Шахтинск қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XII сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 468/12 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 мамырда N 8-8-66 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010 жылғы 9 шілдедегі N 581/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010.07.09 N 581/21 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 28 маусымдағы "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 1092 "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қаулысына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-28, 2006 жылғы 3 қарашадағы N 43 (842) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған, 2006 жылғы 10 қарашадағы N 44 (843) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі ХХХІV сессиясының "Шахтинск қалалық Маслихаттың "Азаматтарға тұрғын үй жәрдем ақыларын және тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудегі ұсыныстар Ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 10 қазандағы XXVII сессисының N 240/27 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" N 312/34 шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-42, 2007 жылғы 7 қыркүйектегі N 36 (886) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 3 сәуірдегі V сессиясының "Шахтинск қалалық Маслихаттың 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" N 390/5  шешіміменөзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-52, 2008 жылғы 16 мамырдағы N 19 (921) "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ келесі басылымда баяндалсын:
"Тұрғын үй жәрдемақысы Шахтинск аумағында тұрғылықты тұрақты тұратын адамдарға мынадай жағдайда, егер тұрғын үйді күтіп ұстау төлеміне шыққан шығын, көп бөлмелі тұрғын үй кондоминиумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу, қатты отын мен коммуналдық қызметті тұтыну тұрғын үй алаңының мөлшері шегінде болса, нақты тұратын жалпы алаң көлемінен жоғары болмай және осы мақсатқа жіберілетін шығындар шегіндегі үлестен артпайтын отбасы бюджетінің коммуналдық қызметті тұтыну мен тұрғын үйді ұстауға, көп бөлмелі тұрғын үй кондоминиумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу, қатты отын сатып алуға, сонымен қатар, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына шыққан шығындар мөлшерлері болса ғана беріледі. Тұрғын үйді күтіп ұстауға, көп бөлмелі тұрғын үй кондоминиумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу, тұтынған коммуналдық қызметтер төлеміне, қатты отын сатып алуға және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуы, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізу кестесі, жоспарланған жөндеу жұмыстарының көлемі және олардың шыққан шығындардың шектік үлесі Қазақстан Республикасының қолданылатын заңнамасына сәйкес белгіленеді. Тұрғын үйді күтіп ұстауға, көп бөлмелі тұрғын үй кондоминиумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу, тұтынған коммуналдық қызметтер төлеміне, қатты отын сатып алуға және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына шыққан шығындардың шектік үлесі отбасының жиынтық табысының 10 % мөлшерінде белгіленеді".

О внесении изменения в решение XXVII сессии Шахтинского городского Маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2009 года N 468/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 13 мая 2009 года N 8-8-66. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 июля 2010 года N 581/21
Сноска. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.07.2010 N 581/21.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 28 июня 2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года N 1092 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии Шахтинского городского Маслихата "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" от 10 октября 2006 года N 240/27 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-28, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 3 ноября 2006 года N 43 (842), опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 10 ноября 2006 года N 44 (843), внесены изменения решением XXXIV сессии городского Маслихата от 12 июля 2007 года N 312/34 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII сессии городского маслихата от 10.10.2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-42, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 7 сентября 2007 года N 36 (886), внесены изменения решением V сессии городского Маслихата от 3 апреля 2008 года N 390/5 "О внесении изменений в решение XXVII сессии городского Маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-52, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 16 мая 2008 года N 19 (921) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Жилищные пособия предоставляются лицам, постоянно проживающим на территории Шахтинского региона, в том случае, если расходы на оплату содержания жилья, капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома, потребление коммунальных услуг и твердого топлива в пределах норм, обеспечиваемых компенсационными мерами, но не более фактических расходов на содержание жилища, капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома, потребление коммунальных услуг, приобретение твердого топлива, а также повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций в бюджете семьи превышают долю предельно допустимых расходов на эти цели.
Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья, капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома, потребления коммунальных услуг, приобретения твердого топлива и повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций, график проведения капитального ремонта жилых домов, планируемые объемы ремонтных работ и их предельная стоимость устанавливаются в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан. Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья, капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома, потребления коммунальных услуг, приобретения твердого топлива и повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 10 %".

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілген және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қарым-қатынасқа таратылады.
Сессия төрайымы                            Н. Дериева
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Ә. Сатова

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, действующие на 1 января 2009 года и возникшие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Н. Дериева
Секретарь городского Маслихата             А. Сатова