Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 шілдедегі № 40/01 "Қарағанды облысы Осакаров ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 73/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 5598 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 767 "Аумақты аймақтарға бөлу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6027 болып тіркелген) бұйрығына, Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 02 "Родников ауылдық округінің Қарасу ауылы аумағында карантин тоқтату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5422 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 шілдедегі № 40/01 "Қарағанды облысы Осакаров ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5405 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 шілдеде № 73 (22477) "Индустриальная Караганда", № 73 (22669) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2019 жылғы 15 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек

О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 2 июля 2019 года № 40/01 "О делении территории Осакаровского района Карагандинской области на зоны"
Постановление акимата Карагандинской области от 19 декабря 2019 года № 73/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2019 года № 5598
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 767 "Об утверждении Правил деления территории на зоны" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6027), решением акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 26 июля 2019 года № 02 "О снятии карантина с территории села Карасу Родниковского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5422), акимат Карагандинской области области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 2 июля 2019 года № 40/01 "О делении территории Осакаровского района Карагандинской области на зоны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5405, опубликовано 6 июля 2019 года в газетах "Индустриальная Караганда" №73 (22477), "Орталық Қазақстан" №73 (22669), 15 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек