Алматы облысының мемлекеттік орман қорының аумағында өрт қауіпсіздігін күшейту шаралары туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 08 мамырдағы N 121 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 05 маусымда N 2093 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 06 наурыздағы N 70 қаулысымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 06.03.2013 N 70 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 15-бабындағы 11-тармаққа және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 1726 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасының ормандарындағы өрт қауіпсіздігі ережесінің" 5-тармағының 10-тармақшасына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелерінің басшылары Алматы облысының мемлекеттік орман қорында, әсіресе Іле, Қаратал, Ақсу, Лепсі, Тентек өзендері жайылмасында орманды пайдалану құқығын тоқтата тұрсын және ормандағы өрт шығу қаупі жоғары кезеңде жеке тұлғалардың орман қорының аумағында болуына 2012 жылдың 15 қазанына дейін тыйым салсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұсаханов

О мерах по усилению пожарной безопасности на территории государственного лесного фонда Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 08 мая 2012 года N 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 05 июня 2012 года за N 2093. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 06 марта 2012 года N 70
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 06.03.2013 N 70.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 11 статьи 15 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года и подпункта 10 пункта 5 Правил пожарной безопасности в лесах Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года N 1726, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Руководителям государственных учреждений лесного хозяйства запретить пребывание физических лиц и приостановить право лесопользования на территории государственного лесного фонда Алматинской области, особенно по поймам рек Или, Каратал, Аксу, Лепсы, Тентек, в период высокой пожарной опасности в лесах до 15 октября 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов