Мемлекеттiк мекемелердегi бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк жүйесiн мемлекеттiк реттеудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 95 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 18 наурызда № 6829 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 59 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 10.02.2016 № 59 бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі (4-т. қараңыз).
«Бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептiлiк жүйесін мемлекеттік реттеудің ерекшеліктері туралы нұсқаулық;
2) алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3) Осы бұйрықтың 122-қосымшасына сәйкес Мемлекеттік мекемелердің ұзақ мерзімді активтері бойынша тозудың жылдық нормалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.04.27 № 219 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі), 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының мемлекеттік мекемелерге арналған бухгалтерлік құжат нысандарының альбомын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық департаменті директорының 1998 жылғы 1 желтоқсандағы № 548 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 677 болып тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын, ұйымдарға арналған бухгалтерлік нысандардың альбомына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі № 405 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1258 болып тіркелген);
3) «Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мекемелерге арналған бухгалтерлiк құжат нысандарының альбомын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық департаментi директорының 1998 жылғы 1 желтоқсандағы № 548 бұйрығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық комитеті төрағасының 2005 жылғы 17 қарашадағы № 50 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3969 болып тіркелген, 2005 жылғы 28 желтоқсандағы № 179-180(804) «Заң газетінде» жарияланған).

О некоторых вопросах государственного регулирования системы бухгалтерского учета и финансовой отчетности в государственных учреждениях
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2011 года № 95. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2011 года № 6829. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10 февраля 2016 года № 59
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 10.02.2016 № 59.
Примечание РЦПИ!
Приказ вводится в действие с 01.01.2013.
В соответствии с пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Инструкцию об особенностях государственного регулирования системы бухгалтерского учета и финансовой отчетности в государственных учреждениях согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) исключен приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
3) Годовые нормы износа по долгосрочным активам государственных учреждений, согласно приложению 122 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 27.04.2011 № 219 (вводится в действие с 01.01.2013); от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Директора Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 548 "Об утверждении Альбома форм бухгалтерской документации для государственных учреждений Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 677);
2) приказ Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года № 405 "О внесении изменений и дополнений в Альбом форм бухгалтерской документации для организаций, содержащихся за счет государственного бюджета Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1258);
3) приказ Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года № 50 "О внесении дополнений и изменений в приказ Директора Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 548 "Об утверждении Альбома форм бухгалтерской документации для государственных учреждений Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3969, опубликованный в "Юридической газете" от 28 декабря 2005 г. № 243-244 (977-978)).

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік, аудиторлық қызмет әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына
1-қосымша
Мемлекеттiк мекемелердегi бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк жүйесiн мемлекеттiк реттеудің ерекшелiктерi туралы нұсқаулық
1. Жалпы ереже
1. Осы Мемлекеттiк мекемелердегi бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк жүйесiн мемлекеттiк реттеудің ерекшелiктерi туралы нұсқаулық «Бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк туралы» Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 393 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есеп жүргізу ережесіне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6443 болып тіркелген) сәйкес әзірленіп, республикалық және жергілікті бюджеттер есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есеп жүргізу тәртібінің кейбір ерекшеліктерін белгілейді.
2. Бухгалтерлік есепті ұйымдастыру
2. Мемлекеттік мекемеде бухгалтерлік есепті оның дербес құрылымдық бөлімшесі болып табылатын мемлекеттік мекеменің бухгалтерлік қызметі немесе бас бухгалтер басқаратын орталықтандырылған бухгалтериясы жүзеге асырады.
3. Бухгалтерлік қызметі жоқ мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есеп пен есептілікті мекеме басшысының жазбаша өкімімен тағайындалған тиісті маман жүзеге асырады.
4. Орталықтандырылған есепке алу бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің бұйрығымен бекітілетін Орталықтандырылған бухгалтерия туралы ережеге сәйкес жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік мекемелердегі бухгалтерлік қызметтер мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілігі саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамасының сақталуын, қаржыландыру жоспарының орындалу барысын, ұйымдармен, мемлекеттік мекемелермен және тұлғалармен есеп айырысудың жағдайын, ақша қаражаты мен материалдық құндылықтардың сақталуын бақылау үшін толық және шынайы ақпаратпен мемлекеттік мекемелерді қамтамасыз етеді.
6. Бухгалтерлік есеп тіркелімдерінде жазбалар үшін негіз болып қызмет ететін құжаттар бас бухгалтер белгілеген және мемлекеттік мекеменің басшысы бекіткен мерзімде бухгалтерлік қызметке ұсынылады.

