"Жолаушылар мен жүк әуе тасымалдарын сату және брондауды жүзеге асыратын ұйымдарға қойылатын сертификаттық талаптарды және жолаушылар мен жүк әуе тасымалдарын сату және брондау жөніндегі қызметтердің сәйкестігін растауға ұйымдарды сертификаттық тексерудің үлгі бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2005 жылғы 1 маусымдағы N 112 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 428 Бұйрығы
"Жолаушылар мен жүк әуе тасымалдарын сату және брондау жөніндегі қызметтерді сертификаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1275 қаулысының күші жойылды деп тануға байланысты БҰЙЫРАМЫН:
"Жолаушылар мен жүк әуе тасымалдарын сату және брондауды жүзеге асыратын ұйымдарға қойылатын сертификаттық талаптарды және жолаушылар мен жүк әуе тасымалдарын сату және брондау жөніндегі қызметтердің сәйкестігін растауға ұйымдарды сертификаттық тексерудің үлгі бағдарламасын бекіту туралы" (N 3691 нормативтік-құқықтық актілер  тізілімінде тіркелген) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2005 жылғы 1 маусымдағы N 112 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Әдимолда Р.Ө.) бір апта мерзімі ішінде осы бұйрықтың көшірмесін ақпарат үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және таныстыруға жатады.
Министр                                     Ә. Құсайынов

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 июня 2005 года № 112 "Об утверждении сертификационных требований, предъявляемых к организациям, осуществляющим продажу и бронирование пассажирских и грузовых воздушных перевозок и типовой программы сертификационного обследования организаций на подтверждение соответствия услуг по продаже и бронированию пассажирских и грузовых воздушных перевозок"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 428
В связи с признанием утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года № 1275 "Об утверждении Правил сертификации услуг по продаже и бронированию пассажирских и грузовых воздушных перевозок" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 июня 2005 года № 112 "Об утверждении сертификационных требований, предъявляемых к организациям, осуществляющим продажу и бронирование пассажирских и грузовых воздушных перевозок и типовой программы сертификационного обследования организаций на подтверждение соответствия услуг по продаже и бронированию пассажирских и грузовых воздушных перевозок" (зарегистрированный в Реестре нормативно-правовых актов за № 3691).
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Адимолда P.O.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания и подлежит ознакомлению.
Министр                                    А. Кусаинов