Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 104 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 1998 жылғы 24 наурыздағы 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Бухгалтерлік есепті жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 22 маусымдағы № 221 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4802 болып тіркелген, "Заң газетінің" 2007 жылғы 24 тамызда № 130 (1333) жарияланған);
2) "Қаржылық есептілікті депозитарийге беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 586 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5415 болып тіркелген, "Заң газетінің" 2009 жылғы 18 ақпанда № 25 (1622) жарияланған);
3) "Қаржылық есептілікті депозитарийге беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 586 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі № 368 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5800 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2009 жылғы № 12 жарияланған "Заң газеті" 2009 жылғы 23 қазан, № 162 (1585); ""Юридическая газета" газеті 2009 жылғы 23 қазан, № 162 (1759).
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік, аудиторлық қызмет әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) бір апталық мерзімде осы бұйрық күшіне енгізілгеннен кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Б. Жәмішев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 104
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 июня 2007 года № 221 «Об утверждении Правил ведения бухгалтерского учета» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4802, опубликованный в «Юридической газете» от 24 августа 2007 года № 130 (1333);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 586 «Об утверждении Правил представления финансовой отчетности в депозитарий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5415, опубликованный в «Юридической газете» от 18 февраля 2009 года № 25 (1622);
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2009 года № 368 «О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 586 «Об утверждении Правил представления финансовой отчетности в депозитарий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5800, опубликованный в сборнике «Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан» № 12, 2009 года, в газетах «Юридическая газета» от 23 октября 2009 года № 162 (1759) и "Заң газеті" от 23 октября 2009 года № 162 (1585).
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и финансовой отчетности, аудиторской деятельности (Тулеуов А.О.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев