Маңғыстау облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қарашада № 290 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 желтоқсанда № 2546 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазанда № 229 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 06.10.2017 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Дене шынықтыру және спорт туралы" 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының спортшыларын әлеуметтік қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ай сайын ақшалай үлес (бұдан әрі – Үлес):
осы қаулыға 1-қосымшада көрсетілген мөлшеріне сәйкес, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Маңғыстау облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына;
осы қаулыға 2-қосымшада көрсетілген мөлшеріне сәйкес, спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын Маңғыстау облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне төленсін.
2. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес, ай сайын ақшалай үлес алуға белгіленетін адамдардың тізбесін анықтайтын жұмыс тобы (бұдан әрі – Жұмыс тобы) құрылсын.
3. Үлесті алуға кандидаттардың тізімдік құрамы "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ұсынысы бойынша жылына 2 рет Жұмыс тобының шешімімен анықталады.
4. Үлесті белгілеу туралы Жұмыс тобының шешімі отырыста ашық дауыс беру арқылы көпшілік дауыспен қабылданады.
Республикалық және халықаралық жарыстарда тұрақты жоғары спорттық нәтижелері болмаған жағдайда, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ұсынысы бойынша Жұмыс тобының шешімімен спортшыларға Үлесті төлеу мерзімінен бұрын тоқтатылуы мүмкін.
5. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. "Маңғыстау облысының спортшыларына және спорттың ойын түрлері бойынша командалар құрамында өнер көрсететін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайын ақшалай қаржыны белгілеу туралы" 2012 жылғы 8 мамырдағы № 85 Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2131 болып тіркелген, 2012 жылғы 7 маусымдағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 25 ноября 2014 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 декабря 2014 года № 2546. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 6 октября 2017 года № 229
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 06.10.2017 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", в целях обеспечения социальной защищенности спортсменов Мангистауской области акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выплачивать ежемесячное денежное содержание (далее – Содержание):
спортсменам Мангистауской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам согласно размерам указанных в приложении 1 к настоящему постановлению;
спортсменам Мангистауской области, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд согласно размерам указанных в приложении 2 к настоящему постановлению.
2. Создать рабочую группу, определяющую перечень лиц, которым будет установлено ежемесячное денежное содержание (далее – Рабочая группа) в составе, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
3. Списочный состав кандидатов на получение Содержания определяется по представлению государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области" решением Рабочей группы 2 раза в год.
4. Решение Рабочей группы об установлении Содержания принимается на заседании открытым голосованием большинством голосов.
По представлению государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области" решением Рабочей группы выплата Содержания спортсменам может быть досрочно прекращена в случае отсутствия стабильных высоких спортивных результатов на республиканских и международных соревнованиях.
5. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 8 мая 2012 года № 85 "Об установлении ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области и спортсменам, выступающим в составах команд по игровым видам спорта, их тренерам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2131, опубликовано 7 июня 2012 года в газете "Огни Мангистау").

7. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
8. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру
және спорт басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.И. Пахомов
2014 жыл 25 қараша
"Маңғыстау облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
И.Ы. Құрман
2014 жыл 25 қараша
Маңғыстау облысы әкімдігінің

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного
учреждения "Управление
физической культуры и спорта
Мангистауской области"
С.И. Пахомов
25 ноября 2014 г.
исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Курман И.И.
25 ноября 2014 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области

2014 жылғы 25 қараша № 290 қаулысына
3-қосымша
Ай сайын ақшалай үлес алуға белгіленетін адамдардың тізбесін анықтайтын жұмыс тобының құрамы
Ескерту. 3 - қосымшаға өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.10.2015 № 316(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 19.07.2016 № 230 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен;
Нургазиева Бану Ғаниқызы
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары, жұмыс тобының жетекшісі
Елизарова Рушания Фаритовна
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы, жұмыс тобы жетекшісінің орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Бейсенбаев Мұрат Жаналиұлы
Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының басшысы
Бисенқұлы Қабыл Темірханұлы
Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Маңғыстау облыстық қазақ күресі және дзюдо бойынша балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының басшысы
Джумаев Айнди Зайндиевич
Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жас қанат" спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының басшысы
Мухалев Александр Евгеньевич
ардагер-спортшы
Науризов Дабыл Тапаевич
ардагер-спортшы

от 25 ноября 2014 года № 290
Состав
рабочей группы определяющей перечень лиц, которым будет установлено ежемесячное денежное содержание
Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Мангистауской области от 16.10.2015 № 316(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 19.07.2016 № 230(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
Нургазиева
Бану Ганиевна
заместитель акима Мангистауской области, руководитель рабочей группы
Елизарову Рушанию Фаритовну
исполняющую обязанности руководителя государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области", заместителем руководителя рабочей группы
Члены рабочей группы:
Бейсенбаев Мурат Джаналиевич
руководитель государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области
Бисенкулы Кабыл Темирханович
руководитель государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная детско-юношеская спортивная школа по казах куресы и дзюдо" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области"
Джумаев Айнди Зайндиевич
руководитель государственного коммунального казенного предприятия "Спортивный комплекс "Жас канат" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области"
Мухалева Александра Евгеньевича
спортсмен-ветеран
Науризова Дабыла Тапаевича
спортсмен-ветеран