Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 9 шілдедегі № 02-01-02/90 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі (бұдан әрі - Агенттік) Төрағасының 2010 жылғы 11 мамырдағы № 02-01-02/80 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 23 маусымда № 6308 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 шілдедегі № 308-310 (26154) "Егемен Қазақстан" және 2010 жылғы 3 тамыздағы № 201 (26262)) "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2010 жылғы 11 мамырдағы № 02-01-02/80 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Агенттік Төрағасының м.а. 2011 жылғы 28 мамырдағы № 02-01-02/101 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылғы 9 мамырда № 6997 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 маусымдағы № 188 (26609) "Казахстанская правда" және 2011 жылғы 16 тамыздағы № 255 (26653)) "Егемен Қазақстан" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Агенттіктің Мемлекеттік қызметті кадрлық қамтамасыз ету департаменті (М.Ы.Өтешев) осы бұйрық күшіне енген күннен бастап бір апта мерзімінде бұйрықтың көшірмесі белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                       А. Байменов

О признании утратившими силу некоторых приказов Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 9 июля 2012 года № 02-01-02/90
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее - Агентство) от 11 мая 2010 года № 02-01-02/80 «О некоторых вопросах приема в Академию государственного управления при Президенте Республики Казахстан» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2010 года № 6308, опубликованный в газетах «Егемен Қазақстан» от 30 июля 2010 года № 308-310 (26154) и «Казахстанская правда» от 3 августа 2010 года № 201 (26262));
2) приказ и.о. Председателя Агентства от 28 мая 2011 года № 02-01-02/101 «О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 11 мая 2010 года № 02-01-02/80» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 мая 2011 года № 6997, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 15 июня 2011 года № 188 (26609) и «Егемен Қазақстан» от 16 июня 2011 года № 255 (26653)).
2. Департаменту кадрового обеспечения государственной службы Агентства (Утешев М.И.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить его копию в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель                               А. Байменов