О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 января 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития конкуренции"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2022 года № 61-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 января 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития конкуренции" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и ежемесячно, не позднее 10 числа следующего месяца, информировать Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан.
3. Агентству по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию) обобщать представленную информацию и не позднее 20 числа месяца следующего квартала информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 марта 2022 года № 61 -р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 января 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития конкуренции"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правового акта
1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 428 "О некоторых вопросах Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан"
Указ
Президента Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
март 2022 года
Ахметжанов С.К.
2.
Об утверждении правил определения государственного предприятия, акционерного общества, товарищества с ограниченной ответственностью субъектом специального права
постановление
Правительства Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
май 2022 года
Самбетов Б.К.
3.
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МСХ
март 2022 года
Курманов Р.Ж.
4.

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бәсекелестікті дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 3 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 28 наурыздағы № 61-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бәсекелестікті дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 3 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын және ай сайын, келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігін хабардар етіп тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі (келісу бойынша) ұсынылған ақпаратты жинақтасын және келесі тоқсандағы айдың 20-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етіп тұрсын.
Премьер-Министр Ә.Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 28 наурыздағы
№ 61-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бәсекелестікті дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 3 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
Құқықтық актінің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
"Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 428 Жарлығына өзгерістер мен толыктырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы наурыз
С.Қ. Ахметжанов
2.
Мемлекеттік кәсіпорынды, акционерлік қоғамды, жауапкершілігі шектеуді серіктестікті арнайы құқық субъектісі деп айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы мамыр
Б.Қ. Сэмбетов
3.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2022 жылғы наурыз
Р.Ж. Құрманов
4.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1725 "О создании акционерного общества "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно- коммунального хозяйства"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИИР
март 2022 года
Дауылбаев Е.А.
5.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЭ
март 2022 года
Нурмаганбетов Ж.Д.
6.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2015 года № 740 "Об определении организации по модернизации и развитию жилищно- коммунального хозяйства"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИИР
март 2022 года
Дауылбаев Е.А.
7.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1057 "Об определении юридических лиц по сопровождению республиканских и местных проектов государственночастного партнерства"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
март 2022 года
Усеров И.Е.
8.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 января 2020 года № 14 "Об определении оператора по техническому обеспечению процедур тестирования и бесперебойного функционирования единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы"
постановление
Правительства Республики Казахстан
АДГС (по согласованию)
ноябрь 2023 года
Сергазиева А.К.
9.
Об утверждении формы указания об устранении нарушений требований земельного законодательства Республики Казахстан, выдаваемого субъекту государственного контроля
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
апрель 2022 года
Бекбауов Б.А.
10.
Об утверждении правил выдачи заключения на предмет соответствия законодательству Республики Казахстан в области защиты конкуренции
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Самбетов Б.К.
11.
Об утверждении правил проведения мониторинга деятельности государственных предприятий, юридических лиц, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированных с ними лиц
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Самбетов Б.К.
12.
Об утверждении правил проведения оценки воздействия на конкуренцию
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Ахметжанов С.К.
13.
Об утверждении методики по проведению анализа состояния конкуренции на рынках финансовых услуг
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию), АРРФР (по согласованию), НБ
(по согласованию)
апрель 2022 года
Омаров М.Т.
Абдрахманов Н.А. Шолпанкулов Б.Ш.
14.
Об утверждении правил равного доступа к ключевой мощности
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Ахметов Р.Н.
15.
Об утверждении правил размещения в публичном доступе информации, необходимой для обеспечения свободной смены продавца (поставщика) товара
приказ
Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Омаров М.Т.
16.
Об утверждении методических рекомендаций по разработке и внедрению внутреннего акта антимонопольного комплаенса
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Ахметжанов С.К.
17.
Об утверждении типовой формы договора между доверенным лицом и субъектом рынка
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Самбетов Б.К.
18.
Об утверждении правил ведения реестра доверенных лиц
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Самбетов Б.К.
19.
Об определении оператора (операторов) рынка централизованной торговли
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Нурмаганбетов Ж.Д.
20.
Об утверждении правил привлечения независимых экспертов
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Хасенов А.Г.
21.
Об утверждении перечня лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ,
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Буркитбаев Ж.К.
Омаров М.Т.
22.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Хасенов А.Г.
23.

"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1725 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы наурыз
Е.А.Дауылбаев
5.
"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭМ
2022 жылғы наурыз
Ж.Д. Нұрмағанбетов
6.
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту жөніндегі ұйымды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 740 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы наурыз
Е.А.Дауылбаев
7.
"Мемлекеттік- жекешелік әріптестіктің республикалық жэне жергілікті жобаларын сүйемелдеу жөніндегі заңды тұлғаларды айкындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1057 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
І.Е.Өсеров
8.
"Тестілеу рәсімдерін және мемлекеттік қызмет персоналы жөніндегі автоматтаңдырылған бірыңғай дерекқордың (ақпараттық жүйенің) үздіксіз жұмыс істеуін техникалық қамтамасыз ету жөніндегі операторды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 14 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МҚІА (келісу бойынша)
2023 жылғы қараша
А.Қ. Серғазиева
9.
Мемлекеттік бақылау субъектісіне берілетін Қазақстан Республикасының жер заңнамасьшың талаптарын бұзушьшықтарды жою туралы нұсқаудың ңысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2022 жылғы сәуір
Б.Ә.Бекбауов
10.
Қазақстан Республикасының бэсекелестікті қорғау саласындағы заңнамасына сәйкестігі түрғысьшан қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы
Қазакстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Б.Қ. Сәмбетов
11.
Мемлекеттік кәсіпорындардың, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайыздан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалардың және олармен үлестес тұлғалардың қызметіне мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Б.Қ. Сәмбетов
12.
Бәсекелестікке ықпал етуге бағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
С.Қ. Ахметжанов
13.
Қаржы қызметтері нарықтарындағы бәсекелестіктің жай-күйіне талдау жүргізу жөніндегі әдістемені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша), ҰБ (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
М.Т. Омаров
Н.А. Әбдірахманов
Б.Ш. Шолпанқұлов
14.
Негізгі қуатқа тең қол жеткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Р.Н. Ахметов
15.
Тауарды сатушыны (жеткізушіні) еркін ауыстаруды қамтамасыз ету үшін қажет ақпаратты жария қолжетімділікте орналастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
М.Т.Омаров
16.
Монополияға қарсы комплаенстің ішкі актісін әзірлеу және енгізу жөніндегі әдістемелік ұсынымдарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚЦА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
С.Қ. Ахметжанов
17.
Сенім білдірілген адам мен нарык субъектісі арасындағы үлгі шарт нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі терағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Б.Қ. Сәмбетов
18.
Сенім білдірілген адамдардын тізілімін жүргізу кағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Б.Қ. Сәмбетов
19.
Орталықтандырылған сауда нарығының операторын (операторларын) айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сэуір
Ж.Д. НұріиағанбетоЕ
20.
Тәуелсіз сарапшыларды тарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сэуір
А.Ғ. Хасенов
21.
Көтерме жэне бөлшек саудада өткізу үшін бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ, ВҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Ж.Қ. Бүркітбаев М.Т. Омаров
22.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
А.Ғ. Хасенов
23.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 157 "О некоторых вопросах планирования и реализации концессионных проектов"
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
апрель 2022 года
Усеров И.И.
24.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 137 "Об утверждении Правил организации централизованных торгов электрической энергией"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Нурмаганбетов Ж.Д.
25.
Об отмене приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 226 "Об определении оператора рынка централизованной торговли"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Нурмаганбетов Ж.Д.
26.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 236 "Об утверждении Правил разработки и выполнения государственного задания"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
апрель 2022 года
Жаналинов Д.Е.
27.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 725 "О некоторых вопросах планирования и реализации проектов государственно-частного партнерства"
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
апрель 2022 года
Усеров И.И.
28.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 741 "Об утверждении Методики по проведению анализа и оценки состояния конкурентной среды на товарном рынке"
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Ахметжанов С.К.
29.
О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 746 "Об утверждении Положения и регламента согласительной комиссии"
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Самбетов Б.К.
30.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
апрель 2022 года
Кеңбеил Д. М.
31.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 марта 2016 года № 134 "Об утверждении Правил ценообразования на товары, работы, услуги, производимые и реализуемые субъектом государственной монополии"
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
май 2022 года
Самбетов Б.К.
32.

