Об образовании избирательных участков
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июня 2017 года № 3382. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 27 декабря 2018 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 27.12.2018 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с Бейнеуской районной избирательной комиссией, аким Бейнеуского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательные участки № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136 и № 137 в границах, определенных в соответствии с приложением 1 к настоящему решению.
2. Оповестить избирателей о границах избирательных участков через средства массовой информации с соблюдением требовании статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
3. Признать утратившими силу некоторых решений акима Бейнеуского района в соответствии с приложением 2 к настоящему решению.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить официальное опубликование настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата района.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бейнеуского района К.Машырыкова.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Азирханов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
Аймагамбет Куланда
" 17 " 05 2017 год
Приложение 1 к решению
акима Бейнеуского района от
15 мая 2017 года № 1
Избирательный участок № 113
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж" Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-80 улицы имени Бейимбета Майлина, дома № 1-86А улицы имени К.Сатбаева, дома № 1-40 улицы имени Жамбыла, дома улиц имени Ж.Аймауытова, имени Толегена Токтарова, имени Д.Нурпейисовой, имени Саттигула, имени Айназар аты, имени Сырыма Датулы, имени Шакарима Кудайбердиулы села Бейнеу.
Избирательный участок №114
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жумагали Калдыгараева" акимата Бейнеуского района".

Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 3382 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 27.12.2018 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес және Бейнеу аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Бейнеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауданда дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес анықталған шекараларда № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, №119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136 және № 137 сайлау учаскелері құрылсын.
2. Сайлау учаскелерінің шекаралары жөнінде Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабының талаптары сақтала отырып бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлаушыларға хабардар етілсін.
3. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес Бейнеу ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы шешімнің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Әзірханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау комиссиясының төрайымы
Аймағамбет Күләнда
" 17 " 05 2017 жыл
Бейнеу ауданы әкімінің 2017
жылғы 15 мамырдағы № 1
шешіміне 1 қосымша
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының "Бейнеу гуманитарлық – экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Бейімбет Майлин атындағы көшесінің № 1-80 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің № 1-86А үйлері, Жамбыл атындағы көшесінің № 1-40 үйлері, Ж.Аймауытов атындағы, Төлеген Тоқтаров атындағы, Д.Нұрпейісова атындағы, Сәттіғұл атындағы, Айназар ата атындағы, Сырым Датұлы атындағы, Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Жұмағали Қалдығараев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: двухэтажные дома № 30-35, № 37, № 62-64, дома № 65-92, дома улиц имени Осербая Кулбатырова, имени Енсегена Бокетбайулы, имени Жылкелди Байбозулы, имени Ыбрайым ахуна Кулбайулы, имени И.Тиленбайулы, имени Куанткана Ещанова, имени А.Жубанова, имени Алии Молдагуловой, имени Кулша Толеуулы, имени Байкул кажи Каныбекулы, имени С.Сейфуллина, имени Барак батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 115
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Устюртская средняя школа" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома № 1-20 улицы имени Ахтана Керейулы, дома № 1-26 улицы имени Ерменбет бия, дома № 1-27 улицы имени Турманбет батыра, дома № 1-27 улицы имени певца Адиля, дома № 1-29 улицы имени певца Тастемира, дома № 1-29 улицы имени певца Турсына, дома № 101-117 улицы имени певца Досата, дома № 41-70 улицы имени Жамбыла, дома улиц имени М.Ауезова, имени Атакозы батыра, имени Самбая Килыбайулы, имени А.Жанкелдина, имени Абая, имени Курмангазы, имени Исатая Суйеубаева села Бейнеу.
Избирательный участок № 116
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ы.Алтынсарина" акимата Бейнеуского района".
Граница: двухэтажные дома № 38-41, дома улиц имени Косай аты, имени Т.Айбергенова, имени Ер Коная, имени Матжан бия, имени Ер Шабая, имени Толесина Алиева, имени Абыла Тилеуулы, имени Нурсултана Онгалбаева, имени Мади Бегенова, имени Нурыма Шыршыгулулы, имени Оразмухамед ахуна, имени Кыдырша аты, имени Рсалы батыра, имени Акбобека, имени Кайыпа Корабайулы, имени Ер Бегея, имени Бауржана Момышулы, имени Ер Кармыса, имени Ахмета Байтурсынова, имени Есира Айшуакулы, имени Султана Бейбарыса, имени Кайшыбая Боканулы, имени Торемурат батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 117
Центр: здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 2087" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Граница: республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2087" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 118
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая" акимата Бейнеуского района".
Граница: двухэтажные дома № 1-29, № 48, № 49, № 53-56, № 59-61, многоэтажный дом № 47, дома улиц имени С.Акшабаева, имени Ж.Калдыгараева, имени Кашагана, дома 1 участка, дома, расположенные на территории, пределы которой условно обозначены улицами имени Султана Бейбарыса, имени Торемурат батыра, имени Косай аты и имени Т.Айбергенова села Бейнеу, дома в местности Коне Бейнеу.
Избирательный участок № 119
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Манашинская средняя школа" акимата Бейнеуского района".

Шекарасы: Бейнеу ауылының № 30-35, № 37, № 62-64 екі қабатты үйлері, № 65-92 үйлері, Өсербай Құлбатыров атындағы, Еңсеген Бөкетбайұлы атындағы, Жылкелді Байбозұлы атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, И.Тіленбайұлы атындағы, Қуантқан Ещанов атындағы, А.Жұбанов атындағы, Әлия Молдағұлова атындағы, Құлша Төлеуұлы атындағы, Байқұл қажы Қаныбекұлы атындағы, С.Сейфуллин атындағы, Барақ батыр атындағы көшелерінің үйлері.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Үстірт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ахтан Керейұлы атындағы көшесінің №1-20 үйлері, Ерменбет би атындағы көшесінің №1-26 үйлері, Тұрманбет батыр атындағы көшесінің №1-27 үйлері, әнші Әділ атындағы көшесінің №1-27 үйлері, әнші Тастемір атындағы көшесінің №1-29 үйлері, әнші Тұрсын атындағы көшесінің №1-29 үйлері, әнші Досат атындағы көшесінің №101-117 үйлері, Жамбыл атындағы көшесінің №41-70 үйлері, М.Әуезов атындағы, Атақозы батыр атындағы, Самбай Қилыбайұлы атындағы, Ә.Жанкелдин атындағы, Абай атындағы, Құрманғазы атындағы, Исатай Сүйеубаев атындағы көшелерінің үйлері.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының № 38-41 екі қабатты үйлері, Қосай ата атындағы, Т.Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан би атындағы, Ер Шабай атындағы, Төлесін Әлиев атындағы, Абыл Тілеуұлы атындағы, Нұрсұлтан Оңғалбаев атындағы, Мәди Бегенов атындағы, Нұрым Шыршығұлұлы атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қайып Қорабайұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Бауыржан Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, Ахмет Байтұрсынов атындағы, Есір Айшуақұлы атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қайшыбай Боқанұлы атындағы, Төремұрат батыр атындағы көшелерінің үйлері.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі "2087 әскери бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі "2087 әскери бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесі.
№118 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының № 1-29, № 48, № 49, № 53-56, № 59-61 екі қабатты үйлері, № 47 көп қабатты үйі, С.Ақшабаев атындағы, Ж.Қалдығараев атындағы, Қашаған атындағы көшелерінің үйлері, 1 учаскесінің үйлері, шектері Сұлтан Бейбарыс атындағы, Төремұрат батыр атындағы, Қосай ата атындағы және Т.Айбергенов атындағы көшелерімен шартты белгіленген аумақта орналасқан үйлер, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер.
№119 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Манашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома № 87-146 улицы имени К.Сатбаева, дома № 81-138 улицы имени Т.Рыскулова, дома № 1-100 улицы имени певца Досата, дома № 118-179 улицы имени Балуанияз батыра, дома № 115-179 улицы имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 128-179 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 128-179 улицы имени Асау батыра, дома № 58-120 улицы имени Калнияз акына, дома улиц имени Самалык батыра, имени Есекмерген батыра, имени певца Шолтамана села Бейнеу.
Избирательный участок № 120
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Атамекен" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома № 81-240 улицы имени Бейимбета Майлина, дома № 147-240 улицы имени К.Сатбаева, дома № 139-240 улицы имени Т.Рыскулова, дома улиц имени Рзаевых, Сугира Бегендикулы, Матай, Кайдак, Достык, Ынтымак, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Аспантай, имени Уайиса Кайралапова, имени Абдибека Жаманбаева, имени Каржаубая Жылкыбаева, Акшагыл, Серкебай села Бейнеу.
Избирательный участок № 121
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Куйкен" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома № 56-130 улицы Улы Жибек жолы, дома № 56-130 улицы имени Мендикул батыра, дома № 21-135 улицы имени Ахтана Керейулы, дома № 27-135 улицы имени Ерменбет бия, дома № 28-135 улицы имени Турманбет батыра, дома № 28-135 улицы имени певца Адиля, дома № 30-135 улицы имени певца Тастемира, дома № 30-135 улицы имени певца Турсына, дома улиц Шагырли, Тасастау, Колтабан, Жидели, имени Рак батыра, имени Аманжол шебера, имени Бердибая Сарбалаева, имени Токабая Курмаша Косжанулы, имени Суйинкара батыра, имени Аманбай аты, имени Ш.Шынгысова, имени А.Отеуова, Шиланды села Бейнеу.
