Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерлерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 229 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 3440 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2024 № 79 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының спортшыларының әлеуметтік қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерлері бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2024 № 79 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Х.Х. Нұрғалиева) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Қ. Байжанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.Н. Сқақовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру
және спорт басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Қ. Байжанов
"6" қазан 2017 жыл
"Маңғыстау облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Х.Х. Нұрғалиева
"6" қазан 2017 жыл

Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам
Постановление акимата Мангистауской области от 6 октября 2017 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 октября 2017 года № 3440.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Мангистауской области от 21.05.2024 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", в целях обеспечения социальной защищенности спортсменов Мангистауской области акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 21.05.2024 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" (Нургалиева Х.Х.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области" (Байжанов Б.К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Скакова М.Н.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
физической культуры и спорта
Мангистауской области"
Байжанов Б.К.
"6" октября 2017 г.
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нургалиева Х.Х.
"6" октября 2017 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы "6" 10
№ 229 қаулысына
1 қосымша
Cпорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Маңғыстау облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы төленетін ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері
Ескерту. 1 - қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2024 № 79 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы "6" 10
№ 229 қаулысына
2 қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерлері

от "6" 10 2017 года
№ 229
Размер выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата Мангистауской области от 21.05.2024 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к постановлению акимата Мангистауской области от "6" 10 2017 года
№ 229
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам

Ескерту. 2 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2024 № 79 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Спорт түрлері, спорттың ойналатын түрлері бойынша жарыстардың жіктелуі
Орын
Ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерлері (айлық есептік көрсеткіш)
Олимпиадалық, Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық спорт түрлері
спортшы
жаттықшырушы
1.
Олимпиадалық және Паралимпиадалық ойындар (жазғы, қысқы)
1 орын

Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Мангистауской области от 21.05.2024 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Классификация соревнований по видам спорта, игровым видам спорта
Место
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания (месячный расчетный показатель)
спортсмен
тренер
Олимпийские, Паралимпийские, Сурдлимпийские виды спорта
1.
Олимпийские и Паралимпийские игры
(летние, зимние)
1 место

Ескерту. 2-1 қосымша алып тасталды -Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2024 № 79 (алғашқы ресмижарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы "6" 10
№ 229 қаулысына
3 қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 290 "Маңғыстау облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2546 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 желтоқсандағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған).
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 316 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 290 "Маңғыстау облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2868 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 230 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 290 "Маңғыстау облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3136 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

Сноска. Приложение 2-1 исключено постановлением акимата Мангистауской области от 21.05.2024 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3 к постановлению акимата Мангистауской области от "6" 10 2017 года
№ 229
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 25 ноября 2014 года № 290 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2546, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 13 декабря 2014 года).
2. Постановление акимата Мангистауской области от 16 октября 2015 года № 316 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 25 ноября 2014 года № 290 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2868, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 2 декабря 2015 года).
3. Постановление акимата Мангистауской области от 19 июля 2016 года № 230 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 25 ноября 2014 года № 290 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3136, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 24 августа 2016 года).