"Концессиялық жобаларды жоспарлаудың жэпе ісқе асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үлтгық экономика министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 157 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы сәуір
І.Е. Өсеров
24.
"Электр энергиясының орталықтандырылған сауда-саттығын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 137 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
Ж.Д. Нұрмағанбетов
25.
"Орталықтандырылған сауда нарығының операторын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 226 бұйрығының күшін жою турал
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
Ж.Д. Нұрмағанбетов
26.
"Мемлекеттік тапсырманы әзірлеу және орындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 236 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы сәуір
Д.Е. Жанәлінов
27.
"Мемлекеттік жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлаудың және іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 725 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы сәуір
І.Е. Өсеров
28.
"Тауар нарығындағы бәсекелес ортаның жай-күйіне талдау және бағалау жүргізу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 741 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойьшша)
2022 жылғы сәуір
С.Қ. Ахметжанов
29.
"Келісу комиссиясының ережесі мен регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 746 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Б.Қ. Сәмбетов
30.
"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы сәуір
Д.М. Қеңбейіл
31.
"Мемлекеттік монополия субъеқтісі ендіретін және өткізетін тауарларға, жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге баға белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 134 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы мамыр
Б.Қ. Сәмбетов
32.

О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 499 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
апрель 2022 года
Биржанов Е.Е.
33.
О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 июня 2016 года № 576 "Об утверждении формы индивидуальной карты занятости и правила ее ведения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
апрель 2022 года
Биржанов Е.Е.
34.
О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 232 "Об утверждении Правил формирования базы данных вкладчиков (получателей) по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и единого списка физических лиц, заключивших договор о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, и Правил обмена информацией между информационными системами центрального исполнительного органа и единого накопительного пенсионного фонда о движениях по индивидуальным пенсионным счетам"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
апрель 2022 года
Биржанов Е.Е.
35.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 августа 2017 года № 280 "Об утверждении Правил и условий субсидирования затрат работодателей, создающих специальные рабочие места для трудоустройства инвалидов"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
декабрь 2022 года
Биржанов Е.Е.
36.
О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2017 года № 85 "Об утверждении Методики по проведению анализа состояния конкуренции в отношении финансовых организаций"
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию), АРРФР (по согласованию)
апрель 2022 года
Омаров М.Т.
Абдрахманов Н.А.
37.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 сентября 2017 года № 320 "Об утверждении Правил и случаев регистрации и снятия с учета в качестве безработных членов семей военнослужащих, сотрудников специальных государственных и правоохранительных органов, а также лиц, находящихся на их иждивении, не осуществляющих трудовую деятельность"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
апрель 2022 года
Биржанов Е.Е.
38.

"Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 499 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халыкты әлеуметтік қорғау
Еңбекмині
2022 жылғы сәуір
Е.Е. Біржанов
33.
"Жұмыспен қамтудың жеке картасын және оны толтыру нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 576 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы сәуір
Е.Е. Біржанов
34.
"Салымшылардың (алушылардың) міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары бойынша дерекқорын калыптастыру кағидаларын жэне міндетгі зейнетақы жарналары, міндетті кэсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарт жасасқан жеке тұлғалардың бірыңғай тізімін жэне Орталык атқарушы орган мен бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорьшын акпараттық жүйелері арасьшда жеке зейнетақы шоттары бойынша қозғалыстары туралы, сондай-ақ зейнетақы төлемдерін алушылар мен олардың мөлшері туралы ақпарат алмасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін аткарушының 2017 жылғы 3 тамыздағы № 232 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы сәуір
Е.Е. Біржанов
35.
"Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құратын жұмыс берушілердің шығындарын субсидиялау қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 280 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы сәуір
Е.Е. Біржанов
36.
"Қаржы ұйымдарына қатысты бәсекелестіқтің жай-күйіне талдау жүргізу жөніндегі әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық эқономика министрінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 85 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
М.Т. Омаров
Н.А. Әбдірахманов
37.
"Әскери қызметшілердің, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдары қызметкерлерінің отбасы мүшелерін, сондай-ақ олардың асырауындағы, еңбек қызметін жүзеге асырмайтын адамдарды жұмыссыздар ретінде тіркеу және есептен шығару қағидалары мен жағдайларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 320 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы сәуір
Е.Е. Біржанов
38.

