Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы № 311-ө Бұйрығы
Нормативтік құқықтық құжаттарды қолданыстағы заңнамамен сәйкестікке келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы және әлеуметтік қамсыздандыру департаменті бір апта ішінде осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің назарына жеткізілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Г. Қарақұсова
Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрінің 2006 жылғы
29 желтоқсандағы № 311-ө
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. «Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнаулы жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді ұйымдастырудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 25 наурыздағы № 17-п бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1432 тіркелген).
2. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылдың 25 наурызындағы № 17-б бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 19 ақпандағы № 17-б бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1571 тіркелген).
3. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 25 наурыздағы № 17-ө бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылы 26 наурызда № 1432 тіркелген «Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды тағайындау және төлеуді ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтың 25-бабының күшін жою туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2003 жылғы 5 мамырдағы № 92-ө бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2284 тіркелген).
4. «Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнаулы жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді ұйымдастырудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 25 наурыздағы № 17-б бұйрығына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2004 жылғы 9 желтоқсандағы № 293-ө бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3342 тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 311-п
В целях проведения нормативных правовых актов в соответствие с действующим законодательством, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту пенсионного и социального обеспечения Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в недельный срок обеспечить доведение настоящего приказа до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2007 года.
Министр                                    Г. Карагусова
Приложение
к приказу Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 29 декабря 2006 года № 311-п
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан
1. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года № 17-п «Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1432).
2. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года № 71-п «О внесении изменения в приказ Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» от 25 марта 2001 года № 17-п» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1571).
3. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 5 мая 2003 года № 92-п «Об отмене пункта 25 Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных-выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра, утвержденной приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года № 17-п, зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики 26 марта 2001 года за № 1432» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2284).
4. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 декабря 2004 года № 293-п «О внесении изменения и дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года № 17-п «Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3342).

5. «Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнаулы жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді ұйымдастырудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 25 наурыздағы № 17-ө бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 16 маусымдағы № 162-ө бұйрығы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3679 тіркелген).

5. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 июня 2005 года № 162-п «О внесении дополнений и изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года № 17-п «Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3679).