Избирательный участок № 122
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Сам" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома № 1-127 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 1-127 улицы имени Асау батыра, дома № 1-57 улицы имени Калнияз акына, дома № 1-114 улицы имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 1-117 улицы имени Балуанияз батыра, дома № 1-80 улицы имени Т.Рыскулова, дома улицы имени М.Жумабаева села Бейнеу.
Избирательный участок № 123
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеуский лицей" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома № 1-55 улицы Улы Жибек жолы, дома № 1-55 улицы имени Мендикул батыра, дома улиц имени Досана Тажиулы, имени Жалауа Мынбаева, имени Кабиболлы Сыдиыкова, имени И.Тайманова, имени М.Маметовой, имени Азана Балова, имени Махамбета Отемисулы, имени Тобанияза Алниязулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 124
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеуская средняя школа" акимата Бейнеуского района".

Шекарасы: Бейнеу ауылының Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің № 87-146 үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің № 81-138 үйлері, әнші Досат атындағы көшесінің № 1-100 үйлері, Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 118-179 үйлері, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 115-179 үйлері, Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің № 58-120 үйлері, Самалық батыр атындағы, Есекмерген батыр атындағы, әнші Шолтаман атындағы көшелерінің үйлері.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Атамекен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Бейімбет Майлин атындағы көшесінің № 81-240 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің № 147-240 үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің № 139-240 үйлері, Рзаевтар атындағы, Сүгір Бегендікұлы атындағы, Матай, Қайдақ, Достық, Ынтымақ, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Аспантай, Уәйіс Қайралапов атындағы, Әбдібек Жаманбаев атындағы, Қаржаубай Жылқыбаев атындағы, Ақшағыл, Серкебай көшелерінің үйлері.
№121 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Күйкен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек жолы көшесінің № 56-130 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 56-130 үйлері, Ахтан Керейұлы атындағы көшесінің № 21-135 үйлері, Ерменбет би атындағы көшесінің № 27-135 үйлері, Тұрманбет батыр атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, әнші Әділ атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, әнші Тастемір атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, әнші Тұрсын атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Шағырлы, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Бердібай Сарбалаев атындағы, Тоқабай Құрмаш Қосжанұлы атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш.Шыңғысов атындағы, А.Өтеуов атындағы, Шиланды көшелерінің үйлері.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің № 1-57 үйлері, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 1-114 үйлері, Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 1-117 үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің № 1-80 үйлері, М.Жұмабаев атындағы көшесінің үйлері.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек жолы көшесінің № 1-55 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 1-55 үйлері, Досан Тәжіұлы атындағы, Жалау Мыңбаев атындағы, Қабиболла Сыдиықов атындағы, И.Тайманов атындағы, М.Мәметова атындағы, Азан Балов атындағы, Махамбет Өтемісұлы атындағы, Тобанияз Әлниязұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома улиц имени Турыш аты, Каракога, Карагайлы, имени Шогы батыра, Косаркан, Шахан, Уали, Сайкудык, Опорная, имени Мурын жырауа, Манашы, Айракты, Жайылган, Дагар, Шаршы, Кусшы, Куйкен, Есенказак, Теректи, Шункилдек, имени Лабак батыра, имени Бопай ханума, имени Абилхайыр хана, имени Абылай хана, имени Хасан хазирета, Сарыарка, Каспий, Нарынкол, Жетису, Улытау, Мугалжар, Алатау, Жайык, Балхаш, дома № 180-280 улицы имени Балуанияз батыра, дома № 180-280 улицы имени Кожакелди Токсанбайулы, дома № 180-280 улицы имени Амантурлы батыра, дома №180-280 улицы имени Асау батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 125
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Опорненская средняя школа" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома участков 2, 6 и 7 села Боранкул.
Избирательный участок № 126
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Каракумская средняя школа" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома участков 3 и 5 села Боранкул.
Избирательный участок № 127
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Боранкулская средняя школа" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома участков 1 и 4 села Боранкул.
Избирательный участок № 128
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Бегенова" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома №1-128 села Акжигит.
Избирательный участок № 129
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Акжигитская средняя школа" акимата Бейнеуского района".
Граница: двухэтажные дома №1, №2 железнодорожной станции Акжигит, дома №129-242 села Акжигит.
Избирательный участок № 130
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Есет.
Избирательный участок № 131
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа – интернат "Бейнеу" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома села Сарга.
Избирательный участок № 132
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Турыш.
Избирательный участок № 133
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа – детский сад "Сынгырлау" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома села Сынгырлау.
Избирательный участок № 134
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа – детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района".
Граница: дома села Сам.
Избирательный участок № 135
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Толеп.
Избирательный участок № 136
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені".
Граница: дома села Ногайты.
Избирательный участок № 137
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Тәжен мектеп – балабақша кешені" Бейнеуского районного акимата".
Граница: дома села Тажен.
Приложение 2 к решению
акима Бейнеуского района от
15 мая 2017 года № 1
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений акима Бейнеуского района

Шекарасы: Бейнеу ауылының Тұрыш ата атындағы, Қарақоға, Қарағайлы, Шоғы батыр атындағы, Қосарқан, Шахан, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Мұрын жырау атындағы, Манашы, Айрақты, Жайылған, Дағар, Шаршы, Құсшы, Күйкен, Есенқазақ, Теректі, Шүңкілдек, Лабақ батыр атындағы, Бопай ханым атындағы, Әбілхайыр хан атындағы, Абылай хан атындағы, Хасан хазірет атындағы, Сарыарқа, Каспий, Нарынқол, Жетісу, Ұлытау, Мұғалжар, Алатау, Жайық, Балқаш көшелерінің үйлері, Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Қожакелді Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 2, 6 және 7 учаскелерінің үйлері.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Қарақұм орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 3 және 5 учаскелерінің үйлері.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Боранқұл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 1 және 4 учаскелерінің үйлері.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "М.Бегенов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт ауылының № 1-128 үйлер.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ақжігіт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт теміржол стансасының № 1, № 2 екі қабатты үйлері, Ақжігіт ауылының № 129-242 үйлері.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Есет мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Есет ауылының үйлері.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу" мектеп – интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сарға ауылының үйлері.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тұрыш мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұрыш ауылының үйлері.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сыңғырлау" мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыңғырлау ауылының үйлері.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сам ауылының үйлері.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлеп ауылының үйлері.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Ноғайты мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ноғайты ауылының үйлері.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бейнеу аудандық әкімдігінің "Тәжен мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тәжен ауылының үйлері.
Бейнеу ауданы әкімінің
2017 жылғы 15 мамырдағы
№ 1 шешіміне 2 қосымша
Бейнеу ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі

1) решение акима Бейнеуского района от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-119, опубликовано в газете "Рауан" от 19 мая 2011 года № 20 (1991));
2) решение акима Бейнеуского района от 9 сентября 2011 года № 4 "О внесении изменений в решение акима района от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-124, опубликовано в газете "Рауан" от 20 октября 2011 года № 42 (2013));
3) решение акима Бейнеуского района от 21 февраля 2014 года № 1 "О некоторых вопросах избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2362, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 4 марта 2014 года);
4) решение акима Бейнеуского района от 23 апреля 2014 года № 4 "О внесении изменений в решения акима района от 26 апреля 2011 года № 3 "Об образовании избирательных участков" и от 21 февраля 2014 года № 1 "О некоторых вопросах избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2433, опубликовано в газете "Рауан" от 6 июня 2014 года № 33-34 (2159-2160));
5) решение акима Бейнеуского района от 15 января 2015 года № 1 "О внесении изменений в некоторые решения акима Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2613, опубликовано в газете "Рауан" от 20 февраля 2015 года № 9 (2206));
6) решение акима Бейнеуского района от 19 июня 2015 года № 2 "О внесении изменений в некоторые решения акима Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2763, опубликовано в газете "Рауан" от 17 июля 2015 года № 38-39 (2235-2236)).

1) Бейнеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-119 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырда № 20 (1991) "Рауан" газетінде жарияланған);
2) Бейнеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 9 қыркүйектегі № 4 "Аудан әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 қазанда № 42 (2013) "Рауан" газетінде жарияланған);
3) Бейнеу ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 1 "Сайлау учаскелерінің кейбір мәселелері туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2362 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4) Бейнеу ауданы әкімінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 4 "Аудан әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 "Сайлау учаскелерін құру туралы" және 2014 жылғы 21 ақпандағы № 1 "Сайлау учаскелерінің кейбір мәселелері туралы" шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2433 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымда № 33-34 (2159-2160) "Рауан" газетінде жарияланған);
5) Бейнеу ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 1 "Бейнеу ауданы әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2613 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпанда № 9 (2206) "Рауан" газетінде жарияланған);
6) Бейнеу ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 2 "Бейнеу ауданы әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2763 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде № 38-39 (2235-2236) "Рауан" газетінде жарияланған).