Об отмене приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 24 января 2018 года № 26 "Об определении оператора в области поддержки казахстанских кадров и производителей в отношении углеводородов и урана"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Хасенов А.Г.
39.
Об отмене приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 19 февраля 2018 года № 59 "Об определении оператора учета сырой нефти и газового конденсата"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Жахметова Ж.З.
40.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 28 апреля 2018 года № 154 "Об утверждении Правил формирования и функционирования информационной системы учета сырой нефти и газового конденсата"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Жахметова Ж.З.
41.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 4 мая 2018 года № 159 "Об утверждении Правил формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию по углеводородам и добыче урана, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Хасенов А. Г.
42.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 мая 2018 года № 173 "Об утверждении Методики по выявлению монопольно высокой (низкой) цены"
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Самбетов Б.К.
43.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 160 "Об утверждении Правил мониторинга выполнения недропользователям и обязательств по контракту на недропользование"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Хасенов А.Г.
44.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 28 мая 2018 года № 214 "Об утверждении Положения о центральной комиссии по разведке и разработке месторождений углеводородов Республики Казахстан"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Хасенов А.Г.
45.

"Көмірсутектер мен уранға қатысты қазақстандық кадрлар мен өндірушілерді колдау саласындағы операторды айкындау туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 26 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
А.Ғ. Хасенов
39.
"Шикі мүңай мен ғаз конденсатын есепке алу операторын айқьшдау туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 59 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
Ж.З.Жахметова
40.
"Шикі мұнайды және газ конденсатын есепке алудың ақпараттық жүйесін қалыптастыру және оның жұмыс істеуі кағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 154 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
Ж.З.Жахметова
41.
"Көмірсутектер және уран өндіру бойынша жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімін, осы тізілімге енгізу үшін оларды бағалау өлшемшарттарын қоса алғанда, қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 159 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
А.Ғ.Хасенов
42.
"Монополиялық жоғары (төмен) бағаны анықтау жөніндегі әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 173 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республиқасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Б.Қ. Сәмбетов
43.
"Жер койнауын пайдаланушылардың жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарт бойынша міндеттемелерін орындауына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республиқасы Энергетиқа министрінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 160 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
А.Ғ. Хасенов
44.
"Қазақстан Республикасының көмірсутек кен орындарын барлау және әзірлеу жөніндегі орталық комиссия туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 214 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
А.Ғ. Хасенов
45.

О внесении изменения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 259 "Об утверждении Правил регистрации лиц, ищущих работу, безработных и осуществления трудового посредничества, оказываемого центрами занятости населения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
апрель 2022 года
Биржанов Е.Е.
46.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 10 декабря 2018 года № 489 "Об утверждении Правил формирования и ведения Реестра групп лиц"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Нурмаганбетов Ж.Д.
47.
О внесении изменения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 марта 2019 года № 154 "Об утверждении Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
апрель 2022 года
Сарбасов А.А.
48.
Об отмене приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 19 августа 2019 года № 282 "Об определении оператора независимой экспертизы базовых проектных документов и анализов разработки"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
апрель 2022 года
Хасенов А.Г.
49.
О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 октября 2019 года № 776 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с производством товаров, работ, услуг по ведению государственного градостроительного кадастра"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
май 2022 года
Дауылбаев Е.А.
50.
О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 октября 2019 года № 924 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с изготовлением документов, удостоверяющих личность"
приказ
Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
май 2022 года
Кожаев М.Ш.
51.
О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № КР ДСМ-20/2020 "Об утверждении Перечня видов деятельности, технологически связанных с услугами, осуществляемыми субъектом государственной монополии"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
М3
май 2022 года
Есмагамбетова А.С.
52.
О внесении изменения в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 25 мая 2020 года № 120 "Об утверждении Перечня видов деятельности, технологически связанных с ведением мониторинга состояния окружающей среды, метеорологического и гидрологического мониторинга"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
май 2022 года
Момышев Т.А.
53.

