Санитариялық аймағын белгілеу бойынша әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 116 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 6229 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ В. Нечитайло
Әкімдіктің
2016 жылғы 14 наурыздағы
№ 116 қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің өзгерістер енгізілетін
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 47 "Алтынсарин ауданының аумағындағы Обаған кен орнының жерасты сулары № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 ұңғымаларының телімінде Свердлов орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 болып тіркелген, 2012 жылғы 7 наурызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 392 "Алтынсарин ауданындағы Лихачев кен орнының жер асты сулары № 2, № 3, № 4 ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3842 болып тіркелген, 2012 жылғы 17 қазанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):

О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению зоны санитарной охраны
Постановление акимата Костанайской области от 14 марта 2016 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 марта 2016 года № 6229. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Костанайской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской области
Комитета по защите прав
потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________ В. Нечитайло
Приложение
к постановлению акимата
от 14 марта 2016 года № 116
Перечень некоторых постановлений акимата Костанайской области в которые вносятся изменения
1. В постановлении акимата Костанайской области от 27 января 2012 года № 47 "Об установлении зон санитарной охраны Свердловского централизованного хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважин № 4, №5, № 6, № 7, № 8, № 9 Убаганского месторождения подземных вод на территории Алтынсаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3795, опубликовано 7 марта 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
2. В постановлении акимата Костанайской области от 4 сентября 2012 года № 392 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборных скважин № 2, № 3, №4 Лихачевского месторождения подземных вод в Алтынсаринском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3842, опубликовано 17 октября 2012 года в газете "Костанайские новости"):

кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 394 "Таран ауданының аумағындағы № 1, № 2, № 4 ұңғымаларының учаскесінде "Викторовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің шаруашылық-ауыз сумен су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 қазанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
4. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 409 "Жітіқара ауданының аумағындағы Мүктікөл кен орнының жер асты сулары № 2, № 14 ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3849 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 қазанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
5. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 420 "Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер асты сулары № 2, № 4а, № 12/74 (0906) ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3848 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 қазанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
3. В постановлении акимата Костанайской области от 7 сентября 2012 года № 394 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов товарищества с ограниченной ответственностью "Викторовское" на участке скважин № 1, № 2, № 4 на территории Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3850, опубликовано 25 октября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
4. В постановлении акимата Костанайской области от 24 сентября 2012 года № 409 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 2, № 14 Муктикольского месторождения подземных вод на территории Житикаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3849, опубликовано 20 октября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
5. В постановлении акимата Костанайской области от 3 октября 2012 года № 420 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборных скважин № 2, № 4а, № 12/74 (0906) Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3848, опубликовано 25 октября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".

6. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 439 "Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылындағы № 2 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3851 болып тіркелген, 2012 жылғы 1 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
7. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 445 "Жітіқара теміржол станциясының ауданында орналасқан № 1, № 2 ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3862 болып тіркелген, 2012 жылғы 8 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
8. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 543 "Краснооктябрь боксит кеніш басқармасы "Алюминий Казахстана" акционерлік қоғамы филиалының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3978 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 ақпанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
9. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 592 "Ұзынкөл ауданындағы Ұзынкөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

6. В постановлении акимата Костанайской области от 11 октября 2012 года № 439 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 2 в селе Аулиеколь Аулиекольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3851 опубликовано 1 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
7. В постановлении акимата Костанайской области от 11 октября 2012 года № 445 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 2, расположенных в районе железнодорожной станции Житикара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3862 опубликовано 8 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
8. В постановлении акимата Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 543 "Об установлении зон санитарной охраны для хозяйственно-питьевых водозаборов филиала акционерного общества "Алюминий Казахстана" Краснооктябрьское бокситовое рудоуправление" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3978 опубликовано 5 февраля 2013 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
9. В постановлении акимата Костанайской области от 25 декабря 2012 года № 592 "Об установлении зон санитарной охраны Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Узункольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4002 опубликовано 5 февраля 2013 года в газете "Костанайские новости"):

кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
10. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 3 "Денисов ауданының аумағындағы жер асты сулары Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4010 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
11. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 26 "Қостанай ауданындағы № 2, № 4, № ІІ, №25, № 36, № 37 ұңғымалар учаскесінде, Жамбыл көлінің және Тобыл өзенінің сіңіретін су айдындарында Жамбыл шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4050 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
12. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 27 "Қарабалық ауданындағы Шадықсай кен орнының № 902, № 903 ұңғымалары учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4025 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
10. В постановлении акимата Костанайской области от 4 января 2013 года № 3 "Об установлении зон санитарной охраны Аятского и Заятского централизованных хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на территории Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4010 опубликовано 26 февраля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
11. В постановлении акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 26 "Об установлении зон санитарной охраны Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин №2, № 4, № II, № 25, № 36, № 37, инфильтрационных водоемах озера Джамбульское и реки Тобол в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4050 опубликовано 2 апреля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
12. В постановлении акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 27 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на участке скважин № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения в Карабалыкском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4025 опубликовано 2 апреля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".

13. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 28 "Қарабалық ауданының Тоғызақ ауылында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғыма учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4018 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
14. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 37 "Таран ауданындағы "Варваринское" акционерлік қоғамының № А-5 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
15. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 49 "Федоров ауданының "Тұщыландырылған белдеу" жер асты суларының кен орны Федоров шаруашылық-ауыз су тартуының № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
16. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 56 "Қостанай ауданындағы Озерная станциясында № 920501 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4058 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

13. В постановлении акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 28 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак Карабалыкского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4018 опубликовано 26 февраля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
14. В постановлении акимата Костанайской области от 4 февраля 2013 года № 37 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № А-5 акционерного общества "Варваринское" в Тарановском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4043 опубликовано 26 февраля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
15. В постановлении акимата Костанайской области от 11 февраля 2013 года № 49 "Об установлении зон санитарной охраны на участке скважин № 9801, №9802, №9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 Федоровского хозяйственно-питьевого водозабора месторождения подземных вод "Опресненная полоса" в Федоровском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4032 опубликовано 2 апреля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
16. В постановлении акимата Костанайской области от 12 февраля 2013 года № 56 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 920501 на станции Озерная в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4058 опубликовано 2 апреля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):

кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
17. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 120 "Таран ауданының Асенкритовка селосындағы № 1 ұңғыманың учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4122 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
18. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 121 "Таран ауданында орналасқан Козырев кен орнының № 3э/6806 және № 4э/6807 ұңғымалары учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4098 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
19. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 231 "Денисов ауданындағы Арыстансор теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 (74) ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартуларының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4182 болып тіркелген, 2013 жылғы 23 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
17. В постановлении акимата Костанайской области от 1 апреля 2013 года № 120 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4122 опубликовано 4 июня 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
18. В постановлении акимата Костанайской области от 1 апреля 2013 года № 121 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на участке скважин № 3э/6806 и № 4э/6807 Козыревского месторождения расположенных в Тарановском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4098 опубликовано 26 апреля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
19. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 231 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин №1, №2 (74), расположенных на территории железнодорожной станции Арыстансор в Денисовском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4182 опубликовано 23 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".

20. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 232 "Арқалық қаласының Фурманов ауылындағы жер асты суларының орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4187 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
21. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 233 "Қарабалық ауданындағы Тоғызақ теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4190 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
22. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 234 "Федоров ауданындағы жер асты суларының пайдаланылатын учаскесінде № 1э және № 2э ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4178 болып тіркелген, 2013 жылғы 23 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
23. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 235 "Денисов ауданындағы Перелески теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4191 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

20. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 232 "Об установлении зон санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод в селе Фурманово города Аркалыка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4187 опубликовано 30 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
21. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 233 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин №1, №2, расположенных на территории железнодорожной станции Тогузак в Карабалыкском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4190 опубликовано 30 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
22. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 234 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора скважин № 1э и № 2э на эксплуатируемом участке подземных вод в Федоровском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4178 опубликовано 16 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
23. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 235 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины №1, расположенной на территории железнодорожной станции Перелески в Денисовском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4191 опубликовано 30 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):

кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
24. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 236 "Таран ауданындағы Апановка теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 55а ұңғымалар учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4188 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
25. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 241 "Әулиекөл ауданының аумағындағы жер асты суларының Семиозерное кен орны Аманқарағай элеваторының № 9312, № 2056 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4192 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
26. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 242 "Қостанай ауданында орналасқан "Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 03029 ұңғыма учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4189 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
24. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 236 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 55а, расположенных на территории железнодорожной станции Апановка в Тарановском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4188 опубликовано 30 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
25. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 241 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 9312, № 2056 Аманкарагайского элеватора Семиозерного месторождения подземных вод на территории Аулиекольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4192 опубликовано 30 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
26. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 242 "Об установлении зон санитарной охраны на участке скважины № 03029 товарищества с ограниченной ответственностью "Одак", расположенной в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4189 опубликовано 30 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".

27. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 243 "Қамысты ауданындағы Красногор кен орнының № 1 рэ ұңғымасы учаскесінде жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4181 болып тіркелген, 2013 жылғы 23 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
28. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 443 "Денисов ауданындағы Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4311 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
29. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 444 "Таран ауданының Ақсуат ауылы шекарасындағы Тобыл өзенінде көлденең арна астындағы кәріз учаскесінде Тобыл орталықтандырылған сіңіру шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4309 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
30. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 445 "Жер асты сулары Таран кең орнының № 0705 и № 0706 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4313 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

27. В постановлении акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 243 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины №1 рэ Красногорского месторождения в Камыстинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4181 опубликовано 23 июля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
28. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 443 "Об установлении зон санитарной охраны Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Денисовском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4311 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
29. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 444 "Об установлении зон санитарной охраны Тобольского централизованного инфильтрационного хозяйственно-питьевого водозабора на участке горизонтальной подрусловой дрены на реке Тобол в границах села Аксуатское Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4309 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
30. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 445 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 0705 и № 0706 Тарановского месторождения подземных вод" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4313 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):

кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
31. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 446 "Қарасу ауданының Новопавловка ауылындағы № 1э ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4315 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
32. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 447 "Алтынсарин ауданының Шоқай ауылындағы № 1, № 2 ұңғымалар учаскесінде жер асты сулары орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4310 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
33. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 448 "Қостанай ауданының Затобол кентіндегі № 102 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4316 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
31. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 446 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 1э в селе Новопавловка Карасуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4315 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
32. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 447 "Об установлении зон санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважин № 1, № 2 в селе Шокай Алтынсаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4310 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
33. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 448 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 102 в поселке Затобольск Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4316 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".

34. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 450 "Таран ауданының Береговое ауылындағы № 10137 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4314 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
35. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 452 "Әулиекөл ауданындағы Кұсмұрын-ІІ жер асты сулары кең орнының № 980201, № 980202, №980203, № 980204 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4308 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
36. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 571 "Қарабалық ауданындағы жер асты сулары Смирнов орталықтандырылған су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4414 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
37. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 39 "Қостанай ауданындағы жер асты сулары Семилетка кең орнының № 1 және № 2 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4514 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

34. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 450 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 10137 в селе Береговое Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4314 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
35. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 452 "Об установлении зон санитарной охраны на участке скважин: № 980201, № 980202, №980203, № 980204 месторождения подземных вод Кушмурун-II в Аулиекольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4308 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
36. В постановлении акимата Костанайской области от 26 декабря 2013 года № 571 "Об установлении зон санитарной охраны Смирновского централизованного водозабора подземных вод в Карабалыкском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4414 опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
37. В постановлении акимата Костанайской области от 14 февраля 2014 года № 39 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважин № 1э и № 2э Семилетненского месторождения подземных вод в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4514 опубликовано 2 апреля 2014 года в газете "Қостанай таңы"):

кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
38. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 40 "Қарабалық ауданында орналасқан Сарыкөл су тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 және Весело – Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4504 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
39. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 88 "Әулиекөл ауданындағы Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901-резервтік) ұңғымалары учаскесінде Тимофеев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4604 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
40. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 163 "Денисов ауданындағы Аршалы жер асты сулары көздерінің № 2 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4754 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
38. В постановлении акимата Костанайской области от 14 февраля 2014 года № 40 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 21, № 22, № 23, № 24 Сарыкольского водозабора и № 31, № 32 Весело – Кутского водозабора, расположенных в Карабалыкском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4504 опубликовано 2 апреля 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
39. В постановлении акимата Костанайской области от 12 марта 2014 года № 88 "Об установлении зон санитарной охраны Тимофеевского хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважин № 2 (0902), № 1 (0901-резервная) Казанбасского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4604 опубликовано 6 мая 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
40. В постановлении акимата Костанайской области от 23 апреля 2014 года № 163 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважины № 2 Аршалинского месторождения подземных вод в Денисовском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4754 опубликовано 21 июня 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".

41. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 мамырдағы № 214 "Алтынсарин ауданындағы Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 74, № 75, № 105 су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4856 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
42. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 432 "Қостанай ауданындағы Қостанай жер асты сулары көздерінің үшінші учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5112 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
43. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 437 "Қарасу ауданындағы Қойбағар теміржол стансасы үшін Құндызды өзені арнасындағы тоғанда жер үсті суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5111 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
44. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 460 "Қарасу ауданындағы Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде Қарамырза шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5126 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қарашада "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

41. В постановлении акимата Костанайской области от 19 мая 2014 года № 214 "Об установлении зон санитарной охраны водозаборных скважин № 70, № 74, № 75, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод в Алтынсаринском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4856 опубликовано 1 июля 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
42. В постановлении акимата Костанайской области от 2 сентября 2014 года № 432 "Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора на третьем участке Костанайского месторождения подземных вод в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5112 опубликовано 18 октября 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
43. В постановлении акимата Костанайской области от 2 сентября 2014 года № 437 "Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора поверхностных вод на пруду в русле реки Кундузды для железнодорожной станции Койбагор в Карасуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5111 опубликовано 18 октября 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
44. В постановлении акимата Костанайской области от 19 сентября 2014 года № 460 "Об установлении зон санитарной охраны Карамырзинского хозяйственно–питьевого водозабора на Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод в Карасуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5126 опубликовано 7 ноября 2014 года в газете "Қостанай таңы"):

кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
45. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 474 "Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын жер асты сулары көздерінің № 8, № 9 ұңғымалары учаскесінде Чернигов шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5132 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қарашада "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
46. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 476 "Қостанай облысы Арқалық қаласы жер үсті суларының Ащы-Тасты шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5122 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 қарашада "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
47. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 "Қарасу ауданының Целинное ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5358 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
45. В постановлении акимата Костанайской области от 25 сентября 2014 года № 474 "Об установлении зоны санитарной охраны Черниговского хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважин № 8, № 9 Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5132 опубликовано 7 ноября 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
46. В постановлении акимата Костанайской области от 25 сентября 2014 года № 476 "Об установлении зоны санитарной охраны Ащи-Тастинского хозяйственно–питьевого водозабора поверхностных вод города Аркалыка Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5122 опубликовано 14 ноября 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
47. В постановлении акимата Костанайской области от 12 января 2015 года № 1 "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Целинное Карасуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5358 опубликовано 17 февраля 2015 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".

48. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 2 "Денисов ауданында жер асты суларының Денисов орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5362 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
49. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 3 "Мендіқара ауданында Боровское орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген 2015 жылғы 20 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

48. В постановлении акимата Костанайской области от 12 января 2015 года № 2 "Об установлении зоны санитарной охраны Денисовского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод в Денисовском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5362 опубликовано 17 февраля 2015 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".
49. В постановлении акимата Костанайской области от 12 января 2015 года № 3 "Об установлении зоны санитарной охраны Боровского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Мендыкаринском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5368 опубликовано 20 февраля 2015 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов".