Железин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 417/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 6180 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Железин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушыға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Кашкиров
Железин ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "19" желтоқсаны
№ 417/11 қаулысына
қосымша
Железин ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Железин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі "Железин ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 238/7 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2014 жылғы 15 тамызда № 3926 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда аудандық "Родные просторы" № 34, "Туған өлке" № 34 газеттерінде жарияланған).
2. Железин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі "Железин ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 239/7 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2014 жылғы 15 тамызда № 3925 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда аудандық "Родные просторы" № 34, "Туған өлке" № 34 газеттерінде жарияланған).
3. Железин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" № 368/11 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2014 жылғы 3 желтоқсанда № 4203 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 61/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2015 жылғы 12 наурызда № 4350 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 наурызда аудандық "Родные просторы" № 11, "Туған өлке" № 11 газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 19 декабря 2018 года № 417/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2018 года № 6180
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Железинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кашкиров
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района от "19"
декабря 2018 года № 417/11
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Железинского района
1. Постановление акимата Железинского района от 21 июля 2014 года № 238/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков Железинского района" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 15 августа 2014 года № 3926, опубликовано 23 августа 2014 года в районных газетах "Родные просторы" № 34, "Туған өлке" № 34).
2. Постановление акимата Железинского района от 21 июля 2014 года № 239/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта Железинского района" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 15 августа 2014 года № 3925, опубликовано 23 августа 2014 года в районных газетах "Родные просторы" № 34, "Туған өлке" № 34).
3. Постановление акимата Железинского района от 27 октября 2014 года № 368/11 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 3 декабря 2014 года № 4203, опубликовано 12 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Железинского района от 2 марта 2015 года № 61/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Железинского района Павлодарской области" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 12 марта 2015 года № 4350, опубликовано 21 марта 2015 года в районных газетах "Родные просторы" № 11, "Туған өлке" № 11).

5. Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі "Железин ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 105/4 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 4460 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Железин ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 125/5 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2015 жылғы 27 мамырда № 4491 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 126/5 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2015 жылғы 27 мамырда № 4490 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 маусымда аудандық "Родные просторы" № 22, "Туған өлке" № 22 газеттерінде жарияланған).
8. Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы "Железин ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 272/8 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 4695 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы "Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 126/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 47/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2016 жылғы 31 наурызда № 5030 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата Железинского района от 13 апреля 2015 года № 105/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики Железинского района" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 4460, опубликовано 22 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Железинского района от 19 мая 2015 года № 125/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Железинского района" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 27 мая 2015 года № 4491, опубликовано 5 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Железинского района от 19 мая 2015 года № 126/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Железинского района" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 27 мая 2015 года № 4490, опубликовано 6 июня 2015 года в районных газетах "Родные просторы" № 22, "Туған өлке" № 22).
8. Постановление акимата Железинского района от 13 августа 2015 года № 272/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Железинского района (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 9 сентября 2015 года № 4695, опубликовано 18 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Железинского района от 25 марта 2016 года № 47/3 "О внесений изменений в постановления акимата Железинского района от 19 мая 2015 года №126/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Железинского района" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 31 марта 2016 года № 5030, опубликовано 7 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").