"Жұмыс іздеп жүрген адамдарды, жұмыссыздарды тіркеу және халықты жұмыспен қамту орталықтары көрсететін енбек делдалдығын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы және Еңбек халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 259 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Енбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы сәуір
Е.Е. Біржанов
46.
"Тұлғалар тобының тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 489 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
Ж.Д. Нұрмағанбетов
47.
"Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтіқ қорғау министрінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 154 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы сәуір
А.Ә. Сарбасов
48.
"Базалық жобалау кұжаттарының және әзірлеу талдауының тәуелсіз сараптама операторын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 19 тамыздағы № 282 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы сәуір
А.Ғ. Хасенов
49.
"Мемлекеттік қала құрылысы жүргізу тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндірумен технологиялық тұрғыдан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 776 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылы мдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы мамыр
А.Ғ. Дауылбаев
50.
"Жеке басты куәландыратын құжаттарды дайындаумен технологиялық байланысты түрлерінің бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 24 казандағы № 924 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
М.Ш.Қожаев
51.
"Мемлекеттік монополия субъектісі жүзеге асыратын көрсетілетін қызметтермен технологиялық тұрғыдан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министріңің 2020 жылғы 27 наурыздағы № ҚР ДСМ-20/2020 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
А.С. Есмағамбетова
52.
"Қоршаған ортаның жай-күйіне мониторинг, метеорологиялық және гидрологиялық мониторинггі жүргізумен технологиялық тұрғыдан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 120 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2022 жылғы мамыр
Т.А.Момышев
53.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 66 "Об утверждении правил оказания государственных услуг в сфере государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств "
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
апрель 2022 года
Әмірғалиев А.Х.
54.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 декабря2020 года № КР ДСМ-247/2020 "Об утверждении правил регулирования, формирования предельных цен и наценки на лекарственные средства, а также медицинские изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
апрель 2022 года
Буркитбаев Ж.К.
Шоранов М.Е.
55.
О внесении изменений в приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 24 декабря 2020 года № 2 "Об утверждении Правил проведения мониторинга цен на товарных рынках с целью установления признаков нарушения законодательства Республики Казахстан в области защиты конкуренции и принятия мер антимонопольного реагирования"
приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
апрель 2022 года
Ахметов Р.Н.
56.
О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июля 2021 года № 201 "Об утверждении Перечня видов деятельности, технологически связанных с услугами по диагностике особо опасных болезней животных и диагностике энзоотических болезней животных"
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
май 2022 года
Курманов Р.Ж.
57.
О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 сентября 2021 года № 491 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с экспертной деятельностью, отнесенной к государственной монополии"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
май 2022 года
Дауылбаев Е.А.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ
- Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МЮ
- Министерство юстиции Республики Казахстан;
АЗРК
- Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан;
МЗ
- Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МТСЗН
- Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МИИР
- Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МВД
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
АДГС
- Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы;
МФ
- Министерство финансов Республики Казахстан;
АРРФР
- Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка;
НБ
- Национальный Банк Республики Казахстан;

"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөнінде мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 66 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы сәуір
А.Х. Әмірғалиев
54.
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, сондай-ақ медициналық бұйымдардың шекті бағалары мен үстеме бағаларын реттеу және қалыптастыру кағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-247/2020 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы сәуір
Ж.К. Бүркітбаев
М.Е. Шоранов
55.
"Қазақстан Республикасының бәсекелестікті қорғау саласындағы заңнамасын бұзушылық белгілерін анықтау және монополияға қарсы ден қою шараларын қабылдау мақсатында тауар нарықтарында бағаларға мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 2 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2022 жылғы сәуір
Р.Н.Ахметова
56.
"Жануарлардың аса кауіпті ауруларының диагностикасымен және жануарлардың энзоотиялық ауруларының диагностикасымен технологиялық тұрғыдан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 201 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2022 жылғы мамыр
Р.Ж. Құрманов
57.
"Мемлекеттік монополияға жатқызылған сараптама қызметімен технологиялық байланысты қызмет түрлері тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 491 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылы мдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы мамыр
Е.А.Дауылбаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ДТІІМ – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі;
Әділетмині - Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі;
БҚДА – Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі;
ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі;
Еңбекмині – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі;
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі;
МҚІА - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істер агенттігі;
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ҚНРДА - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі;
ҰБ - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі;
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі;
ЭГТРМ - Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі;
ЭМ - Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі.