Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2012 жылғы 5 қазандағы № 362 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰИЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Инвестиция комитеті (Е.Қ. Хаиров) бір апта мерзім ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы                        А. Рау
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1) «Арнайы экономикалық аймақтар қызметін регламенттейтін құжаттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2007 жылғы 18 қазандағы № 305 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 8 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4985 болып енгізілген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2007 ж., № 12, 294-құжат жарияланған).
2) «Арнайы экономикалық аймақтар қызметін регламенттейтін құжаттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрінің 2007 жылғы 18 қазандағы № 305 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 14 наурыздағы № 89 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 9 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5185 болып енгізілген, «Заң газеті» 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 62, (1462), Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2008 жылғы 17 шілде, № 7 жарияланған).
3) «Арнайы экономикалық аймақ туралы ереженің жобасын және экономикалық негіздемесін, тұжырымдамасын құру туралы талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрінің 2007 жылғы 24 қазандағы № 311 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 12 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4996 болып енгізілген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде, 2007 ж., № 12, 295-құжат жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 5 октября 2012 года № 362
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по инвестициям Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Хаиров Е.К.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Министра                              А.Рау
Приложение к приказу
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 5 октября 2012 года № 362
Перечень
утративших силу некоторых решений Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
1) Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 18 октября 2007 года № 305 «Об утверждении документов, регламентирующих деятельность специальных экономических зон» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2007 года № 4985, опубликованный в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2007 г. № 12, ст. 294).
2) Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 14 марта 2008 года № 89 «О внесении изменений в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 18 октября 2007 года № 305 «Об утверждении документов, регламентирующих деятельность специальных экономических зон» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 апреля 2008 года № 5185, опубликованный в «Юридическая газета» от 25 апреля 2008 года, № 62 (1462), собрание актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 7 от 17 июля 2008 года).
3) Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 24 октября 2007 года № 311 «Об утверждении требований по составлению концепции, экономического обоснования и проекта положения о специальной экономической зоне» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2007 года № 4996, опубликованный в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2007 г. № 12, ст. 295).

4) «Жеке және заңды тұлғаларды арнайы экономикалық аймақтың аумағында қызметті жүзеге асыруға жіберу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрінің 2007 жылғы 15 қазандағы № 302 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрі міндетін атқарушысының 2008 жылғы 26 ақпандағы № 59 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 28 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5173 болып енгізілген, «Заң газеті» 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 62, (1462), Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2008 жылғы 17 шілде, № 7 жарияланған).
5) «Арнайы экономикалық аймаққа қатысушыларға растауды беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № 31 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 20 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5553 болып енгізілген, «Заң газеті» 2009 жылғы 6 наурызда № 62, (1462) жарияланған).

4) Приказ и.о. Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 февраля 2008 года № 59 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 15 октября 2007 года № 302 «Об утверждении Правил допуска физических и юридических лиц к осуществлению деятельности на территории специальной экономической зоны» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2008 года № 5173, опубликованный в «Юридическая газета» от 25 апреля 2008 года, № 62 (1462), собрание актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 7 от 17 июля 2008 года).
5) Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года № 31 «Об утверждении Правил выдачи подтверждения участникам специальной экономической зоны» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 февраля 2009 года № 5553, опубликованный в «Юридическая газета» от 6 марта 2009 года № 35 (1632).