Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 28 наурыздағы № 9/2-V "Наурыз мейрамы мерекесіне Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласының мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 35/4-V шешімі
«Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 28 наурыздағы № 9/2-V «Наурыз мейрамы мерекесіне Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы» шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 18 сәуірде № 720 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі № 47 «Вечерняя Астана», 2012 жылғы 21 сәуірдегі № 44 «Астана ақшамы» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Шекенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 28 марта 2012 года № 9/2-V "О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граясдан города Астаны к празднику Наурыз мейрамы"
Решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 35/4-V
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата города Астаны от 28 марта 2012 года № 9/2-V "О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны к празднику Наурыз мейрамы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 апреля 2012 года за № 720, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" №47 от 21 апреля 2012 года, "Астана ақшамы" № 44 от 21 апреля 2012 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Шекенов
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов