О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года № 204.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие Указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985 "Об образовании Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст. 156; 2000 г., № 17, ст. 168; 2003 г., № 45, ст. 486; 2007 г., № 14, ст. 160; 2011 г., № 30, ст. 366):
в Положении о Совете иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 8 слова "Государственный секретарь Республики Казахстан -" исключить;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года № 470 "О Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 43, ст. 503; 2004 г., № 22, ст. 276; 2005 г., № 19, ст. 227; 2006 г., № 1, ст. 2; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2010 г., № 9, ст. 105):
состав Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом (по должности), утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
3) утратил силу Указом Президента РК от 09.04.2014 № 791;
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 194 "О конкурсе на соискание премии Президента Республики Казахстан "Алтын сапа" и республиканском конкурсе-выставке "Лучший товар Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 418; 2007 г., № 24, ст. 267; № 42, ст. 476; 2008 г., № 42, ст. 464; 2009 г., № 33, ст. 307; 2010 г., № 39, ст. 335):
в Правилах проведения конкурса на соискание премии Президента Республики Казахстан "Алтын сапа" и присуждения званий лауреатов, утвержденных вышеназванным Указом:
в пункте 6 слово "торговли" заменить словами "новых технологий";
в Положении о Комиссии по присуждению званий лауреатов премии Президента Республики Казахстан "Алтын сапа" и званий дипломантов республиканского конкурса-выставки "Лучший товар Казахстана", утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 8 слово "торговли" заменить словами "новых технологий";
5) Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 204 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы
Президенті
мен Үкіметі актілерінің
жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Шетелдік инвесторлар кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы № 3985 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 18, 156-құжат; 2000 ж., № 17, 168-құжат; 2003 ж., № 45, 486-құжат; 2007 ж., № 14, 160-құжат; 2011 ж., № 30, 366-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі туралы ережеде:
8-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы -" деген сөздер алып тасталсын;
2) "Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы № 470 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 43, 503-құжат; 2004 ж., № 22, 276-құжат; 2005 ж., № 19, 227-құжат; 2006 ж., № 1, 2-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42,465-құжат; 2010 ж., № 9, 105-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның құрамы (лауазымдар бойынша) осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791 Жарлығымен;
4) "Қазақстан Республикасы Президентінің "Алтын сапа" сыйлығын алуға арналған конкурс және "Қазақстанның үздік тауары" республикалық көрме-конкурсы тауары" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 194 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 418-құжат; 2007 ж., № 24, 267-құжат; № 42, 476-құжат; 2008 ж., № 42, 464-құжат; 2009 ж., № 33, 307-құжат; 2010 ж., № 39, 335-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің "Алтын сапа" сыйлығын алуға арналған конкурс өткізу және лауреат атағын беру ережелерінде:
6-тармақтағы "сауда" деген сөз "жаңа технологиялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің "Алтын сапа" сыйлығының лауреаты атағын және "Қазақстанның үздік тауары" республикалық көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
8-тармақтағы "сауда" деген сөз "жаңа технологиялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.

6) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 120; № 38, ст. 430; 2008 г., № 24, ст. 226; № 42, ст. 465; 2009 г., № 10, ст. 49; № 27-28, ст. 234; № 29, ст. 249; 2010 г., № 50, ст. 453):
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) персональный состав Государственной комиссии.";
состав Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему Указу.
7) утратил силу Указом Президента РК от 18.12.2019 № 220 (вводится в действие с 01.01.2020).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными указами Президента РК от 09.04.2014 № 791; от 18.12.2019 № 220 (вводится в действие с 01.01.2020); от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 декабря 2011 года № 204
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 12 октября 2000 года № 470
СОСТАВ
Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом
Государственный секретарь - председатель
Республики Казахстан
Министр образования и науки - заместитель председателя
Республики Казахстан
вице-министр образования и науки - секретарь
Республики Казахстан
члены Республиканской комиссии:
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр связи и информации Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр культуры Республики Казахстан
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
председатель Комитета по социально-культурному развитию Сената Парламента Республики Казахстан
председатель Комитета по социально-культурному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан
заведующий Отделом государственной службы и кадровой политики Администрации Президента Республики Казахстан
заведующий Отделом внутренней политики Администрации Президента Республики Казахстан
заведующий Социально-экономическим отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
президент общественного объединения "Ассоциация выпускников международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак" (по согласованию)
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 декабря 2011 года № 204

6) "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 120-құжат; № 38, 430-құжат; 2008 ж., № 24, 226-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 10, 49-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 50, 453-құжат):
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Мемлекеттік комиссияның дербес құрамы бекітілсін.";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамы осы Жарлыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7) күші жойылды - ҚР Президентінің 18.12.2019 № 220 Жарлығымен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791; 18.12.2019 № 220 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлықтарымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 204 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2000 жылғы 12 қазандағы
№ 470 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасының - төраға
Мемлекеттік хатшысы
Қазақстан Республикасының - төрағаның орынбасары
Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының - хатшы
Білім және ғылым вице-министрі
Республикалық комиссия мүшелері:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Мемлекеттік қызмет және кадр саясаты бөлімінің меңгерушісі
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Әлеуметтік-экономикалық бөлімінің меңгерушісі
Қазақстан Республикасы Президентінің "Болашақ" халықаралық стипендиясы түлектерінің қауымдастығы" қоғамдық бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 204 Жарлығына
2-ҚОСЫМША