О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 4 мая 2016 года № 99
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района согласно приложению.
Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 4 мая 2016 года
№ 99
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
1. Постановление акимата района от 12 февраля 2015 года № 36 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 марта 2015 года № 5395, опубликовано в районной газете "Айна" от 12 марта 2015 года № 10.
2. Постановление акимата района от 7 апреля 2015 года № 86 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2015 года № 5608, опубликовано в районной газете "Айна" от 4 июня 2015 года в районной газете "Айна" № 22.
3. Постановление акимата района от 29 мая 2015 года № 141 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июня 2015 года № 5703, опубликовано в районной газете "Айна" от 2 июля 2015 года № 26.
4. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 231 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5911, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
5. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 232 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5909, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
6. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 233 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5908, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.

Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған болып тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 99 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылған болып танылсын.
Осы қаулы алғаш қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2016 жылғы 4 мамырдағы
№ 99 қаулысына қосымша
Қарабалық ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 36 "Қарабалык ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 наурыздағы № 5395 болып тіркелді, 2015 жылғы 12 наурыздағы № 10 "Айна" газетінде жарияланды.
2. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 86 "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 мамырда № 5608 болып тіркелді, 2015 жылғы 4 маусымдағы № 22 "Айна" газетінде жарияланды.
3. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 141 "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 маусымдағы № 5703 болып тіркелді, 2015 жылғы 2 шілдедегі № 26 "Айна" газетінде жарияланды.
4. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 231 "Қарабалық ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5911 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
5. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 232 "Қарабалық ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5909 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
6. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 233 "Қарабалық ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5908 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.

7. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 234 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5907, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
8. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 235 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5906, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
9. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 236 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5905, публиковано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
10. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 237 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5902, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
11. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 238 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5904, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
12. Постановление акимата района от 24 августа 2015 года № 239 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 сентября 2015 года № 5903, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
13. Постановление акимата района от 2 сентября 2015 года № 244 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 октября 2015 года № 5921, опубликовано в районной газете "Айна" от 15 октября 2015 года № 6.
14. Постановление акимата района от 25 сентября 2015 года № 267 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5987, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.

7. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 234 "Қарабалық ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5907 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
8. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 235 "Қарабалық ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5906 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
9. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 236 "Қарабалық ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5905 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
10. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 237 "Қарабалық ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5902 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
11. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 238 "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5904 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
12. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 239 "Қарабалық ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 5903 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
13. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 244 "Қарабалық ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қазандағы № 5921 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы № 6 "Айна" газетінде жарияланды.
14. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 267 "Қарабалық ауданы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашадағы № 5987 болып тіркелді, 2015 жылғы,19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.

15. Постановление акимата района от 25 сентября 2015 года № 268 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Карабалыкского района" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5988, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
16. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 269 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Белоглинского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5989, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
17. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 270 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Бурлинского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5990, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
18. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 271 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Боскольского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5991, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
19. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 272 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Есенкольского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5992, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
20. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 273 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5993, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года. № 8.
21. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 274 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Кустанайского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5994, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
22. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 275 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5995, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.

15. Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 268 "Қарабалық ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашадағы № 5988 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
16. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 269 "Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5989 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
17. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 270 "Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5990 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
18. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 271 "Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5991 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
19. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 272 "Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5992 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
20. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 273 "Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5993 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
21. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 274 "Қостанай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5994 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
22. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 275 "Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5995 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.

23. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 276 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Побединского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5996, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
24. Постановление акимата от 25 сентября 2015 года № 277 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Карабалык" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2015 года № 5997, опубликовано в районной газете "Айна" от 19 ноября 2015 года № 8.
25. Постановление акимата от 30 ноября 2015 года № 335 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Михайловского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2015 года № 6051, опубликовано в районной газете "Айна" от 17 декабря 2015 года.
26. Постановление акимата от 30 ноября 2015 года № 336 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Славенского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2015 года № 6052, опубликовано в районной газете "Айна" от 17 декабря 2015 года.
27. Постановление акимата от 30 ноября 2015 года № 337 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Смирновского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2015 года № 6053, опубликовано в районной газете "Айна" от 17 декабря 2015 года.
28. Постановление акимата от 30 ноября 2015 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Станционного сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2015 года № 6054, опубликовано в районной газете "Айна" от 17 декабря 2015 года.
29. Постановление акимата от 30 ноября 2015 года № 339 "Об утверждении Положения о государственном учреждении" Аппарат акима села Тогузак" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2015 года № 6055, опубликовано в районной газете "Айна" от 17 декабря 2015 года.
30. Постановление акимата от 30 ноября 2015 года № 340, "Об утверждении Положения о государственном учреждении" Аппарат акима Урнекского сельского округа" Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2015 года № 6056, опубликовано в районной газете "Айна" от 17 декабря 2015 года.

23. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 276 "Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5996 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
24. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 277 "Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5997 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қарашадағы № 8 "Айна" газетінде жарияланды.
25. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 335 "Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 6051 болып тіркелді, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Айна" газетінде жарияланды.
26. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 336 "Славен ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 6052 болып тіркелді, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Айна" газетінде жарияланды.
27. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 337 "Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 6053 болып тіркелді, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Айна" газетінде жарияланды.
28. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 338 "Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 6054 болып тіркелді, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Айна" газетінде жарияланды.
29. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 339 "Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 6055 болып тіркелді, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Айна" газетінде жарияланды.
30. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 340 "Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 6056 болып тіркелді, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Айна" газетінде жарияланды.