Астана қаласының аумағындағы кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға немесе өндіруге арналған жер қойнауын пайдалану құқығын беру жөніндегі комиссия туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 26-73/қ қаулысы
"Жер қойнауын және қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымша сәйкес кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға немесе өндіруге арналған жер қойнауын пайдалану құқығын беру жөніндегі комиссия құрамы Астана қаласының мәслихатына бекітуге енгізілсін. (1-қосымша РҚАО-ға түспеген)
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Астана қаласының аумағандағы кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға немесе өндіруге арналған жер қойнауын пайдалану құқығын беру жөніндегі комиссия туралы Ереже бекітілсін. (2-қосымша РҚАО-ға түспеген)
3. "Астана қаласының аумағандағы кең таралған пайдалы қазбаларды жер қойнауын пайдалану мәселелері жөніндегі комиссия туралы және Жер қойнауын пайдаланудың құқығын алуға инвестициялық бағдарламасының конкурсын ұйымдастыру Ережесін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі № 3-1-1692қ қаулысының және Астана қаласы әкімдігінің жер қойнауын пайдалану мәселелері жөніндегі кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 26 қазандағы № 26-10-825қ қаулысының күші жойылған деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т. Сұлтанбековке жүктелсін.
Әкім                                       И.Тасмағамбетов
Әкімнің орынбасары                         Қ.Т. Сұлтанбеков
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің меңгерушісі                      Д.Б. Досқұлов

О комиссии по предоставлению права недропользования на разведку или добычу общераспространенных полезных ископаемых на территории города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 29 июля 2011 года № 26-731п
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О недрах и недропользовании", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести на утверждение в маслихат города Астаны состав Комиссии по предоставлению права недропользования на разведку или добычу общераспространенных полезных ископаемых согласно приложению 1  (в РЦПИ не поступал) к настоящему постановлению.
2. Утвердить Положение о комиссии по предоставлению права недропользования на разведку или добычу общераспространенных полезных ископаемых на территории города Астаны согласно приложению 2 (в РЦПИ не поступал) к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 1 сентября 2004 года № 3-1-1692п "Об утверждении Положения о комиссии по вопросам недропользования общераспространенными полезными ископаемыми на территории города Астаны и Инструкции по подготовки и организации конкурса инвестиционных программ на получение права недропользования" и постановления акимата города Астаны от 26 октября 2005 года № 26-10-825п "О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Астаны по вопросам недропользования".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбеков К.Т.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Заместитель акима                          Султанбеков К.Т
Заведующий государственно-
правовым отделом                           Доскулов Д.Б.