Қазақстан Республикасының Президентін, Парламент Мәжілісі және Сенат, мәслихаттар депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы
Қарағанды қалаcы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 33/08 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 тамызда № 2729 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды қаласы әкімдігінің 29.06.2017 № 26/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасының Президенті, Парламент Мәжілісі және Сенат, мәслихаттардың депутаттары болуға үміткерлердің сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (А.М. Ғазалиев – келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазыбек би атындағы ауданның әкімі Р.Х. Қабжановқа және Октябрь ауданының әкімі Е.О. Темірхановқа жүктелсін.
4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 5 қыркүйектегі "Парламент Сенатына депутаттарды сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру, сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін орындарды анықтау туралы" № 35/19 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 8-1-76 болып тіркелген, 2008 жылғы 25 қазандағы "Индустриальная Караганда" № 133-134 (20679-20680), 2008 жылғы 25 қазандағы "Орталық Қазақстан" № 165-166 (20549) газеттерінде жарияланған), Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Президентін, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 55/01 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 8-1-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 139 (21153), 2011 жылғы 8 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 204-205 (21195) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі
Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 13 тамыздағы
№ 33/08 қаулысына
1 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша
сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекенжайлары
Аудан атауы
Үй-жайлардың
мекенжайы
Жалпы көлемi
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің химия факультетінің акт залы, Мұқанов көшесі, 41 (келісім бойынша)
153 орын
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Саңыраулар мәдениет үйінің акт залы, Н. Әбдіров даңғылы, 31
90 орын
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Қарағанды тамақтандыру және сервис колледжінің акт залы, Баженов көшесі, 164
300 орын
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Қарағанды облысы бойынша педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты" "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы филиалының акт залы, Жәнібеков көшесі, 42 (келісім бойынша)
100 орын
5.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Д.А. Қонаев атындағы колледждің акт залы, Ермеков көшесі, 28 (келісім бойынша)
100 орын
6.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Молодежный" мәдениет үйінің залы, 22 ықшамаудан
577 орын
7.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Темiржолшылар" мәдениет үйінің залы, М. Мәметова көшесі, 111
412 орын
8.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Жаңа Майқұдық мәдениет үйінің кіші залы, Магнитогорская көшесі, 19
270 орын
Қарағанды қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 13 тамыздағы
№ 33/08 қаулысына
2 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша
баспа материалдарын орналастыру орындарының орналасуы
Аудан атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
С.Сейфуллин көшесі бойынша "Монша" аялдамасындағы музыкалық комедия театрының ақпараттық қалқаны
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Степной-3 ықшамауданы, "Турист" дүкенi аялдамасы жанындағы ақпараттық қалқан
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы Кеншілер мәдениет сарайы жанындағы ақпараттық қалқан
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы С. Сейфуллин атындағы қазақ драма театрының алдындағы ақпараттық қалқан
5.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Құрылысшылар даңғылы бойынша "Емхана" аялдамасындағы ақпараттық қалқан
6.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
К. Станиславский атындағы орыс драма театрының алдындағы ақпараттық қалқан
7.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Ботагөз" кинотеатрының ауданындағы ақпараттық қалқан
8.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Ұмай" сауда үйінің алдындағы ақпараттық қалқан
9.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Автобекеттегі ақпараттық қалқан, 21 ықшамаудан
10.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Автобекеттегі ақпараттық қалқан, 23 ықшамаудан
11.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Мануильский көшесі, 6 бойынша, ақпараттық қалқан (Сұрыптау)

Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента, депутатов Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, маслихатов
Постановление акимата города Караганды от 13 августа 2014 года № 33/08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2014 года № 2729
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата города Караганды от 29.06.2017 № 26/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Предоставить помещения для встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению 1.
2. Совместно с городской избирательной комиссией (Газалиев А.М. – по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на акима района имени Казыбек би Кабжанова Р.Х. и акима Октябрьского района Темирханова Е.О.
4. Признать утратившими силу постановление акимата города Караганды от 5 сентября 2008 года № 35/19 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Сената Парламента" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-76, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 октября 2008 года № 133-134 (20679-20680), "Орталық Қазақстан" от 25 октября 2008 года № 165-166 (20549)), постановление акимата города Караганды от 1 декабря 2011 года № 55/01 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-143, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 8 декабря 2011 года № 139 (21153), "Орталық Қазақстан" от 8 декабря 2011 года № 204-205 (21195)).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Караганды
Н. Аубакиров
Приложение 1
к постановлению акимата города Караганды
от 13 августа 2014 года № 33/08
Адреса помещений
для встреч с избирателями по городу Караганда
Наименование района
Адреса помещений
Общая площадь
1.
Караганда (район имени Казыбек би)
Актовый зал Химического факультета Карагандинского государственного университета имени Е.А. Букетова, улица Муканова, 41 (по согласованию)
153 места
2.
Караганда (район имени Казыбек би)
Актовый зал Дома культуры глухих, проспект Н. Абдирова, 31
90 мест
3.
Караганда (район имени Казыбек би)
Актовый зал Карагандинского колледжа питания и сервиса, улица Баженова, 164
300 мест
4.
Караганда (район имени Казыбек би)
Актовый зал Филиала акционерного общества "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" "Институт повышения квалификации педагогических работников по Карагандинской области", улица Жанибекова, 42 (по согласованию)
100 мест
5.
Караганда (район имени Казыбек би)
Актовый зал колледжа имени Д.А. Кунаева, улица Ермекова, 28 (по согласованию)
100 мест
6.
Караганда (Октябрьский район)
Зал Дома культуры "Молодежный", 22 микрорайон
577 мест
7.
Караганда (Октябрьский район)
Зал Дома культуры "Железнодорожников", улица М. Маметовой, 111
412 мест
8.
Караганда (Октябрьский район)
Малый зал Дома культуры Нового Майкудука, улица Магнитогорская, 19
270 мест
Приложение 2
к постановлению акимата города Караганды
от 13 августа 2014 года № 33/08
Дислокация мест
для размещения печатных материалов по городу Караганда
Наименование района
Для размещения агитационных печатных материалов
1.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит театра музыкальной комедии по улице С. Сейфуллина, остановка "Баня"
2.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у остановки магазина "Турист", микрорайон Степной-3
3.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у Дворца культуры горняков, на проспекте Бухар Жырау
4.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед Казахским драматическим театром имени С. Сейфуллина, на проспекте Бухар Жырау
5.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит на остановке "Поликлиника", по проспекту Строителей
6.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед Русским драматическим театром имени К. Станиславского
7.
Караганда (Октябрьский район)
Информационный щит в районе кинотеатра "Ботагөз"
8.
Караганда (Октябрьский район)
Информационный щит перед торговым домом "Умай"
9.
Караганда (Октябрьский район)
Информационный щит на автостанции, 21 микрорайон
10.
Караганда (Октябрьский район)
Информационный щит на автостанции, 23 микрорайон
11.
Караганда (Октябрьский район)
Информационный щит по улице Мануильского, 6 (Сортировка)