3. Департаменту методологии бухгалтерского учета и финансовой отчетности, аудиторской деятельности Министерства финансов Республики Казахстан (Тулеуов А.О.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2013 года.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Инструкция об особенностях государственного регулирования
системы бухгалтерского учета и финансовой отчетности в
государственных учреждениях
1. Общее положение
1. Настоящая Инструкция об особенностях государственного регулирования системы бухгалтерского учета и финансовой отчетности в государственных учреждениях разработана в соответствии с Законом  Республики Казахстан "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности", Правилами ведения бухгалтерского учета в государственных учреждениях, утвержденными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 393 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6443), и устанавливает некоторые особенности порядка ведения бухгалтерского учета в государственных учреждениях, содержащихся за счет республиканского и местных бюджетов.
2. Организация бухгалтерского учета
2. Бухгалтерский учет в государственном учреждении осуществляется бухгалтерской службой государственного учреждения, являющейся его самостоятельным структурным подразделением или централизованной бухгалтерией, возглавляемой главным бухгалтером.
3. В государственных учреждениях, не имеющих бухгалтерскую службу, бухгалтерский учет и отчетность может осуществляться соответствующим специалистом, назначенным письменным распоряжением руководителя государственного учреждения.
4. Централизованный учет осуществляется в соответствии с Положением о централизованной бухгалтерии, которое утверждается приказом администратора бюджетных программ.
5. Бухгалтерская служба в государственных учреждениях обеспечивает полной и достоверной информацией государственные органы для контроля за соблюдением законодательства Республики Казахстан в сфере бухгалтерского учета и финансовой отчетности государственных учреждений, за ходом исполнения плана финансирования, состоянием расчетов с организациями, государственными учреждениями и лицами, сохранностью денежных средств и материальных ценностей.
6. Документы, служащие основанием для записей в регистрах бухгалтерского учета, представляются в бухгалтерскую службу в сроки, установленные главным бухгалтером и утвержденные руководителем государственного учреждения.

3. Бухгалтерлік құжаттама
7. Операция мен оқиғаларды жасау фактісін белгілейтін, дұрыс рәсімделген бастапқы құжаттар бухгалтерлік есептің тіркелімдерінде жазбаларды көрсетуге негіз болып табылады.
8. Есепке алынған алғашқы құжаттардағы ақпарат бухгалтерлік есептің тіркелімдерінде жинақталады және жүйелендіріледі.
9. Бухгалтерлік есеп тіркелімдеріндегі жазбалар бастапқы құжаттардан, оларды алғаннан кейін келесі күннен кешіктірмей жүргізіледі. Әр ай аяқталғаннан кейін талдамалы есеп тіркелімдерінде айналымдар қорытындысы саналады және қосалқы шоттар бойынша қалдықтар шығарылады.
10. Мемлекеттік мекеме бухгалтерлік есептің мемориалдық-ордерлік нысаны бойынша бухгалтерлік есепті жүзеге асырады.
11. Мемлекеттiк мекемелерде бухгалтерлiк есепті жүргізу кезінде бастапқы құжаттар мен бухгалтерлік есеп тіркелімдерінің рәсімделуі мемлекеттік мекемелерге арналған бухгалтерлік құжаттама нысандарының альбомына сәйкес жүзеге асырылады.
12. Мемлекеттік мекеме ұзақ мерзімді активтердің амортизациясын есептеу үшін мемлекеттік мекемелердің ұзақ мерзімді активтері бойынша тозудың жылдық нормаларын пайдаланады.
Ескерту. 1-қосымша 12-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 2011.04.27 № 219 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 2-қосымша
Негізгі құралдар мен инвестициялық жылжымайтын мүлікті қабылдау-тапсыру (орналастыру) актісі
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 3-қосымша
№ _____ биологиялық активтерді (жануарларды) қабылдау тапсыру
(орналастыру) актісі
Ескерту. 3-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 4-қосымша
№ _____ биологиялық активтерді (өсімдіктерді) қабылдау-тапсыру
(орналастыру) актісі
Ескерту. 4-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 5-қосымша
Материалдық емес активтерді қабылдау-тапсыру актісі
Ескерту. 5-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 6-қосымша
Негізгі құралдар, инвестициялық жылжымайтын мүлікті
есептен шығару актісі

