Шектеу іс-шараларын тоқтату және Сулыкөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 17 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қарашада № 25058 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 27 қазандағы № 15-41/534 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Бруцеллез ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Сулыкөл ауылдық округі Сулыкөл ауылының М.Мақатаев, Б.Аманшин, Ж.Жабаев, А.Құнанбаев көшелері тұрғындарының 54 жеке ауласында және "Игілік-АН", "Әділбек", "Әділғазы", "Тотай" шаруа қожалықтарының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сулыкөл ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 19 қарашадағы № 17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6473 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сулыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жариялағаннан кейін Қаратөбе ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы
Сулыкөл ауылдық округінің әкімі
Б. Зайнуллин

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Сулыкольского сельского округа от 19 ноября 2020 года № 17 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сулыкольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2021 года № 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2021 года № 25058
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Каратобинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 октября 2021 года № 15-41/534, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия 54 личных подворий жителей улиц М.Макатаева, Б.Аманшина, Ж.Жабаева, А.Кунанбаева и на территории крестьянских хозяйств "Игілік-АН", "Әділбек", "Әділғазы", "Тотай" села Сулыколь Сулыкольского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллеза.
2. Признать утратившим силу решение акима Сулыкольского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 19 ноября 2020 года № 17 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6473).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Сулыкольского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Каратобинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сулыкольского сельского округа
Каратобинского района Западно-Казахстанской области
Б.Зайнуллин