудандық аумақтық басқармасы
32. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Хромтау аудандық аумақтық басқармасы
33. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шалқар аудандық аумақтық басқармасы

10. Жаксынское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
11. Жаркаинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
12. Коргалжинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
13. Сандыктауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
14. Целиноградское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
15. Шортандинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
16. Енбекшильдерское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
17. 3ерендинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
18. Щучинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
19. Кокшетауское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
20. Степногорское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Актюбинская область
21. Актюбинское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
22. Айтекебийское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
23. Алгинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
24. Байганинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
25. Иргизское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
26. Каргалинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
27. Мартукское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
28. Мугалжарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
29. Темирское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
30. Уилское районное территориальное управление Министерства
сельского
хозяйства Республики Казахстан
31. Хобдинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
32. Хромтауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
33. Шалкарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

34. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақтөбе қалалық аумақтық басқармасы
Алматы облысы
35. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алматы облыстық аумақтық басқармасы
36. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақсу аудандық аумақтық басқармасы
37. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алакөл аудандық аумақтық басқармасы
38. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балқаш аудандық аумақтық басқармасы
39. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық басқармасы
40. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жамбыл аудандық аумақтық басқармасы
41. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Іле аудандық аумақтық басқармасы
41-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қапшағай қалалық аумақтық басқармасы
42. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қаратал аудандық аумақтық басқармасы
43. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарасай аудандық аумақтық басқармасы
44. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Кербұлақ аудандық аумақтық басқармасы
45. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Көксу аудандық аумақтық басқармасы
46. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Панфилов аудандық аумақтық басқармасы
47. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Райымбек аудандық аумақтық басқармасы
48. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сарқанд аудандық аумақтық басқармасы
49. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Талғар аудандық аумақтық басқармасы
50. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Талдықорған аудандық аумақтық басқармасы
51. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ұйғыр аудандық аумақтық басқармасы
52. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Талдықорған қалалық аумақтық басқармасы
53. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Текелі қалалық аумақтық басқармасы
Атырау облысы
54. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Атырау облыстық аумақтық басқармасы
55. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жылыой аудандық аумақтық басқармасы
56. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Индер аудандық аумақтық басқармасы

34. Актюбинское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Алматинская область
35. Алматинское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
36. Аксуское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
37. Алакольское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
38. Балхашское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
39. Енбекшиказахское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
40. Жамбылское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
41. Илийское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
41-1. Капчагайское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
42. Каратальское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
43. Карасайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
44. Кербулакское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
45. Коксуское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
46. Панфиловское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
47. Райымбекское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
48. Саркандское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
49. Талгарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
50. Талдыкорганское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
51. Уйгурское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
52. Талдыкорганское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
53. Текелийское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Атырауская область
54. Атырауское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
55. Жылыойское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
56. Индерское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

57. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Исатай аудандық аумақтық басқармасы
58. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қызылқоға аудандық аумақтық басқармасы
59. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Құрманғазы аудандық аумақтық басқармасы
60. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Махамбет аудандық аумақтық басқармасы
61. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мақат аудандық аумақтық басқармасы
62. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Атырау қалалық аумақтық басқармасы
Шығыс Қазақстан облысы
63. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық басқармасы
64. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Абай аудандық аумақтық басқармасы
65. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Аягөз аудандық аумақтық басқармасы
66. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Бесқарағай аудандық аумақтық басқармасы
67. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Бородулиха аудандық аумақтық басқармасы
68. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Глубокое аудандық аумақтық басқармасы
69. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жарма аудандық аумақтық басқармасы
70. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Зайсан аудандық аумақтық басқармасы
71. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Зыряновск аудандық аумақтық басқармасы
72. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қатонқарағай аудандық аумақтық басқармасы
73. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Көкпекті аудандық аумақтық басқармасы
74. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Күршім аудандық аумақтық басқармасы
75. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тарбағатай аудандық аумақтық басқармасы
76. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ұлан аудандық аумақтық басқармасы
77. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Үржар аудандық аумақтық басқармасы
78. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шемонаиха аудандық аумақтық басқармасы
79. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Лениногорск қалалық аумақтық басқармасы
80. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Семей қалалық аумақтық басқармасы

57. Исатайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
58. Кзылкогинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
59. Курмангазинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
60. Махамбетское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
61. Макатское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
62. Атырауское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Восточно-Казахстанская область
63. Восточно-Казахстанское областное территориальное управление
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
64. Абайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
65. Аягозское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
66. Бескарагайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
67. Бородулихинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
68. Глубоковское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
69. Жарминское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
70. 3айсанское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
71. 3ыряновское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
72. Катон-Карагайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
73. Кокпектинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
74. Курчумское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
75. Тарбагатайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
76. Уланское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
77. Урджарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
78. Шемонаихинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
79. Лениногорское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
80. Семипалатинское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

81. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Курчатов қалалық аумақтық басқармасы
82. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өскемен қалалық аумақтық басқармасы
Жамбыл облысы
83. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жамбыл облыстық аумақтық басқармасы
84. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Байзақаудандық аумақтық басқармасы
85. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жамбыл аудандық аумақтық басқармасы
86. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жуалы аудандық аумақтық басқармасы
87. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қордай аудандық аумақтық басқармасы
88. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тұрар Рысқұлов аудандық аумақтық басқармасы
89. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мерке аудандық аумақтық басқармасы
90. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мойынқұм аудандық аумақтық басқармасы
91. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сарысу аудандық аумақтық басқармасы
92. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Талас аудандық аумақтық басқармасы
93. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шу аудандық аумақтық басқармасы
94. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тараз қалалық аумақтық басқармасы
Батыс Қазақстан облысы
95. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық басқармасы
96. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақжайық аудандық аумақтық басқармасы
97. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Бөрілі аудандық аумақтық басқармасы
98. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жаңақала аудандық аумақтық басқармасы
99. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жәнібек аудандық аумақтық басқармасы
100. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Зеленое аудандық аумақтық басқармасы
101. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Казталовка аудандық аумақтық басқармасы
102. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қаратөбе аудандық аумақтық басқармасы
103. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сырым аудандық аумақтық басқармасы
104. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тасқала аудандық аумақтық басқармасы

81. Курчатовское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
82. Усть-Каменогорское городское территориальное управление
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Жамбылская область
83. Жамбылское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
84. Байзакское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
85. Жамбылское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
86. Жуалынское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
87. Кордайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
88. Турара Рыскуловское районное территориальное управление
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
89. Меркенское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
90. Мойынкумское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
91. Сарысуское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
92. Таласское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
93. Шусское районное территориальное управление Министерства
сельского
хозяйства Республики Казахстан
94. Таразское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Западно-Казахстанская область
95. Западно-Казахстанское областное территориальное управление
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
96. Акжаикское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
97. Бурлинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
98. Джангалинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
99.  Джаныбекское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
100. Зеленовское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
101. Казталовское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
102. Каратобинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
103. Сырымское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
104. Таскалинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

105. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Теректі аудандық аумақтық басқармасы
106. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орда аудандық аумақтық басқармасы
107. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шыңғырлау аудандық аумақтық басқармасы
108. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орал қалалық аумақтық басқармасы
Қарағанды облысы
109. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарағанды облыстық аумақтық басқармасы
110. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Абай аудандық аумақтық басқармасы
111. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақтоғай аудандық аумақтық басқармасы
112. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Бұқар жырау аудандық аумақтық басқармасы
113. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жаңаарқа аудандық аумақтық басқармасы
114. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарқаралы аудандық аумақтық басқармасы
115. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Нұра аудандық аумақтық басқармасы
116. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Осакаровка аудандық аумақтық басқармасы
117. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ұлытау аудандық аумақтық басқармасы
118. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шет аудандық аумақтық басқармасы
119. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жезқазған қалалық аумақтық басқармасы
120. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шахтинск қалалық аумақтық басқармасы
121. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарағанды қалалық аумақтық басқармасы
122. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Саран қалалық аумақтық басқармасы
123. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Теміртау қалалық аумақтық басқармасы
124. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сәтпаев қалалық аумақтық басқармасы
125. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қаражал қалалық аумақтық басқармасы
126. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балқаш қалалық аумақтық басқармасы
126-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Приозерск қалалық аумақтық басқармасы
Қостанай облысы
127. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қостанай облыстық аумақтық басқармасы

105. Теректинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
106. Урдинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
107. Чингирлауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
108. Уральское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Карагандинская область
109. Карагандинское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
110. Абайское районное территориальное управление Министерства
сельской хозяйства Республики Казахстан
111. Актогайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
112. Бухаржирауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
113. Жанааркинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
114. Каркаралинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
115. Нуринское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
116. Осакаровское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
117. Улытауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
118. Шетское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
119. Жезказганское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
120. Шахтинское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
121. Карагандинское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
122. Сараньское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
123. Темиртауское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
124. Сатпаевское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
125. Каражалское городское территориальное управление Министерств:!
сельского хозяйства Республики Казахстан
126. Балхашское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
126-1. Приозерское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Костанайская область
127. Костанайское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

128. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алтынсарин аудандық аумақтық басқармасы
129. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Амангелді аудандық аумақтық басқармасы
130. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Әулиекөл аудандық аумақтық басқармасы
131. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Денисов аудандық аумақтық басқармасы
132. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жангелдин аудандық аумақтық басқармасы
133. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жітіқара аудандық аумақтық басқармасы
134. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қамысты аудандық аумақтық басқармасы
135. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарабалық аудандық аумақтық басқармасы
136. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарасу аудандық аумақтық басқармасы
137. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қостанай аудандық аумақтық басқармасы
138. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Меңдіқара аудандық аумақтық басқармасы
139. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Наурызым аудандық аумақтық басқармасы
140. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сарыкөл аудандық аумақтық басқармасы
141. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Таран аудандық аумақтық басқармасы
142. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ұзынкөл аудандық аумақтық басқармасы
143. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Федеровка аудандық аумақтық басқармасы
144. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Арқалық қалалық аумақтық басқармасы
145. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қостанай қалалық аумақтық басқармасы
146. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Лисаковск қалалық аумақтық басқармасы
147. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Рудный қалалық аумақтық басқармасы
Қызылорда облысы
148. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қызылорда облыстық аумақтық басқармасы
149. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Арал аудандық аумақтық басқармасы
150. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жалағаш аудандық аумақтық басқармасы
151. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жаңақорған аудандық аумақтық басқармасы

128. Алтынсаринское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
129. Амангельдинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
130. Аулиекольское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
131. Денисовское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
132. Джангильдинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
133. Житикаринское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
134. Камыстинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
135. Карабалыкское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
136. Карасуское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
137. Костанайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
138. Мендыкаринское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
139. Наурзумское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
140. Сарыкольское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
141. Тарановское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
142. Узункольское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
143. Федоровское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
144. Аркалыкское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
145. Костанайское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
146. Лисаковское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
147. Рудновское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Кызылординская область
148. Кызылординское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
149. Аральское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
150. Жалагашское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
151. Жанакоргинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

152. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қазалы аудандық аумақтық басқармасы
153. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қармақшы аудандық аумақтық басқармасы
154. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сырдария аудандық аумақтық басқармасы
155. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шиелі аудандық аумақтық басқармасы
156. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қызылорда қалалық аумақтық басқармасы
Маңғыстау облысы
157. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Маңғыстау облыстық аумақтық басқармасы
158. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Маңғыстау аудандық аумақтық басқармасы
159. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қарақия аудандық аумақтық басқармасы
160. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Түпқараған аудандық аумақтық басқармасы
161. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Бейнеу аудандық аумақтық басқармасы
162. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жаңаөзен аудандық аумақтық басқармасы
163. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақтау қалалық аумақтық басқармасы
Павлодар облысы
164. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Павлодар облыстық аумақтық басқармасы
165. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Баянауыл аудандық аумақтық басқармасы
166. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Железинка аудандық аумақтық басқармасы
167. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ертіс аудандық аумақтық басқармасы
168. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Качиры аудандық аумақтық басқармасы
169. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Лебяжье аудандық аумақтық басқармасы
170. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Май аудандық аумақтық басқармасы
171. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Павлодар аудандық аумақтық басқармасы
172. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Успенка аудандық аумақтық басқармасы
173. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақтоғай аудандық аумақтық басқармасы
174. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шарбақты аудандық аумақтық басқармасы
175. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақсу қалалық аумақтық басқармасы

152. Казалинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
153. Кармакчинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
154. Сырдарьинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
155. Шиелийское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
156. Кызылординское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Мангистауская область
157. Мангистауское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
158. Мангистауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
159. Каракиянское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
160. Тупкараганское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
161. Бейнеуское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
162. Жана-Озенское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
163. Актауское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Павлодарская область
164. Павлодарское областное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
165. Баянаульское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
166. Железинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
167. Иртышское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
168. Качирское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
169. Лебяжинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
170. Майское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
171. Павлодарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
172. Успенское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
173. Актогайское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
174. Щербактинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
175. Аксуское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

176. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Екібастұз қалалық аумақтық басқармасы
177. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Павлодар қалалық аумақтық басқармасы
Солтүстік Қазақстан облысы
178. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық басқармасы
179. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Айыртау аудандық аумақтық басқармасы
180. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақжар аудандық аумақтық басқармасы
181. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Аққайың аудандық аумақтық басқармасы
182. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Булаево аудандық аумақтық басқармасы
183. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Есіл аудандық аумақтық басқармасы
184. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жамбыл аудандық аумақтық басқармасы
185. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қызылжар аудандық аумақтық басқармасы
186. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мамлютка аудандық аумақтық басқармасы
187. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сергеевка аудандық аумақтық басқармасы
188. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тайынша аудандық аумақтық басқармасы
189. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тимирязев аудандық аумақтық басқармасы
190. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Уәлиханов аудандық аумақтық басқармасы
191. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Целинный аудандық аумақтық басқармасы
192. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Петропавловск қалалық аумақтық басқармасы
Оңтүстік Қазақстан облысы
193. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық басқармасы
194
195. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Бәйдібек аудандық аумақтық басқармасы
196. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қазығұрт аудандық аумақтық басқармасы
197. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мақтаарал аудандық аумақтық басқармасы
198. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ордабасы аудандық аумақтық басқармасы
199. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Отырар аудандық аумақтық басқармасы

176. Экибастузское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
177. Павлодарское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область
178. Северо-Казахстанское областное территориальное управление
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
179. Айыртауское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
180. Акжарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
181. Аккайынское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
182. Булаевское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
183. Есильское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
184. Жамбылское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
185. Кызылжарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
186. Мамлютское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
187. Сергеевское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
188. Тайыншинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
189. Тимирязевское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
190. Уалихановское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
191. Целинное районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
192. Петропавловское городское территориальное управление
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Южно-Казахстанская область
193. Южно-Казахстанское областное территориальное управление
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
194. (исключена - N 1534 от 16.10.00 г.)
195. Байдибекское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
196. Казыгуртское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
197. Махтааральское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
198. Ордабасинское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
199. Отрарское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан

200. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сайрам аудандық аумақтық басқармасы
201. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Сарыағаш аудандық аумақтық басқармасы
202. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Созақ аудандық аумақтық басқармасы
203. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Төле би аудандық аумақтық басқармасы
204. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Түлкібас аудандық аумақтық басқармасы
205. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шардара аудандық аумақтық басқармасы
206. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Арыс қалалық аумақтық басқармасы
207. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Түркістан қалалық аумақтық басқармасы
208. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Шымкент аудандық аумақтық басқармасы
209. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ленгер қалалық аумақтық басқармасы
210. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Кентау қалалық аумақтық басқармасы
Астана қаласы
211. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Астана қаласы бойынша аумақтық басқармасы
Алматы қаласы
212. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алматы қаласы бойынша аумақтық басқармасы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 24 қыркүйектегі
N 1451 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал дәрігерлік қадағалау комитетіне ведомстволық бағыныстағы жекелеген ұйымдар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 мамырдағы N 552 P990552_ қаулысына:
1) атауындағы "Министрліктің Мал дәрігерлік қадағалау жөніндегі комитеті" деген сөздер "Министрлік" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) 4-тармақтағы "Министрліктің Мал дәрігерлік қадағалау комитеті" деген сөздер "Министрлік" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) 5-тармақтағы "Министрліктің Мал дәрігерлік қадағалау жөніндегі комитеті" деген сөздер "Министрлік" деген сөзбен ауыстырылсын;
3. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Өсімдіктер карантині жөніндегі комитетінің "Фумигациялық сараптау" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 мамырдағы N 649 P990649_ қаулысына:
1) атауындағы "Өсімдіктер карантині жөніндегі комитетінің" деген сөздер алынып тасталсын;
2) 2-тармақтағы "Министрліктің Өсімдіктер карантині жөніндегі комитеті" деген сөздер "Министрлік" деген сөзбен ауыстырылсын;

200. Сайрамское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
201. Сарыагашское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
202. Сузакское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
203. Толебийское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
204. Тюлькубасское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
205. Шардаринское районное территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
206. Арысьское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
207. Туркестанское городское территориальное управление Министерств
сельского хозяйства Республики Казахстан
208. Шымкентское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
209. Ленгерское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
210. Кентауское городское территориальное управление Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
город Астана
211. Территориальное управление Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан по городу Астане
город Алматы
212. Территориальное управление Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан по городу Алматы
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 1999 года № 1451
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года № 552 P990552_ "Об отдельных организациях подведомственных Комитету ветеринарного надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":
1) в названии слова "Комитету по ветеринарному надзору Министерства" заменить словом "Министерству";
2) в пункте 4 слова "Комитет ветеринарного надзора Министерства" заменить словом "Министерство";
3) в пункте 5 слова "Комитету по ветеринарному надзору Министерства" заменить словом "Министерству".
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999
года № 649
P990649_
"О создании Республиканского государственного
предприятия
"ФУМЭКС" Комитета по карантину растений Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан":
1) в названии слова "Комитета по карантину растений" исключить;
2) в пункте 2 слова ", Комитет по карантину растений Министерства"
заменить словом "Министерство";

3)3-тармақтағы  "Министрліктің Өсімдіктер карантині жөніндегі комитеті" деген сөздер "Министрлік" деген сөзбен ауыстырылсын.

3) в пункте 3 слова "Комитету по карантину растений Министерства"
заменить словом "Министерству".
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)