3. Бухгалтерская документация
7. Основанием для отражения записей в регистрах бухгалтерского учета служат надлежаще оформленные первичные документы, которые фиксируют факт совершения операции или события.
8. Информация, содержащаяся в принятых к учету первичных документах, накапливается и систематизируется в регистрах бухгалтерского учета.
9. Записи в регистрах бухгалтерского учета производятся с первичных документов не позднее следующего дня после их получения. По окончании каждого месяца в регистрах аналитического учета подсчитываются итоги оборотов и выводятся остатки по субсчетам.
10. Государственное учреждение осуществляет бухгалтерский учет по мемориально-ордерной форме бухгалтерского учета.
11. Оформления первичных документов и регистров бухгалтерского учета при ведении бухгалтерского учета в государственных учреждениях осуществляется в соответствии с Альбомом форм бухгалтерской документации для государственных учреждений.
12. Государственное учреждение для начисления амортизации долгосрочных активов использует годовые нормы износа по долгосрочным активам государственных учреждений.
Сноска. Приложение 1 дополнено пунктом 12 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 27.04.2011 № 219 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № ОС-1
Акт приемки-передачи (перемещения) основных средств и
инвестиционной недвижимости
Сноска. Приложение 2 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № БА-1
Акт № _____ приемки-передачи (перемещения) биологических
активов (животных)
Сноска. Приложение 3 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № БА-1А
Акт № _____ приемки-передачи (перемещения) биологических
активов (растений)
Сноска. Приложение 4 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № НОС-1
Акт приемки-передачи нематериальных активов
Сноска. Приложение 5 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № ОС-3
Акт на списание основных средств, инвестиционной недвижимости

Ескерту. 6-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 7-қосымша
Авто көлік құралдарын есептен шығаруға арналған акті
Ескерту. 7-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 8-қосымша
Биологиялық активтерді (малдарды) есептен шығару
№ ______________ актісі
Ескерту. 8-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 9-қосымша
№ ____ биологиялық активтерді (өсімдіктерді) есептеу шығару актісі
Ескерту. 9-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 10-қосымша
№ _______ мемлекеттік мекемелерде негізгі құралдар мен
инвестциялық жылжымайтын мүлікті есепке алу түгендеу карточкасы
Ескерту. 10-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 11-қосымша
№ ___ мемлекеттік мекемелерде ауыл шаруашылығы қызметімен
байланысты емес жануарлар (жұмыс малы), өсімдіктерді есепке алу
түгендеу карточкасы
Ескерту. 11-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 12-қосымша
№ _______ мемлекеттік мекемелерде негізгі құралдар,
инвестициялық жылжымайтын мүлікті топтық есепке алу түгендеу
карточкасы
Ескерту. 12-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 13-қосымша
Мемлекеттік мекемелерде биологиялық активтерді (жануарларды)
есепке алу түгендеу карточкасы
Ескерту. 13-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 14-қосымша
Мемлекеттік мекемелерде биологиялық активтерді (өсімдіктерді)
есепке алу түгендеу карточкасы

Сноска. Приложение 6 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № ОС-4
Акт на списание автотранспортных средств
Сноска. Приложение 7 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № БА-2
Акт № ____ на списание биологических активов (животных)
Сноска. Приложение 8 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № БА-2А
Акт № ____ на списание биологических активов (растений)
Сноска. Приложение 9 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № ОС-6
Инвентарная карточка № _______ учета основных средств и
инвестиционной недвижимости в государственных учреждениях
Сноска. Приложение 10 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № ОС-8
Инвентарная карточка № ___ учета животных (рабочий скот),
растений, не связанных с сельскохозяйственной деятельностью
в государственных учреждениях
Сноска. Приложение 11 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № ОС-9
Инвентарная карточка № _______ группового учета основных
средств, инвестиционной недвижимости в государственных
учреждениях
Сноска. Приложение 12 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № БА-3
Инвентарная карточка учета биологических активов (животных)
в государственных учреждениях
Сноска. Приложение 13 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № БА-3А
Инвентарная карточка учета биологических активов (растений)
в государственных учреждениях

Ескерту. 75-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 76-қосымша
1 мемориалдық ордер
_________________________________ ж
Мемлекеттік мекеменің кодтарында қаражат қозғалысы бойынша
жинақтау ведомості
Ескерту. 76-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 77-қосымша
3 мемориалдық ордер
_________________________________ ж
Ақылы қызметтер ҚБШ, демеушілік, қайырымдылық көмек ҚБШ, сыртқы
заемдер мен гранттар бойынша бюджеттік инвестициялық
жобаларында шетел валютасы есебінде және арнайы есептерде
ақшалай қаражатты уақытша орналастыру ҚБШ ақшалай қаражатты
есепке алудың жинақтау ведомості
Ескерту. 77-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 78-қосымша
Кассалық кітап
_________ жылға
Ескерту. 78-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 79-қосымша
Шығыс кассалық ордер № ______
Ескерту. 79-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 80-қосымша
№ _______________ дербес шот
аз қамтылған отбасылардың балаларына жәрдемақы алушыларға арналған
Ескерту.80-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 81-қосымша
Мақсатты тағайындау бойынша қолма-қол ақшаны бақылау
КІТАБЫ
Ескерту. 81-қосымша алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011.08.02 № 389 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 95 бұйрығына 82-қосымша
Ақылы қызмет, демеушілік және қайырымдылық көмектен, уақытша
ақша салудан келіп түскен мақсатты тағайындау бойынша қолма қол
ақшаны пайдалану
КІТАБЫ Мемлекеттік мекеменің коды _____________________ айы ______ ж.

Сноска. Приложение 75 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 76
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № 381
Мемориальный ордер 2
за ___________________ г.
Накопительная ведомость по движению средств на кодах
государственных учреждений
Сноска. Приложение 76 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 77
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № 381
Мемориальный ордер 3
за _________________________ г.
Накопительная ведомость по учету денежных средств на КСН
платных услуг, КСН спонсорской, благотворительной помощи, КСН
временного размещения денежных средств, на счете в иностранной
валюте и специальных счетах бюджетного инвестиционного проекта
по внешним займам и грантам
Сноска. Приложение 77 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 78
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № 440
Кассовая книга
на _______ год
Сноска. Приложение 78 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 79
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № 450
Расходный кассовый ордер № ____
Сноска. Приложение 79 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 80
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № 2-д
Лицевой счет № _______________
получателя пособий на детей из малообеспеченных семей
Сноска. Приложение 80 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 81
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № 453
КНИГА
контроля использования наличных денег по целевому назначению
Сноска. Приложение 81 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 02.08.2011 № 389 (вводится в действие с 01.01.2013).
Приложение 82
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2011 года № 95
Форма № 454
КНИГА
контроля использования наличных денег по целевому назначению,
поступивших от платных услуг, спонсорской и
благотворительной помощи, временного размещения денег