"Астана және Алматы қалаларында "жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа мемлекеттік қызмет көрсету орталықтарын ұйымдастыру және оның жұмыс істеуі жөніндегі өзара іс-қимыл ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 29 қазандағы № 386, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 18 қазандағы № 273, Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2005 жылғы 27 қазандағы № 369-п, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2005 жылғы 19 қазандағы № 161-ө бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 24 мамырдағы № 248, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 115, Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 15 және Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2010 жылғы 4 мамырдағы № 67-П Бірлескен бұйрығы
Нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Астана және Алматы қалаларында «жалғыз терезе» қағидаты бойынша халыққа мемлекеттік қызмет көрсету орталықтарын ұйымдастыру және оның жұмыс істеуі жөніндегі өзара іс-қимыл ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 29 қазандағы № 386, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 18 қазандағы № 273, Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2005 жылғы 27 қазандағы № 369-п, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2005 жылғы 19 қазандағы № 161-ө бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3915 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2005 жылғы 15 қарашада № 147 (771) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Байланыс және ақпарат министрі     Әділет министрі
А. Жұмағалиев                      Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                     Жер ресурстарын басқару
Б. Жәмішев                         агенттігінің төрағасы
Ө. Өзбеков

О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 18 октября 2005 года № 273, и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 29 октября 2005 года № 386, Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 27 октября 2005 года № 369-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 19 октября 2005 года № 161-п "Об утверждении Правил взаимодействия по организации и функционированию Центров обслуживания населения по принципу "одного окна" в городах Астане и Алматы по оказанию государственных услуг"
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 115, Министра связи и информации Республики Казахстан от 20 апреля 2010 года № 15, Председателя Агентсва Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 4 мая 2010 года № 67-П, Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2010 года № 248
В целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 18 октября 2005 года № 273, и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 29 октября 2005 года № 386, Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 27 октября 2005 года № 369-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 19 октября 2005 года № 161-п "Об утверждении Правил взаимодействия по организации и функционированию Центров обслуживания населения по принципу "одного окна" в городах Астане и Алматы по оказанию государственных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3915, опубликованный в Юридической газете 18 ноября 2005 года № 214-215 (948-949).
2. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр связи и информации           Министр юстиции
Республики Казахстан                 Республики Казахстан
____________ А. Жумагалиев           ____________ Р. Тусупбеков
Министр финансов                    Председатель Агентства
Республики Казахстан                Республики Казахстан по
____________ Б. Жамишев             управлению земельными
ресурсами
_____________ У. Узбеков