«Санитарлық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 9 ақпандағы № 135 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің 2009 жылғы 2 желтоқсандағы № 813 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысының 22-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2723 болып тіркелген, «Ресми газет» газетінде 2004 жылғы - 20 наурызда № 12 жарияланған) «Санитарлық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 9 ақпандағы № 135 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті (Ф.Б. Бисмильдин) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ол бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына осы бұйрықтың көшірмесін қоса ұсына отырып, бір апта мерзімінде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін
атқарушы                                          Б. Садықов

О признании утратившим силу приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года № 135 "Об утверждении Правил проведения санитарно-эпидемиологического мониторинга"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года № 813
В соответствии с пунктом 22 Правил государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года № 135 "Об утверждении Правил проведения санитарно-эпидемиологического мониторинга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2004 года за № 2723, опубликован в газете "Официальная газета" 20 марта 2004 г., № 12).
2. Департаменту административно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Бисмильдин Ф.Б.) в недельный срок сообщить в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где он ранее был опубликован, с приложением копии настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра                              Б. Садыков