Қазақстан Республикасының Әділет министрiнің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрiнің 2012 жылғы 25 қазандағы № 572 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 29-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің мынадай бұйрықтарының:
1) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті тергеу изоляторларының арнайы есепке алу бөлімдерінің жұмысы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі № 210 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2973 болып тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің түзеу мекемелеріндегі және қамауға алу түріндегі жазаны орындау бөлігінде тергеу изоляторларындағы арнайы есепке алу бөлімдерінің (бөлімшелерінің, топтарының) жұмысын.ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 150 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1719 болып тіркелген);
3) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелері арнайы есепке алу бөлімдерінің (топтары, бөлімшелері) жұмысы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 150 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 25 ақпандағы № 65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6130 болып тіркелген);
4) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелері арнайы есепке алу бөлімдерінің (топтары, бөлімшелері) жұмысы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 150 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 11 қазандағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерлі мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4456 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті (Б.М. Бердалин) бір апта мерзім ішінде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары генерал-майор.А.Ж. Күреңбековке және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетіне (Б.М. Бердалин) жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-лейтенанты                       Қ. Қасымов

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 октября 2012 года № 572
В соответствии со статьей 29-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министра юстиции Республики Казахстан:
1) от 9 июля 2004 года «№ 210 «Об утверждении инструкции о работе отделов специального учета следственных изоляторов Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2973);
2) от 11 декабря 2001 года № 150 «Об утверждении Инструкции по организации работы отделов (отделений, групп) специального учета исправительных учреждений и следственных изоляторов (в части исполнения наказания в виде ареста) Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 1719);
3) от 25 февраля 2010 года № 65 «О внесении дополнении и изменении в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 150 «Об утверждении Инструкции по организации работы отделов (отделений, групп) специального учета исправительных учреждений Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 6130);
4) от 11 октября 2006 года № 264 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 150 «Об утверждении Инструкции но организации работы отделов (отделений» групп) специального учета исправительных учреждений Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4456).
2. Комитету уголовно-исполнительной системы (Бердалин Б.М.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора Куренбекова А.Ж. и Комитет уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Бердалин Б.М.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-лейтенант полиции                  К. Касымов